Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Porter (WARZONY w ŻYWCU DO 2004r. i od 2017)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    A czy nie można zamknąć tematu lub zrobić jakieś dodatkowe opcje i było by po problemie?
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Ja mam jeszcze kilka butelek tego piwa i jak mi się zechce go wypić to może zechce mi się również wystawić ocenę

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja mam jeszcze kilka butelek tego piwa i jak mi się zechce go wypić to może zechce mi się również wystawić ocenę
        ale nam tu tortury urządzasz :P

        nie jeden by sie na takie piwko połakomił ...

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja mam jeszcze kilka butelek tego piwa i jak mi się zechce go wypić to może zechce mi się również wystawić ocenę
          też mi się ostał w zapasach
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • naczelnik
            Senior
            • 08-2003
            • 1884

            Flaszeczke tez trzymam na specjalna okazje, tylko zapomnialem gdzie ja schowalem przed soba
            Popieram domowe browary!

            Polakom gratulujemy naczelnika

            Zamykam browar.
            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              Moje pierwsze spotkanie z porterem to wlasnei zywiec. Szlachetny smak, jednen z lepszych porterow na rynku, jednak dla mnie zbyt mocny i ciezki w smaku. Z trudem dopijam 0,33 podczas gdy Grand 0,5 wchodzi bez popity i chce sie jeszcze.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                A piszesz o tym współczesnym? Czy tym sprzed 2004 roku?

                Comment

                • Mikko
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 583

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  A piszesz o tym współczesnym? Czy tym sprzed 2004 roku?
                  Pisze o tym wspolczesnym, pisalem na cyku i nie sprawdzilem ze to temat o tym sprzed 2004, moj blad.

                  Comment

                  • disease
                    Member
                    • 08-2009
                    • 80

                    Kolor: ciemnobrązowy [5]
                    Piana: idealna drobnoziarnista gęsta jak zawiesina [5]
                    Zapach: wspaniały kawowo winny aromat [5]
                    Smak: sycące piwo z wyrazistym gorzkawo winnym posmakiem. Pierwsza klasa [5]
                    Wysycenie: idealne jak na piwo ciemne [5]
                    Opakowanie: świetna kolorystyka z zachowaniem tradycji. Bardzo ładne pozłacane elementy [5]
                    Uwagi: piwo królów. Jeden z najlepszych trunków na świecie. Jest tylko jeden warunek. Nie pić go zbyt dużo. Raczej symbolicznie szklaneczkę.

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika disease Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolor: ciemnobrązowy [5]
                      Piana: idealna drobnoziarnista gęsta jak zawiesina [5]
                      Zapach: wspaniały kawowo winny aromat [5]
                      Smak: sycące piwo z wyrazistym gorzkawo winnym posmakiem. Pierwsza klasa [5]
                      Wysycenie: idealne jak na piwo ciemne [5]
                      Opakowanie: świetna kolorystyka z zachowaniem tradycji. Bardzo ładne pozłacane elementy [5]
                      Uwagi: piwo królów. Jeden z najlepszych trunków na świecie. Jest tylko jeden warunek. Nie pić go zbyt dużo. Raczej symbolicznie szklaneczkę.
                      Możesz napisać jakie dokładnie piwo oceniłeś? Bo jeśli to z 2004 roku to gratuluję zapasów.
                      A jeśli współczesnego Portera z Cieszyna, to nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania kilkunastu postów powyżej.

                      Comment

                      • disease
                        Member
                        • 08-2009
                        • 80

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Możesz napisać jakie dokładnie piwo oceniłeś? Bo jeśli to z 2004 roku to gratuluję zapasów.
                        A jeśli współczesnego Portera z Cieszyna, to nie zadałeś sobie nawet trudu przeczytania kilkunastu postów powyżej.
                        piję żywieckiego portera od kilkunastu lat. Jak dla mnie to wciąż to samo piwo.

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          [piję żywieckiego portera od kilkunastu lat. Jak dla mnie to wciąż to samo piwo.
                          Forumowicz Promil03 miał na myśli fakt, iż omawiane w tym temacie piwo nie jest produkowane od 2004r, więć jeśli 5 lat temu nie zrobiłeś zapasu w piwnicy to piwo które aktualnie można nabyć w sklepie pod tą nazwą produkowane jest w Cieszynie.
                          Last edited by ART; 17-08-2009, 18:25. Powód: cyt.

                          Comment

                          • disease
                            Member
                            • 08-2009
                            • 80

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Forumowicz Promil03 miał na myśli fakt, iż omawiane w tym temacie piwo nie jest produkowane od 2004r, więć jeśli 5 lat temu nie zrobiłeś zapasu w piwnicy to piwo które aktualnie można nabyć w sklepie pod tą nazwą produkowane jest w Cieszynie.
                            rozumiem. Jednak znalazłem ten temat i wkleiłem. Skoro nie jest zablokowany to mozna w nim pisać komenty.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              Serwis do działania potrzebuje nieco dobrej woli ze strony Użytkowników, także z Twojej strony. To że wątek jest otwarty, nie oznacza że powinieneś w nim pisać nie na temat.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                rozumiem. Jednak znalazłem ten temat i wkleiłem. Skoro nie jest zablokowany to mozna w nim pisać komenty.
                                Kurde, albo to ja nie piszę po polsku, albo Ty masz problemy z odbiorem informacji...
                                Można w tym topicu pisać o piwie PORTER Żywiecki, które ze sklepowych półek zniknęło w 2004 roku, czyli jak pamiętasz smak piwa z tamtych czasów to piszesz swe odczucia na jego temat. Mogła Ci też zostać jakaś butla tego trunku w piwnicy, lecz szczerze w to wątpię. Jeśli natomiast kupiłeś w sklepie piwo PORTER Żywiecki w latach 2004-2009 to znaczy że pochodziło ono z Cieszyna i jeśli piszesz o tym piwie to robisz to w odpowiednim dziale( Cieszyn-Porter). To że etykieta nie dużo się zmieniła to nie znaczy że to wciąż to samo piwo. To tak jakbyś opisywał Kasztelana w temacie "Tyskie gronie", albo "Noteckie".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎