Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Dock Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #16
    Można tak przyjąć.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoto wpadające w bursztyn, typowy dla stronga, choć mógłby być ciemniejszy [4]
      Piana: Pojawiła się przy nalewaniu, zapozowała do zdjęcia, po czym zniknęła niemal całkowicie, wybuchając dosyć sporymi bąblami. [2.5]
      Zapach: Dziwna słodycz, nie pochodzi ona od słodu, tylko raczej od jakiegoś strongowego "ukrywacza procentów", często spotykana w tańszych strongach. Nie jestto zapach odrzucający, ale raczej dobre piwo tak pachnieć nie powinno. [2]
      Smak: Wyżej wspomniana słodycz pojawia się również w smaku. Nie odrzuca, przykrywa procenty, ale nie jest to smak dobrego piwa. Mniej więcej od połowy piwo staje się cierpkie i jakoś nieznośnie kwaśno-alkoholowe. [2]
      Wysycenie: Wysokie, wywala bebechy, od połowy już ciężko to piwo dokończyć. Powinno być niższe. [2.5]
      Opakowanie: Brązowo-czerwona pucha z orłem, będzie widoczna na załączonym przeze mnie zdjęciu. nie podano składu, nie podano ekstraktu, i za to minus chociaż wizualnie prezentuje się nieźle. [3.5]
      Uwagi: Nienajlepszy strong. Do połowy był nawet smaczny, potem stał się nieznośnie ciężki i cierpki, co dyskwalifikuje go nawet jako piwo na imprezy. Słabo.

      Moja ocena: [2.25]
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #18
        foto:
        Attached Files
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎