Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jurand, Rejs

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    #16
    Bardzo kiepskie piwo... Ciesze sie ze moglem sprobowac, ale niestety bylo to jedno z najgorszych pitych przeze mnie piwek. Taki strasznie gorzki (w zlym tego slowa znaczeniu) i "jednostajny" smak. Coz pol godziny pozniej mialem okazje sprobowac Szwwjka Mocnego z Bojanowa i okazalo sie ze moze byc jeszcze gorzej...

    Comment

    • Regent
      Senior
      • 10-2002
      • 512

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty. [3]
      Piana: Słabiutka, szybko opada. [3]
      Zapach: Jakiś taki chlebowy, może słodowy. [3]
      Smak: lekko słodowy, monotonny, momentami podchodzi pod "wymoczony karton", mdławe. [2]
      Wysycenie: niewielkie. [2.5]
      Opakowanie: Nędza kompletna, to już kolorowych farb nie ma na Mazurach. [1]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.475]
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • j_wayne
        Junior
        • 10-2005
        • 27

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor ładny - piwny zasługuje na mocną "czwórkę" [4]
        Piana: Piana dosyć gęsta, niestety bardzo szybko opada i zostają na szklance tylko takie jakby małe plamki piany. [3.5]
        Zapach: Zapach jak na to piwko całkiem całkiem(za tą cenę nie można wiele wymagać). Niestety po takim mocniejszym zaciągnięciu czuć jest jakiś taki trochę sztuczny zapach. Ale nie należy tego zbytnio brać do serca ponieważ wszystkie tanie piwa tak mają. [3]
        Smak: Smak obok opakowania to "pięta Achillesowa" tegoż piwa. Według mojego życiowego motta "wszystkie piwa są bardzo dobre, a tylko nieliczne dobre" Rejsik troszkę odbiega od tegoż motta Ale nie aż tak żeby nie dało się jego wypić. Jego smak jest z deczka sztucznawy i nieco mdławy(niestety jak wszystkie tanie piwa) Najgorzej wchodzi pierwszy łyk, kiedy człowiek nie jest jeszcze przyzwyczajony to takiego nieco dziwnego smaku. Nie da się tego wypić więcej niż 2 butelki - właśnie z racji smaku, oceniam je w sumie na 3- . W podsumowaniu mogę powiedzieć, że cena jest adekwatna do jakości, przynajmniej za ceną za jaką ja zakupiłem to piwko 99gr bez kaucji. [3]
        Wysycenie: Moim zdaniem nasycenie dwutlenkiem od razu po otwarciu butelki jest na odpowiednim poziomie. Niestety wydawało mi się, że bardzo szybko się on "ulatnia" [3.5]
        Opakowanie: Jedna z najsłabszych "stron" tego piwa. Butelka euro 0,5l. Jest ona strasznie obstukana. Zwykły szary kapsel bez logo firmy. Etykieta jest całkiem ładna, mnie przypadła nawet do gustu, oceniłbym ją na 4, ale jest ona niechlujnie przyklejona i do tego jest obdrapana. Na szczęśnie nie zabrakło firmowych wierszyków zachęcających do kupna - "Cumy rzuć"!, "Żagle staw!" [2.5]
        Uwagi: Krótko mówiąc cena adekwatna do jakości! Można spróbować.

        Moja ocena: [3.1]

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Słomkowy, chyba nawet za jasny jak na takie piwo. [3.5]
          Piana: Ładna, obfita, drobniutka. Początkowo tylko trochę dużych bąbli. Długo się trzymała. [4]
          Zapach: Bardzo delikatny, słaby. Chmielowy, miły. [3]
          Smak: Bardzo wodnisty. Chmielowo goryczkowy, dobry, ale za słaby. Goryczka w ustach szybko zanika. Tak jak pisał poprzednik pierwsze łyki są niedobre, później człowiek się przyzwyczaja i jest nieźle. [3]
          Wysycenie: Dobre, trzymało się do końca. [4]
          Opakowanie: Graficznie projekt etykiet fajny. Kiepsko jednak ponaklejane, brak ekstraktu i kapsla firmowego. [3.5]
          Uwagi: Smak nawet nienajgorszy, ale stanowczo za wodniste.

          Moja ocena: [3.2]
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • Lacriferno
            Senior
            • 07-2005
            • 783

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty, nawet ciemny jak na "cienkusza". [4]
            Piana: Obfita przy nalewaniu, bardzo szybko jednak dziurawieje i znika niemal bez śladu. [2.5]
            Zapach: Mało intensywny, chmielowy ze śladami zbożowymi. [3]
            Smak: Nieco rozwodniony z dość silną goryczką. Wyraźnie przebijają się jakieś zbożowe posmaki (coś jakby kasza gryczana) podobne do niektórych piw z Jagiełły. [3]
            Wysycenie: Za słabe, piany nie wspomaga, ledwo wyczuwalne podczas picia. [3]
            Opakowanie: Oszczędna kolorystyka etykiety, ale ładny projekt graficzny, brak informacji o ekstrakcie, czarny kapsel, do tego mocno sfatygowana burelka euro. Przeciętne. [3]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3]

            Comment

            • j_wayne
              Junior
              • 10-2005
              • 27

              #21
              Ekstrakt

              Na stronie internetowej browaru Jurand jest napisane, że piwo "Rejs" posiada ekstrakt 9,0% wag.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎