Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Północny, Kurkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    #31
    Czy to była taka puszka ?
    Kurkowe

    Comment

    • piowen
      Senior
      • 09-2007
      • 207

      #32
      Dokładnie taka...
      "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #33
        Kiper chyba sporo ma tych puszek, bo w święta zakupiłem Kurkowe w Intermarche z datą do 11.2009. Oczywiście nadal widnieje info, że piwo powstało w Suwałkach

        kolor: żółty, jasny

        zapach: 2-składnikowy - słaby, pierwszoplanową rolę odgrywa słód i towarzyszący mu lekki kwaskowaty kompan

        smak: trochę kwaskowate, potem lekka cierpka goryczka i słód. W końcówce wygrywa jednak ta cierpkość goryczkowa. Pomimo słabej fabuły nie czuć "wodnistości"

        piana: kiepska; najpierw trzeba się przyłożyć podczas przelewania do kufla aby powstała, a potem można patrzeć jak szybko znika prawie do zera

        gaz: średnie z tendencją do słabego.

        Pucha kupiona za 1,29 zł co w kategorii cena/jakość daje zasłużone 5/5 punktów. Piwo walorami smakowymi nie zwala z nóg, ale też nie atakuje nas złym smakiem czy zapachem. No kochani, za taką cenę to Kurkowe rządzi.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #34
          hej, ale czemu wiedząc, że to piwo nie pochodzi z tego browaru opisujecie je tutaj?

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #35
            Fama niesie, że to wynalazek od Kipera, ale w Kiperowych wynalazkach Kurkowego niet. A że dziś to piwo skonsumowałem, to uznałem, że muszę gdzieś się wygdakać.

            Gdzieś na browar.bizie wyczytałem, że ART nie będzie wpuszczał na listę piw, do których właściwy producent nie chce się przyznać na opakowaniu, a tak jest w przypadku obecnie nam dostępnego Kurkowego.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎