Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojlidy, Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kubas
    Gość
    • 12-2002
    • 4

    #31
    Jak dla mnie jest spoko na lato .Tanie w dobrze wchodzi ale bez rewelacji w tamtym woku piłem je przez całe lato.Mogło by mieć bardziej wyrażisty smak.

    Moja ocena: [2.925]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #32
      Zapach marny, smak-lekko czuć drożdzami, gaz-ok, może trochę za dużo, jakiś lights. Dla mnie żadna rewelacja.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #33
        Jaśniutka, słomkowa barwa, nagazowanie dosyć wysokie. Zapach delikatny, prawie niewyczuwalny, smak dosyć przyjemny, choć zbyt delikatny, piana biała, drobnopęcherzykowa, niezbyt długo utrzymująca się na powierzchni piwa. Piwo ogólnie do wypicia, choć specjalnie nie zachwyca

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        • GuruJosh
          Member
          • 04-2003
          • 44

          #34
          Piwo tanie. Typowo masowa produkja, smak niewyszykany, piana słaba, kolor bardzo słaby. Bardzo dobrą klarowność zawdzięcza dużej wodnistości.
          Guru Josh z SBP

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #35
            kolor słaby? to znaczy jaki?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • wriggle
              Senior
              • 12-2002
              • 322

              #36
              Myślę, że chodzi chyba o to, że Classic jest bardzo jasny.
              ONE LOVE

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #37
                Sprawdziłem. Nie jest (kolor) ani słaby, ani jasny, tylko słomkowy. Piana mało imponująca, nie za trwała, za to nasycenie gazem było dobre. Zapach delikatny, chmielowy, ale bez przyjemnego aromatu. Smak podobnież wytrawny, ale dość "płaski".Nowa szata graficzna, a w zasadzie nowsza wersja juz zaprojektowanej.

                Moja ocena: [3.3]

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  #38
                  Dojlidy Classic: kolor słomkowy, dla mnie trochę za jasny, nagazowane powiedziałbym średnio, piana też mogłaby być obfitsza i trwalsza. Smak w porządku, lekka goryczka dobrze orzeźwia, zapach delikatny, chmielowy, opakowanie poprawne. W sumie lekkie, orzeźwiające piwo, taki średniak.

                  Moja ocena: [3.4]
                  Last edited by Pinio74; 05-02-2004, 07:45.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    #39
                    Zawartość nabytej przeze mnie puszki okazała się mocno podejrzana. Data co prawda sierpniowa, ale zabrakło charkterystycznego "pssst"-a przy otwarciu, a po 20 minutach zabrakło też gazu. W zapachu momentami czuć było coś stęchłego. Smak początkowo niezły, potem już głównie niesmak. Momentami jeno wydawało się, że to niezłe piwo. Zakupię i zdegustuję butelkowe, mam nadzieję, że będzie normalne, tak jak pamiętam je z dość już odległej przeszłości.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • belze
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 301

                      #40
                      Nabyte w Warszawskim Auchan. Puszka.

                      Kolor(3) nie najgorszy, choć podchodzi (przepraszam za wyrażenie) pod szczyny. Piana(4), mimo że szybko opadła, to po nalaniu tak ładnie się prezentowała a i na ściankach ładnie się osadza. Naycenie(2) marne. Zapach(5) cudowny - zawsze lubie tą mocną kwaskowatość w zapachu. Smak(4), jak to dojlidy.. niewiem, ale zawsze każde piwo z tego browaru mi pasuje. Opakowanie(4), klayczne (jak nazwa piwa wskazuje ;p), ale podoba mi się, mimo iż to jest puszka.

                      Moja ocena: [4.2]

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #41
                        belze napisał(a)
                        choć podchodzi (przepraszam za wyrażenie) pod szczyny.
                        nie musisz przepraszać, wystarczy jak nie będziesz stosował takich porównań. zresztą i tak nie wiadomo jaki kolor masz dokładnie na mysli.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • belze
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 301

                          #42
                          ART napisał(a)
                          nie musisz przepraszać, wystarczy jak nie będziesz stosował takich porównań. zresztą i tak nie wiadomo jaki kolor masz dokładnie na mysli.
                          Było to już kolejne dojlidy, więc nie określiłem dobrze koloru. Na przyszłość się poprawie szanowny Adminie ;p

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #43
                            Puszka schludna, ale za dużo bieli, reszta elementów trochę w niej ginie.
                            Kolor jasny, ale dobry jak na piwo o takim ekstrakcie.
                            Piana dość wysoka, gęsta, trwała, do końca utrzymuje się ładny kożuszek, łyki ładnie odmierzają się na kuflu.
                            Zapach słaby, chmielowo-słodowy.
                            Nagazowanie fenomenalne.
                            Wyraźny smak słodowy, ale dużo przyjemniejszy niż w typowych koncerniakach. Bardzo mizerna goryczka. Smak jest bardzo bogaty i głęboki jak na taki ekstrakt. Świetnie orzeźwia i zdecydowanie warto do tego piwa wrócić.

                            Moja ocena: [4.175]

                            Comment

                            • ArturŁ
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 374

                              #44
                              Patrzyłem na oceny tego piwa sporządzone przez innych piwoszy.I muszę tutaj w pewien sposób odbiec od schematu - ja je raczej skrytykuję.Może to dlatego,że piwo spożywane przez mnie było z puszki,a może dlatego,że jest po prostu niedobre.
                              Kolor - nie wyróżniający się,słomkowy.2,5.
                              Nasycenie CO2 - Może ja dostałem jakiś wybrakowany egzemplarz,ale w cieczy,którą ja spożywałem gazu BRAK.
                              Smak - całkowicie przeciętny,nie przyprawiający o drżenie kubków smakowych.Lekki posmak goryczki.
                              Piana - była i utrzymywała się elegancko do końca.Tutaj plus.
                              Zapach - delikatny goryczkowo-słodowy,przynajmniej nie odpychał.
                              Opakowanie - ciężko oceniać po puszce,ale sama paleta barw mi odpowiada - produkt jest zauważalny.

                              Moja ocena: [3.025]
                              Last edited by ArturŁ; 08-01-2005, 21:46.

                              Comment

                              • Aldach
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1269

                                #45
                                Nie jestem miłośnikiem piw z Białegostoku i Classic niestety potwierdziło to odczucie. Nie będę się czepiał koloru, gazu, czy piany - to wszystko jest w normie ale dla mnie to piwo nie ma smaku. Nie chodzi o to, że jest niedobre, ono po prostu nie smakuje na nic - pije się to jak jakąś bliżej nieokreśloną ciecz - gasi pragnienie, ale nic więcej. Dam sobie spokój na dłuuugo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎