Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Żywiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wili Wyświetlenie odpowiedzi
    [b]Moja ocena: [4.9]
    Jakby to powiedział znany piwosz Rewiński.......O Matko Sałatko !!!

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
      No tu chyba przegiołeś pałę.....
      Nie, to jestem w stanie zrozumieć, ale przegięcie jest tu.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wili Wyświetlenie odpowiedzi
      Smak: najlepsza goryczka na świecie [5]

      Goryczka, jaka goryczka?
      blog.kopyra.com

      Comment

      • TCT
        Senior
        • 04-2007
        • 135

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        Goryczka, jaka goryczka?

        No przecież, że z bydlęcej żółci
        "Każdy jest obowiązany do dbałości o stan środowiska i ponosi odpowiedzialność za spowodowane przez siebie jego pogorszenie.."
        art. 86 Konstytucji RP

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          Chłopaki a gdzie drogowskazy i porady dla pierwszopostowca?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            No właśnie czekam, aż zdradzi miejsce zamieszkania, żeby pokierować go do najbliższej oazy na tej naszej pustyni.

            Comment

            • yavo
              • 03-2009
              • 909

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              No właśnie czekam, aż zdradzi miejsce zamieszkania, żeby pokierować go do najbliższej oazy na tej naszej pustyni.
              Niech lepiej zdradzi miejsce zatrudnienia...

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Bez przesady, nie ma co tu szukać drugiego dna.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoty. Idealnie klarowne. [5]
                  Piana: Intensywna. Mało brudzi szkło, pęcherzyki nierównomierne. Pod koniec redukuje się do koronki. [4]
                  Zapach: Słodowy, lekko stęchły, metaliczny. Natężenie średnie. z czasem praktycznie niknie. [2.5]
                  Smak: Już mój keller chyba lepiej smakuje... No nie wiem od czego zacząć, jest dość złożony... Na pierwszym planie smak wygazowanej wody mineralnej. Później dochodzi do nas tępa goryczka. Praktycznie brak typowych nut słodowych. W tle krystaliczny kwasek cytrynowy. W trzecim planie czuć smak rdzawego żelaza i masło. W posmaku zostaje sztuczna goryczka.
                  Z czasem smaki tracą na intensywności co znacznie ułatwia konsumpcje.
                  Generalnie da się to wypić, ale pisać, że jest smaczne, to przegięcie... [2]
                  Wysycenie: Za słabe, zanikajęce. [3]
                  Opakowanie: Logo bardzo charakterystyczne, podobne jak lata temu. Tłoczona puszka. Podany ekstrakt. Minus za bzdury o tradycji... [4.5]
                  Uwagi: Obiecałem Becikowi, to jakoś wypiłem.

                  Moja ocena: [2.7]
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    Uwagi: Obiecałem Becikowi, to jakoś wypiłem.
                    Obiecuję, że w ramach pokuty, że zostałeś niejako przeze mnie "zmuszony" do wypicia Żywca - w najbliższych dniach kupię sobie Imperatora
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Nie, Becik, wypij coś z Ediego! Ja stawiam, tylko napisz recenzję!
                      Last edited by żąleną; 16-09-2009, 23:20. Powód: Browary mi się pozajączkowały.

                      Comment

                      • Mario_Lopez
                        Senior
                        • 08-2009
                        • 991

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złoty, bardzo ładny. [4.5]
                        Piana: Utrzymała się może z minutę, średnio pęcherzykowa. [3]
                        Zapach: Na pierwszym planie chmiel, dalej delikatny aromat słodu. [4]
                        Smak: Z początku fajna goryczka, jednak przekształcająca się w coś bardzo kwaśnego. [2.5]
                        Wysycenie: Odrobinkę za słabe, piwo dość szybko wietrzeje. [2.5]
                        Opakowanie: Od lat niezmienne, mnie się osobiście podoba, najważniejsze informacje podane, łącznie z ekstraktem. [4]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [3.25]
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                        EBE EBE

                        Comment

                        • Obywatel1978
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 281

                          To jak to jest dziś z tym Żywcem? Niech się wypowiedzą znawcy - trzyma fason czy nie? Bo kiedyś - za tamtej Polski - to sył synonim luksusu. A więc czy nadal można Żywca nazwać dobrym piwem, czy stał się on już jedną z wielu koncernówek bez wyrazu?

                          Powiem szczerze, że właśnie piję puszkowego Żywca i niezbyt mi smakuje. Wcześniej wieczorem wychyliłem kilka bączków Noteckiego i teraz ten Żywiec jakiś taki bez smaku mi się wydaje. Czy to jest subiektywne wrażenie, czy Żywiec to w dzisiejszych czasach po prostu słabe piwo?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                            To jak to jest dziś z tym Żywcem? Niech się wypowiedzą znawcy - trzyma fason czy nie?
                            Nie

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                            A więc czy nadal można Żywca nazwać dobrym piwem, czy stał się on już jedną z wielu koncernówek bez wyrazu?
                            Tak

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Powiem szczerze, że właśnie piję puszkowego Żywca i niezbyt mi smakuje. Wcześniej wieczorem wychyliłem kilka bączków Noteckiego i teraz ten Żywiec jakiś taki bez smaku mi się wydaje. Czy to jest subiektywne wrażenie, czy Żywiec to w dzisiejszych czasach po prostu słabe piwo?
                            Słabe. A ponoć niektórzy twierdzą, że te puszkowe i tak jest lepsze niż butelkowe.
                            Zapomnij o Żywcu i ciesz się Noteckim póki jest.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
                              To jak to jest dziś z tym Żywcem? Niech się wypowiedzą znawcy - trzyma fason czy nie? Bo kiedyś - za tamtej Polski - to sył synonim luksusu. A więc czy nadal można Żywca nazwać dobrym piwem, czy stał się on już jedną z wielu koncernówek bez wyrazu?

                              Powiem szczerze, że właśnie piję puszkowego Żywca i niezbyt mi smakuje. Wcześniej wieczorem wychyliłem kilka bączków Noteckiego i teraz ten Żywiec jakiś taki bez smaku mi się wydaje. Czy to jest subiektywne wrażenie, czy Żywiec to w dzisiejszych czasach po prostu słabe piwo?
                              Co Ty liczysz, że na taką marną prowokację ktoś się tu nabierze?

                              Poczytaj sobie wątek i wszystko będziesz wiedział.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Obywatel1978
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 281

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Co Ty liczysz, że na taką marną prowokację ktoś się tu nabierze?

                                Poczytaj sobie wątek i wszystko będziesz wiedział.
                                To nie prowokacja. Wiem, że Żywiec to już nie to, co kiedyś. Ciekawy jestem tylko aktualnych opinii o nim. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego Grupa Żywiec nie dba o swoją perłę w koronie? Czemu Żywiec nie może kosztować powiedzmy 3,50 za 0,5l i w zamian za to być dobrym piwem. Przecież mają mnóstwo tanich marek, jak np. Tatra. Czy oni myślą, że wszyscy kierują się tylko ceną? Przecież mają know-how i zaplecze technologiczne więc na pewno wiedzą jak robić dobre piwo. Czemu więc nie robią dobrego piwa?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎