Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żywiec, Żywiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambrinus
    • 06-2001
    • 696

    #61
    Znow sprobowalem Zywca, Tym razem mile zaskoczenie: ladna piana i niezly, pelny smak, podnosze ocene na 4 (2-5)
    Popieraj małe browary!!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • komoroff
      Gość
      • 09-2003
      • 2

      #62
      Najlepsze polskie piwo.

      Moja ocena: [4.9]
      ---------------
      Ocena usunieta z rankingu.
      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
      Art, Admin

      ---------------

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #63
        komoroff napisał(a)
        Najlepsze polskie piwo.

        Moja ocena: 4.9
        Tak? a próbowałeś wszystkie żeby oceniać? i ta ocena jakaś taka skąpa w szczegóły...
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • dziku
          Senior
          • 12-2002
          • 1992

          #64
          komoroff napisał(a)
          Najlepsze polskie piwo.

          Moja ocena: 4.9
          Wyrazy współczucia
          Dziku


          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #65
            dziku napisał(a)
            Wyrazy współczucia
            dlaczego? dlatego,że komus smakuje Żywiec? ja ubóstwiam szczerze portera zywieckiego, a i pils czasem jest wysmienity, i mimo mojej niechęci do tego browaru , a raczej jego polityki staram sie być obiektywny
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • dziku
              Senior
              • 12-2002
              • 1992

              #66
              becik napisał(a)
              dlaczego? dlatego,że komus smakuje Żywiec? ja ubóstwiam szczerze portera zywieckiego, a i pils czasem jest wysmienity, i mimo mojej niechęci do tego browaru , a raczej jego polityki staram sie być obiektywny
              Portera i ja lubię, ale to nie ten temat...
              Czytaj uważnie nawet tak krótkie zdania. Ja wyrażam współczucie, że dla tego człowieka Żywiec jest to najlepsze polskie piwo
              Rozumiesz - najlepsze - to znaczy, że wg niego wszystkie inne są gorsze. I tego współczuję, co krótko i jak mi się wydaje zrozumiale ująłem. W żadnym miejscu nie wyrażałem się negatywnie co do tego, że "Żywiec" może komuś smakować, bo i sam (rzadko, ale jednak) go pijam. Są gorsze piwa od niego, ale jest też mnóstwo lepszych. Wobec tego, odnoszące się do "Żywca" zdanie: "Najlepsze polskie piwo" osobiście uważam za nieprawdziwe i grubo przesadzone. Szczególnie, że i ocenie nie towarzyszyło żadne logiczne uzasadnienie, co i sam Wielki Art w swej przenkliwości dostrzegł...
              Teraz rozumiesz co miałem na myśli
              Dziku


              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #67
                dziku napisał(a)
                Teraz rozumiesz co miałem na myśli [/B]
                rozumiem
                ale o gustach się nie dyskutuje...cicho sza, bo ART coś powie, że znów nie na temat
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • dziku
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 1992

                  #68
                  becik napisał(a)
                  rozumiem
                  ale o gustach się nie dyskutuje...cicho sza, bo ART coś powie, że znów nie na temat
                  No to nasze zdrowie
                  Oczywiście "Żywcem" - żeby jednak było na temat
                  Dziku


                  Comment

                  • Renegat
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 134

                    #69
                    komoroff napisał(a)
                    Najlepsze polskie piwo.
                    Sugeruję zastosować manewr Carslberga:

                    "PRAWDOPODOBNIE najlepsze polskie piwo"

                    (ichniejsi prawnicy wyjaśnią lepiej ode mnie z jakich powodów )

                    Slainté!
                    Rene
                    Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

                    Comment

                    • woli
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 121

                      #70
                      Dobrze smakuje wysoko w górach,jak w gory to tylko z pełnym plecakiem żywca.
                      Najlepsze jednak beczkowe,dobrze schłodzone.alkoholu i ekstraktu w sam raz.Dobrze wysycone dwutlenkiem węgla.Charakterystyczna goryczka.Pijąc żywca nie można w trakcie zacząć piś innego piwa.Jeżeli żywiec to tylko żywiec.W przeciwnym razie kac na drugi dzień męczący.

                      Moja ocena: [4.225]
                      ---------------
                      Ocena usunieta z rankingu.
                      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                      Art, Admin

                      ---------------

                      Comment

                      • Vassal
                        Gość
                        • 07-2003
                        • 2

                        #71
                        Najgorzy smak piwa jaki kiedykolwiek piłem. Nie polecam go nikomu.

                        Moja ocena: [1.6]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                        Art, Admin

                        ---------------

                        Comment

                        • maleństwo
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 847

                          #72
                          Tak się stało, że ja też piję głównie Żywca. Nie piłam zbyt wiele gatunków piw, więc nie mogę napisać, że jest najlepsze, ale dosyć mi smakuje. W innych piwach brakuje mi tego co ma Żywiec i myślę, że jest to ta goryczka. Gdybym miała do wyboru różne piwa to zawsze wybiorę Żywca. Myślę, że jest to też kwestia przyzwyczajenia ( w moim regionie jest bardzo popularny). Jedak innymi gatunkami też nie gardzę (no chyba, że Okocimiem). To tyle.

                          Comment

                          • mapajak
                            Senior
                            • 12-2002
                            • 1187

                            #73
                            Vassal napisał(a)
                            Najgorzy smak piwa jaki kiedykolwiek piłem. Nie polecam go nikomu.

                            Moja ocena: [1.6]
                            Niestety, Vassal ma dużo racji.
                            Co się stało z tym piwem?
                            Piwa prawie nie kupuję, gdyż sam warzę sobie piwo, ale dostałem od Św, Mikołaja zestaw - 6 butelek Żywca i kufel. Kufel nawet ładny, ze zdjęciem browaru, natomiast piwo - paskudne. Jasnozółta, gorzka woda, bez smaku i zapachu. Piana początkowo obfita, bardzo szybka opadła nie zostawiając nawet najmniejszego śladu!!! Piwo wygłądało jak lurowata herbata, nawet nie została obwodka wokół ścianek szkalnki. Kolor - brzydki, zdecydowanie za jasny. Smak nieprzyjemny, goryczka co prawda mocna, ale jakaś taka nie naturalna, jakby nie pochodziła od chmielu, sztuczna. Z piwa ulatniają się duże, zdecydowanie za duże pęcherzyki CO2.
                            I pomysleć, że piwo to jest nazywane narodową marką Polaków.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #74
                              Ostatnio ratuję Żywca sokiem malinowym. Bez tego nie daje się wypic
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #75
                                adam16 napisał(a)
                                Ostatnio ratuję Żywca sokiem malinowym. Bez tego nie daje się wypic
                                A trafiło tego Żywca do mnie trochę i to w puchach, przez kufelek z samochodem. I teraz jakos go spić trzeba
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎