Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rybnik, Tytan Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bez zastrzeżeń, złocisty, klarowny [5]
    Piana: biała, drobna, dość szybko osiada, zostaje ok 0,5 cm [3.5]
    Zapach: slodowo-mydlany, to mydło to nie mydło tylko tak bardzo charaktersytyczny grys kukurydziany, którego nie lubię [2]
    Smak: płytki, jałowy, lekko kwaśny (kwaśność nie jest kwaśnością spowodowaną zepsuciem piwa jedynie procesem specyficznej produkcji), zbyt gorzka goryczka [1.5]
    Wysycenie: za duzo, powoduje, że piwo szczypie w ustach [2.5]
    Opakowanie: euro, kapsel gładki, dośc tandetna etykieta
    http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=22708 [2]
    Uwagi: była to napewno jednorazowa przygoda, tym razem eksperyment nie powiódł się, a męczyć się już więcej z tym produktem Strzelca nie będę, do zlewu

    Moja ocena: [2.125]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Dopiero teraz zauważyłem, dlaczego w temacie jest Rybnik, a nie Strzelec?
      Last edited by becik; 27-05-2005, 22:34.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #18
        bo temat powstał w 2001r. czy już wtedy Rybnik nie działał?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #19
          a to nie powinno sie tematu rybnickiego zamknąć wraz z zamknięciem browaru i otworzyć nowego strzeleckiego?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
            a to nie powinno sie tematu rybnickiego zamknąć wraz z zamknięciem browaru i otworzyć nowego strzeleckiego?
            możesz zgłosić nowe piwo jeśli na takowe trafiłeś. czyli zupełnie tak jak zwykle to jest czynione

            zamykania tematów nie praktykuję nie mając poważnego powodu - tu zawsze ktoś może się zdarzyć kto pił Rybnickiego Tytana sprzed lat i chce o nim coś napisać...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #21
              W temacie Tytana są dwie luki czasowe-jedna między 2002 i 2004 a druga między 2004 a 2005.Ciekawe z czego to wynika.Kupowałem Tytana w Geancie jakiś czas temu ale zniknął.Cały czas było napisane na puszkach,że to Rybnik.Teraz dostałem Tytana od kolegi i na puszce ciągle jest napisane:Browar Rybnik.Dodatkowo na spodzie puszki nadrukowano:Rozl. Połczyn.Co to wszystko ma znaczyć?

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                Kupowałem Tytana w Geancie jakiś czas temu ale zniknął.Cały czas było napisane na puszkach,że to Rybnik.Teraz dostałem Tytana od kolegi i na puszce ciągle jest napisane:Browar Rybnik.Dodatkowo na spodzie puszki nadrukowano:Rozl. Połczyn.Co to wszystko ma znaczyć?
                Może mieli stary zapas puszek, które droższe są niz etykiety więc producent nie chciał ich wyrzucić. W tym samym czasie piwo butelkowe było już ze Strzelca.

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎