Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Carlsberg (lic.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baania
    Senior
    • 10-2009
    • 317

    Nie wiem ile miał lany, ale smakował bardzo dobrze. Puszkowy był paskudny.
    Last edited by baania; 17-08-2011, 11:08.
    Podcast o piwie
    Podcast o piwie | Facebook

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LeoxxX Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja mam pytanie dlaczego w Biedronce można kupić Carlsberga za 1,99 a wszędzie indziej 3-3,5!!?
      Bo kupują tu tylko najbiedniejsi

      PS, jest nowa puszka Carlsberg 0,33
      Last edited by becik; 17-08-2011, 12:03.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • GaryFisher
        Senior
        • 10-2009
        • 739

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Bo kupują tu tylko najbiedniejsi

        PS, jest nowa puszka Carlsberg 0,33
        Uoo Jezu ja już ze 2 miesiące temu widziałem w Tesco na promocji
        Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo jasna słomka, średnio zachęcający. [2.5]
          Piana: Na całkiem niezłym poziomie, gęsta, po kilku chwilach opada do dwu milimetrowej obrączki, de facto utrzymującej się przez cały okres picia. [3.5]
          Zapach: Delikatny, chmielowy, całkiem przyjemny. [3.5]
          Smak: Płaskie, rozwodnione, delikatnie zaznaczona goryczka plus kwaśne wstawki. [2.5]
          Wysycenie: Zbyt niskie, piwo po chwili wygazowuje się całkowicie. [2]
          Opakowanie: Rozpoznawalne, zielone butelki / puszki - od razu wiadomo, że ma się do czynienia z Carlsbergiem. [3.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [2.975]
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          • chris1985
            Senior
            • 07-2011
            • 227

            Jeśli bylo by to jak mowi reklama że prawdopodobnie najlepsze piwo na swiecie. To by byla klęska w swiecie piw. Ogolnie piwo jest niesmaczne, smakuje chemicznie i nie warte jest tych 3 zł.
            Tylko moje piwo mnie rozumie...

            Comment

            • Rolandsinger
              Junior
              • 08-2010
              • 1

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasny, słomkowy, jak rozcieńczona herbata ze szkolnej stołówki, zdecydowanie za blady. [2]
              Piana: Obfita, nie za gęsta, zbyt lekka, ale utrzymuje się kilka chwil, po dłuższym czasie pozostaje obłoczek. [4]
              Zapach: Chmielowy, z nutą aromatyczną a nie goryczkową, bardziej świeży niż słodowy. [4]
              Smak: Świeży, delikatny, po chwili pojawiają się nuty kwaskowate, ktoś powie, że smak jest wodnisty. Faktycznie nie czuć mocnych słodowych akcentów, ale na upały trudno znaleźć lepsze piwo. [4]
              Wysycenie: Dość dobre, współgra z lekkim i świeżym smakiem. [3.5]
              Opakowanie: Oryginalne, znakomicie wystylizowane, rozpoznawalne chyba przez każdego. Do tego kapsel twist-off. [5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.925]

              Comment

              • Szakali
                Senior
                • 08-2013
                • 572

                Bylem dziś na zakupach w biedronce i kupiłem, przed kupnem wiedziałem, że będzie to lipne piwo ale musiałem tak dla odświeżenia pamięci. No cóż tak jak się spodziewałem, kolor mocno słomkowy, niemal wodnisty.Piany praktycznie brak, fakt obrączka cienka jest....choć trzeba często zamieszać ^^ W zapachu czuć sam jakiś taki nieprzyjemny słód, czuć też warzywa i ścierę ;/ W smaku bardzo dużo kwasu, na przemian z tą tragiczną słodowością.
                Piłem te piwo w wakacje parę razy mocno schłodzone z butelki nad wodą z braku laku i było całkiem pijalne, a teraz pijąc je kulturalnie z kufla i nieco ogrzane nadaje się do zlewu.
                Okropny koncerniak, naprawdę będąc na zakupach w biedronce nie kupujcie tego syfu.
                Last edited by Szakali; 12-09-2013, 20:56.

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  O widzisz a ja właśnie dzisiaj kupiłem na promocji w netto czteropak za 7,99zł. Z tym że piłem je już wcześniej. Dla mnie też szału wielkiego nie ma. Ale ma jeden mocny plus. Po wypiciu 3 a nawet 4 sztuk następnego dnia spokojnie damy radę iść do pracy. Po wypiciu 3 jakichkolwiek typowo polskich lagerów (w okolicach 6%), możemy się spodziewać na drugi dzień bólu głowy. Co do smaku od lat jest on taki sam. Jedni lubią inni nie trawią :-) . Ma swój charakter. Uważam że w cenie 2zł puszka jest jak najbardziej warte ceny. Fajne leciutkie piwko. A wczoraj wieczorem robiłem zakupy w nocnym sklepie i widziałem je po 3,65zł. Normalnie przegięcie. Tyle to ono nie jest warte. Ale niektórzy prywaciarze mają chore ceny...

                  Comment

                  • coder
                    Senior
                    • 10-2006
                    • 1347

                    Aromat: słodowy, lekko chmielowy, lekko ziołowo-skunksowy

                    Piana: niska, gęsta, średnio trwała

                    Barwa złota, klarowne

                    Smak: rześkie, koncernowa słodowość, lekka goryczka.

                    Goryczka: niska, ale wyczuwalna, krótka

                    Odczucie w ustach: dość wytrawne, gładkie, smukłe

                    Ogólne wrażenie: typowy koncerniak, ale w swojej lidze dość dobrze się trzyma, wypiłem cały. Na plus przemawia brak poważnych wad technicznych, szczególnie utlenienia i brak mdlących, słodkich posmaków.

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Słomka, klarowne. [CE: 4] [3]
                      Piana: Mała intensywność, drobne pęcherzyki, szybko obada do firanki, lekko brudzi szkło. [CE: 4] [3]
                      Zapach: Słód (lekko podgniły, lekko landrynkowe) i metaliczność, słaba intensywność. Niezbyt przyjemny, ale po pewnym czasie metal ulatuje i zostaje cukierowo-kwiatkowy słód. [CE: 2,5] [2]
                      Smak: Wodniste, dominuje średnia kwaskowość, lekki słód, śladowa goryczka; pijalne, ale bez przyjemności. [CE: 3] [2]
                      Wysycenie: Raczej wysokie, ale do wodnistości pasuje. [CE: 4,5] [4]
                      Opakowanie: Logo-potęga puszka fajna, informacje żadne... [CE 3] [3]
                      Uwagi: Degustacja równoległa ze "eksportowym" Carlsbergiem [CE] (2x puszka). "Zwykły" przegrywa po całości.

                      Moja ocena: [2.3]
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6136

                        Woda o piwnym smaku, bez piany (na dłużej), bez przyjemnego smaku, mocno gazowana i do tego ten porażający zapach.
                        Attached Files

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          Czy Carlsberd the Nordic Collection Umea to to samo piwo?
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • KajusAnt
                            Senior
                            • 02-2013
                            • 347

                            Przyłączam się do pytania i załączam zdjęcie.
                            Attached Files

                            Comment

                            • amigo007
                              Senior
                              • 02-2008
                              • 252

                              Piwo jest chyba to samo. Przynajmniej tak gdzieś czytałem, wprowadzają je tylko w "okolicznościowym" opakowaniu. W sumie przepłacamy chyba tylko za opakowanie :-) Chociaż kto wie, może i zawartość dali ciut lepszą. Ale troche w to wątpie. Nie muszą tego robić. W ładnym opakowaniu piwo i tak się sprzeda:-)
                              Last edited by amigo007; 11-04-2014, 23:57.

                              Comment

                              • patricco92
                                Junior
                                • 01-2014
                                • 3

                                a gdzie mozna takie "ladne opakowanie" nabyc najlepiej we wroclawiu?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎