Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    A ja wczoraj zakupiłem jedno, nie popatrzyłem na datę, lutowa była, żałowałem bo paskudne było, znaczy się, że w Polkowicach nie schodzi.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Szakali
      Senior
      • 08-2013
      • 572

      No ta warka z lutego jest lipna, a zawsze stoi w 1 rzędzie bo nie schodzi ...ale ja jestem przebiegły i je do tyłu przesuwam heeh

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        Sprawdzę w innej Żabie
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dzemek
          Senior
          • 12-2010
          • 450

          Pojawiła się chyba i kwietniowa partia, chyba ważna do 6.04.2014. Dobra, nie wyczułem metaliczności ale dalekie to było od znakomitych dwóch warek, które były jakiś czas temu i cały czas wspominam je z nostalgią.
          Szakali, pojawiły się jakieś nowe butelki?

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            Wracając z pracy do domu (wcześniej zahaczyłem o bar i nie napiszę ile wypiłem ) zaszedłem do sklepu z płazem w logo.
            Chciałem sprawdzić, czy znów jest metal (w Brackim oczywiście) . Ja diacetyl w lekkiej ilości nawet lubię, DMS jak jest go mało to nawet toleruję, ale żelaza, a szczególnie krwi na języku nie cierpię, tak jak tych buraków etatystów z PSL.
            Nowa warka z 06.04.2014.
            Kolor, piana bez zmian, to mniej ważne.
            W zapachu niestety ścierka, ale nic od aromatu gwoździ! Piwo jest chyba trochę utlenione bo lekko miodem pachnie. Jest dobrze ogólnie, czuję jakbym pił coś jasnego górnej fermentacji z Belgii.
            No i smak. Jest lepiej, ale krew dalej czuję. Jest nawet jakaś goryczka, słód minimalny, czyli da to się pić.
            Myślę, że z każdą następną warką będzie lepiej.
            Last edited by DariuszSawicki; 23-01-2014, 17:05.

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              Niewygasająca i wiecznie zywa debata o Brackim jest brutalnym podsumowaniem rzekomego zjawiska tzw.piwnej rewolucji
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • DariuszSawicki
                Senior
                • 08-2012
                • 2868

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                Niewygasająca i wiecznie zywa debata o Brackim jest brutalnym podsumowaniem rzekomego zjawiska tzw.piwnej rewolucji
                Masz rację. To trochę działa na umysł, kiedy ciągle czyta się na forum o jakimś piwie.
                Zauważyłem, że jest dużo dyskusji o Brackim i Sarmackim z Biedronki.
                Ja też kupiłem, wypiłem i oceniłem obydwa, daleko mi do zachwytu , ale te piwa niech sobie będą. I niech też będą forumowicze, którzy niecierpliwie czekają na nową warkę ich ulubionego piwa.
                Prawdę mówiąc ( pisząc) nigdy bym nie sięgnął po Sarmackie, gdyby nie forumowicze browar.biz.
                A zmarzniętemu smakowało mi wybornie, nawet gafę, którą ja strzeliłem, a Ty zauważyłeś jakoś przeżyłem.
                Brackie idzie chyba w dobrym kierunku. Mam nadzieję.
                Tymczasem ja otwieram niebieski Chimay
                Na zdrowie !

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  Myślę, że naprawdę najwięcej ludzi potrzebuje przyzwoitego, pijalnego, doleżakowanego i nie przegazowanego lagera (a więc piwo typowe dla naszej strefy geograficznej) do wypicia wieczorem w barze czy w domu, niekoniecznie zaś co dzień jakiegoś nowego wynalazku.
                  Wyraz tej tęsknoty to właśnie żywe dyskusje nad Brackim (które w sumie nie jest przecież żadnym wybitnym piwem) czy Lagerowym. A także Sarmackim, choć tutaj wyczuwam dodatkową przekorę wynikającą z miejsca , w którym to piwo jest sprzedawane
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
                    A także Sarmackim, choć tutaj wyczuwam dodatkową przekorę wynikającą z miejsca , w którym to piwo jest sprzedawane
                    ...i opakowania...
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • grzegorzd
                      Member
                      • 09-2013
                      • 42

                      warka do 10.5.2014 - zapach czysty, słodowo-chmielowy. W smaku pełne ze sporą goryczką - zupełny brak metalu!

                      W uszkodzonych tankach leżakuje porter?
                      www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

                      Comment

                      • Szakali
                        Senior
                        • 08-2013
                        • 572

                        A ja już wypiłem chyba z 10 butelek z partii 06.04.14 r . jest na prawdę dużo lepsza od poprzednich . Ba nawet smakowało mi po imperatorze bałtyckim , czy dziś po amber boy ...
                        a z tego co kolega wyżej pisze , to Brackie idzie w dobrym kierunku ...muszę dorwać tę nową partię ^^
                        Last edited by Szakali; 27-01-2014, 23:23.

                        Comment

                        • Obywatel1978
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 282

                          Zaintrygowany fenomenem tego piwa na browar.biz postanowiłem go spróbować i powiem szczerze, że rzeczywiście nie ma się do czego przyczepić. Jak na produkt GŻ jest bardzo poprawne, a nawet przyjemne w odbiorze - pod każdym względem: jest dobra goryczka, piana, ładny kolor i odpowiednie nagazowanie. Do tego brązowa, zwrotna butelka z ładnymi etykietkami. tylko kupować i pić, co zamierzam w najbliższym czasie czynić

                          EDIT: O kurde, próbowałem tego piwa w lutym 2012 i nawet o tym nie pamiętałem. A to ci dopiero! Dziś odbieram je bardziej pozytywnie niż wtedy, mimo że kupuję po 3,30 a nie po 3,10 jak wtedy :P
                          Last edited by Obywatel1978; 28-01-2014, 00:48.

                          Comment

                          • grzegorzd
                            Member
                            • 09-2013
                            • 42

                            u nas po 2,60
                            www.120ibu.pl - tak sobie nieprofesjonalnie piszę....

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2300

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dziś odbieram je bardziej pozytywnie niż wtedy, mimo że kupuję po 3,30 a nie po 3,10 jak wtedy :P
                              Poszukaj w Słupsku Żabki albo Fresha i przestaniesz przepłacać

                              Comment

                              • Szakali
                                Senior
                                • 08-2013
                                • 572

                                3.30 to jest zbrodnicza cena choć i tak w sumie za 3.30 ciężko kupić coś dobrego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎