Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alchemych
    Senior
    • 12-2003
    • 349

    #46
    Wspominki

    Przypadkiem trafiłem tu po latach. Brakuje w ofercie Ambera takiego zwykłego, wytrawnego i aromatycznego piwa jakim był Classic. Jak dla mnie był to najlepszy Lager z tego browaru, i jeden z najlepszych jakie piłem. Ckno mi się zrobiło

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #47
      Od dziś ma być w żabce. Jako reedycja.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • SupeR_PiwosZ
        Senior
        • 05-2008
        • 300

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Od dziś ma być w żabce. Jako reedycja.
        Pojawiło się. Całkiem pijalne. W aromacie przyjemna słodowość z minimalnie przebijającą się ziołowością od chmielu. Wyszło też trochę żelaza. Klarowne, kolor jasna słomka z szybko redukującą się pianą średnio i grubo pęcherzykową. Nawet coś tam szkło oblepiła. Wytrawne w smaku ale goryczka mogła by być nieco bardziej wyraźna. Etykieta taka jaką lubię czyli klasyk bez wodotrysków. Tylko kapsel golas niestety. Osobiście polecam.

        Click image for larger version  Name:	20210513_205942.jpg Views:	0 Size:	31,6 KB ID:	2318153Click image for larger version  Name:	20210513_205842.jpg Views:	0 Size:	25,9 KB ID:	2318154
        Last edited by SupeR_PiwosZ; 13-05-2021, 20:17.

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #49
          Trochę za klarowne i za duże wysycenie. W aromacie ziołowo-tymianek, ale też i nuta owocowa, lekko korzenny sznyt. W nucie dolnej więcej słodowości. W smaku żelaziste, goryczka również taka, ale ma taki urok dawnych, dobrych czasów, nieprzechmielone, z gatunku "jasnych pełnych." W Żabce za 3,50zł przy zakupie dwóch-bo tam przecież inaczej nie można. No i pewnie nie na stałe.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎