Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Brax

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter_1000
    Senior
    • 05-2003
    • 583

    #31
    Przymierzałem się do tego piwa bardzo długo, zawsze coś mnie przed zakupem powstrzymywało, w końcu spróbowałem. Piana jaka wytworzyła się po nalaniu bardzo ładna, gęsta, prawie sztywna, jeśli chodzi o trwałość to średniak (jakieś trzy minuty), ale nie znika zupełnie i zostawia na kuflu piękne pierścienie. Barwa ciut (za) jasna, ale to w końcu niepełna dwunastka, więc w końcu wiele więcej się nie spodziewałem. Zapach delikatny, ale jakiś taki dziwny. Pierwszy smak... toż to ciągłość tego zapachu, rzadko tak się zdarza by piwa były w tych dwuch odczuciach tak podobne. Przy pierwszym pociągnięciu z kufla bardzo chmielowy i gorzki, pozostawiający to coś na podniebieniu (może to jakaś egzotyczna odmiana chmielu??) Przy dalszej degustacji odczucia są takie same. Może to i nie złe piwo, ale mi jakoś do gustu nie przypadło. Plusem oryginalna butelka ale etykieta nie wyróżniająca się z tłumu.

    Moja ocena: [3.075]
    Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Wzorcowy ciemnozłoty. [5]
      Piana: Drobna, obfita i trwała. Najlepsza rzecz w tym piwie. [5]
      Zapach: Trochę słodu, trochę zapachu leżakowni. Nic specjalnego. [3]
      Smak: Mocno przeciętny, z dziwnym "tanim" posmakiem ni to kukurydzy ni to cukru. Ale spokojnie do wypicia. [3]
      Wysycenie: Nie mam nic do zarzucenia, piwo trzyma nagazowanie. [5]
      Opakowanie: Wersja z beczki, plastikowy kubek bez loga ale może to i dobrze bo zarówno logo jak i nazwa tego piwa są po prostu beznadziejne. Plus za ogródek w plenerze. [1.5]
      Uwagi: Pite z beczki w ogródku w centrum Pabianic za cenę 3,30 pln za pół litra. Za tę cenę myślę, że warto.

      Moja ocena: [3.325]
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎