Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Free kick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    Nepomucen, Free kick

    Kolor herbaciany , piana nie chciała się wytworzyć , wysycenie niskie . W smaku herbata z dziwnym posmakiem i niską goryczką . Mimo tego piwa nie trzeba wylewać , piłem gorsze . Kupione za 3.43 zł więc nie ma co narzekać . I tak chyba jest lepsze niż gra naszej reprezentacji .
  • golden_boy
    Member
    • 10-2010
    • 50

    #2
    Mój egzemplarz również nie miał gazu nic a nic. Wytyczne stylu mówią w tym przypadku że wysycenie powinno być od średniego do wysokiego a ja czułem się jakbym do szklanki nalał herbaty. Napisałem o problemie do browaru ale mnie olali i nie doczekałem się odpowiedzi

    Pozdrawiam

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #3
      Ale czego Wy wymagacie od tego "browaru." Nic nie uwarzył przedtem, potem, a teraz się podpiął pod dęty marketing. Zbojkotować i niech pokryje go zapomnienie. Sami się proszą.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale czego Wy wymagacie od tego "browaru." Nic nie uwarzył przedtem, potem, a teraz się podpiął pod dęty marketing. Zbojkotować i niech pokryje go zapomnienie. Sami się proszą.
        Nepomucen to top 3 krajowych browarów . Neipki są pierwsza klasa . Akurat te piwa na EURO 2020/21 rzeczywiście średnio im wyszły . Dużo osób narzeka ale nie trzeba ich wylewać . Dziś znów widzaiłęm je w Lidlu , ja akurat kupiłem w promocji za 3,43 zł i tych pieniędzy są warte .

        P.S. Chłodze pysznego jak dla mnie Nepomucen Pollock , to piwo albo kochasz albo nienawidzisz .
        Last edited by LESNICZYy; 26-06-2021, 16:36.

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #5
          Ta cena, dzięki promocji 4+4 obnażyła poziom wielu piw, są właśnie takie, które powinny kosztować nie więcej niż 3zł z hakiem oraz takie (vide Schops czy Obibock), które mogą kosztować te swoje 7 i więcej i tak są więcej warte. Pollock zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Niestety negatywne. Dawno nie piłem czegoś takiego, czego nie można nawet zdefiniować bez używania określeń bardzo dosadnych.
          Last edited by Petitpierre; 26-06-2021, 16:51.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            . Pollock zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Niestety negatywne. Dawno nie piłem czegoś takiego, czego nie można nawet zdefiniować bez używania określeń bardzo dosadnych.
            Jak nie lubisz męskiej goryczy Pollocka to Twoja strata . Właśnie otwarłem i jest dobrze . Owoce , gorycz na wysokim poziomie i głęboko utryty alkohol , pychota .

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #7
              Jogurt, kefir z sosem wiśniowym, jogurt sos pomarańczowy, nawet mango. Aromat jeszcze ujdzie. Smak sprowadza się do określenia "jakie to niedobre", likier goryczkowy, nawet Suze, ze skwaśniałym sokiem, pianka jogurtowa. Kiedy jest goryczka taka jak w IIPA, ni stąd ni zowąd włazi sztuczna landrynkowa słodycz. Poza tym, czy mamy pewność, ze zostało to uwarzone, czy tylko piwo zostało podkręcone aromatami?
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • LESNICZYy
                Senior
                • 01-2018
                • 950

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                Jogurt, kefir z sosem wiśniowym, jogurt sos pomarańczowy, nawet mango. Aromat jeszcze ujdzie. Smak sprowadza się do określenia "jakie to niedobre", likier goryczkowy, nawet Suze, ze skwaśniałym sokiem, pianka jogurtowa. Kiedy jest goryczka taka jak w IIPA, ni stąd ni zowąd włazi sztuczna landrynkowa słodycz. Poza tym, czy mamy pewność, ze zostało to uwarzone, czy tylko piwo zostało podkręcone aromatami?
                Jaki likier goryczkowy ? Co to jest ? Piana jogurtowa ? Widziałeś coś takiego ? Jaka słodycz landrynkowa ? Zjadłem sporo landrynek i nic takiego nie ma w tym piwie . Chyba nie czytałeś puszki , jak byk pisze że są aromaty ! Jak jesteś fanem lagera to nie kupuj takich piw .

                Comment

                • golden_boy
                  Member
                  • 10-2010
                  • 50

                  #9
                  Pollock to moim zdaniem nie powinien stać nawet na półce z piwami ale to moje osobiste zdanie i nie o tym piwie tutaj jest dyskusja.
                  Jak piwa im nie wyszły to powinni je cofnąć do siebie, jak kupujesz BPA to spodziewasz się że będzie gaz a nie herbata i nie ważne czy płacisz za piwo 2 zł czy 20. W sklepie wkładając butelkę do koszyka jesteś przekonany że płacisz za pełnowartościowy produkt zgodny że stylem bo to piwo przecież uwarzyl czołowy Polski browar. To że komuś nie smakuje to już kwestia indywidualna. Ja osobiście wylalem. A to jaki stosunek ma browar do klientów to już druga strona medalu. Mówisz że Nepomucen to top 3 krajowych browarów to w takim razie powinni umieć odpisywac na uwagi skoro mają czas na wrzucanie fotek na FB.

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    #10
                    Gentian liqueurs tend to be bright yellow and taste on the bitter side of bittersweet. As the name suggests, their flavour comes from an infusion and distillation of gentian root, usually the yellow gentian


                    Połączenie ciasta kruchego z jogurtową pianką i ulubionymi owocami jest pyszne, można również użyć mrożonych owoców. Ciasto kruche z ...


                    I fanem lagera raczej nie jestem, bardzo pobieżnie czytasz moje recenzje.

                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12201

                      #11
                      Belgian Pale Ale
                      12% ekstr.
                      5,2%

                      Aromat - nie do końca typowe belgjjskie klimaty - z butelki trochę gotowanych starych warzyw, po nalaniu lepiej - kwaskowe owoce, trochę ciastkowego słodu, znikomy chmiel i jeszcze mniejsza korzenność
                      Piana - niższa, zwarta, trwalszy kożuszek, zostaje na szkle
                      Barwa - bursztyn wpadający w herbatę, zmętnione
                      Wysycenie - łagodne, musujące. W połowie jednak musowanie przygasa. Przydałoby się więcej
                      Smak - taki rzeczywiście jogurt, maślanka z kwaskowymi truskawkami (bez zbytniej słodyczy), goryczka nie jest silna ale jak na styl wysoka, wyraźniej taninowa, a nawet minimalnie piołunowa, zastępuje korzenność, której jest ciut na finiszu, który sam w sobie jest wyraźny i trochę zalegający
                      Treściwość - umiarkowane pełnia

                      Na ecie informacja o drożdżach z własnej propagacji. Moim zdaniem tu jest przyczyna - nie odpaliły i nie zrobiły całej roboty. Szkoda. Mierne czyli słabe piwko.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎