Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Carlsberg (lic.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziomal-111
    Senior
    • 09-2006
    • 288

    #76
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor jasno-złoty. Jak na taki woltaz to wsam raz. No moze ciut za jasny. [4]
    Piana: Po gwałtownym wlaniu do kufla (browar.bizowego) piana szybko sie podniosła ale szybciej spadła. Minimalne slady piany pozostają w trakcie picia. [3]
    Zapach: Nic szczególnego. Wyczuwalny słod. Ale szału na mnie nie zrobiło. Spodziewałem sie czegos konkretniejszego. [3.5]
    Smak: Woda woda i jeszcze raz woda. Gorycz w ustach utrzymuje sie około 4 sekund. Słabizna... [2.5]
    Wysycenie: Do tego nie moge miec zastrzeżeń. Babelki pracuja przez cały czas. Oczywiście z biegiem czasu coraz słabiej. [4]
    Opakowanie: Chyba najlepsza rzecz w tym piwie. Bardzo ładna butelka, na plus równiez kapsel twist off. Nie daje maxa za brak etykiety. [4.5]
    Uwagi: oceniane dopiero teraz ponieważ zauwazyłem, ze brakuje mi kapsla twist off z tego piwa. Poszedłem do najblizszego sklepiku osiedlowego i co ... ? Cena 3.20
    Za taką cene wiecej go nie rusze. Za 3.20 to napije sie naprawde dobrego piwa.

    Moja ocena: [3.15]
    Browar gawron to witaminy!!

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #77
      Ja p*******!!! Właśnie kupiłem w sklepie, któremu na imię Tesco 2 butelki Carlsberga.
      Jest to świeża partia (data ważności 07.09.10), a śmierdzi szmatą, brudnymi, majtkami i skarpetami!!! Jak można wypuścić z browaru zepsutą partię piwa tego nie mogę pojąć!
      Nie uważam że Carlsberg to złe piwo (jak połowa forumowiczów), ale po takiej wpadce
      długo będę miał wstręt........
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja p*******!!! Właśnie kupiłem w sklepie, któremu na imię Tesco 2 butelki Carlsberga.
        Jest to świeża partia (data ważności 07.09.10), a śmierdzi szmatą, brudnymi, majtkami i skarpetami!!! Jak można wypuścić z browaru zepsutą partię piwa tego nie mogę pojąć!
        Nie uważam że Carlsberg to złe piwo (jak połowa forumowiczów), ale po takiej wpadce
        długo będę miał wstręt........
        Wątpię żeby taka firma pozwoliła sobie na wypuszczenie zepsutego piwa na rynek. Ono po prostu tak smakuje
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
          Wątpię żeby taka firma pozwoliła sobie na wypuszczenie zepsutego piwa na rynek. Ono po prostu tak smakuje
          Myślę, że wina jest po stronie ekstremalnych warunków pogodowych. Przemrożenie, przegrzanie itd.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • aMarcin
            Senior
            • 08-2005
            • 152

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja p*******!!! Właśnie kupiłem w sklepie, któremu na imię Tesco 2 butelki Carlsberga.
            Jest to świeża partia (data ważności 07.09.10), a śmierdzi szmatą, brudnymi, majtkami i skarpetami!!! Jak można wypuścić z browaru zepsutą partię piwa tego nie mogę pojąć!
            Nie uważam że Carlsberg to złe piwo (jak połowa forumowiczów), ale po takiej wpadce
            długo będę miał wstręt........
            Ostatnio kupiłem dla nowego kapsla i odniosłem takie samo wrażenie, jeśli nie było zepsute to podziwiam smakoszy tego piwa

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
              Jest to świeża partia (data ważności 07.09.10), a śmierdzi szmatą, brudnymi, majtkami i skarpetami!!!
              Ileż to ciekawych aromatów można się w piwie doszukać

              Comment

              • wentylson
                Junior
                • 10-2009
                • 12

                #82
                ciekawostka.
                rzecz jasna zgadzam sie z większością was, piwo nijakie w smaku zapachu jedynie ładna butelka.
                Ale uwaga kupione dzisiaj w dyskoncie Biedronka za 2 złote 19 groszy ?!
                cena uczyniła cuda, wiec popijam dzisiaj światową komercję ;P
                Last edited by wentylson; 10-03-2010, 20:15.

                Comment

                • granat862
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 945

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wentylson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ale uwaga kupione dzisiaj w dyskoncie Biedronka za 2 złote 19 groszy ?!
                  cena uczyniła cuda, wiec popijam dzisiaj światową komercję ;P
                  Wczoraj widziałem po 1,99, przepłaciłeś
                  Last edited by granat862; 14-03-2010, 09:30.
                  Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                  Comment

                  • wentylson
                    Junior
                    • 10-2009
                    • 12

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wczoraj widziałem po 1,99, przepłaciłeś
                    Damn...!

                    Comment

                    • chitos
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 195

                      #85
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Złoty, chociaż odrobinę za jasny. [4.5]
                      Piana: Pojawia się spora podczas nalewania ale szybko znika, pozostawiając po sobie obrączkę naokoło kufla. [3]
                      Zapach: Po otwarciu powiało lekkim skunksem, po przelaniu nie wyczuwam żadnego aromatu. [1.5]
                      Smak: Mocno wodnisty, słabo wyczuwalny słód i coś pseudo goryczkowego. [2]
                      Wysycenie: Cały czas pracuje ale wydaje mi się trochę za wysokie, bo podczas nalewania do kufla piana syczy jak napój gazowany. [3.5]
                      Opakowanie: Ładna butelka wygrawerowana, chociaż na minus trzeba zaliczyć zieloną butelkę. [4]
                      Uwagi: Byłem na tyle rozumny, że kupiłem buteleczkę 0,33l. Jeśli to jest prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie to ja chyba smaku nie mam.

                      Moja ocena: [2.225]

                      Comment

                      • pajong
                        Junior
                        • 02-2010
                        • 2

                        #86
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: słomkowy ale bez zarzutów. [4]
                        Piana: jest z początku gęsto lecz szybko znika. [3.5]
                        Zapach: nie stwierdzono. [1.5]
                        Smak: napewno nie warte swojej ceny. [2.5]
                        Wysycenie: chyba jedyny plus tego piwa. [4]
                        Opakowanie: błyskotka troche ale ciekawie się prezentuje. [3.5]
                        Uwagi: szczochowate i przereklamowane. istnieje taka zasada co się nie sprzedaje trzeba rozleklamować. w tym przypadku sprawdza się doskonale.

                        Moja ocena: [2.45]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Brak opisu SMAKu. Jakikolwiek by nie był.
                        Art, Admin

                        ---------------
                        Last edited by ART; 24-03-2010, 19:44.

                        Comment

                        • Haladdin
                          Junior
                          • 02-2010
                          • 9

                          #87
                          Kiedyś lubiłem Carlsberga. Nie wiem, czy ze względu na smak, czy na butelkę (bo ta jest extra). Ale wtedy piłem tylko koncerniaki. Od długiego czasu piję tylko regionalne wyroby (wyjątkiem było jedynie Królewskie, ale cholernie wodniste), więc porównania nie mam. Teraz aż boję się wracać na stare ŚMIECI

                          Comment

                          • amigo007
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 252

                            #88
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasna słomka. Takiego się spodziewałem po ekstrakcie 11,1% wag. [3.5]
                            Piana: Tutaj bardzo słabo po przelaniu dobrze schłodzonego piwa do pokala, praktycznie brak piany. Dopiero po lekkim ogrzaniu się piwa, można samemu wywołać pianę "bełtając" pokalem. Generalnie nie tego się spodziewałem po "topowym" piwie. [1.5]
                            Zapach: Dość charakterystyczny nie można pomylić tego piwa z żadnym innym po zapachu. Generalnie miły zapach. [3.5]
                            Smak: To co czujemy w zapachu, znajdziemy też w smaku (jest to chyba jakiś aromatyczny chmiel). Generalnie jest w porządku, jak na koncern oczywiście. Ot takie smakujące zawsze tak samo "komputerowe" piwo :-) [3.5]
                            Wysycenie: W porządku nasycenie odpowiednie, choć nie urywa głowy. Z tego co pamiętam kiedyś z degustacji jego konkurent lech pod tym względem zdecydowanie prowadzi. [3]
                            Opakowanie: Ładna zielona butelka co tu więcej pisać. Mnie osobiście brak jest przedniej i tylnej etykiety. Taki styl tego piwa. [3.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.275]

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              #89
                              Smak: To co czujemy w zapachu, znajdziemy też w smaku (jest to chyba jakiś aromatyczny chmiel).
                              Jasne, chyba jakiś ekstrakt chmielowy.

                              Comment

                              • amigo007
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 252

                                #90
                                Pioterb4 masz rację pewnie jest to ekstrakt chmielowy w końcu nie warzą tego piwa tylko je produkują To co tam jednak dodali naprawdę jest bardzo charakterystyczne i w żadnym innym piwie z fabryki jeszcze się z tym nie spotkałem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎