Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgreg
    Member
    • 01-2013
    • 60

    Już nie bedę pisał o jaka warkę chodzi ale zauważyłem, że jak pije się zimne to jest niedobre.Lekko schłodzone smakuje najlepiej.

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      Piwo z datą 29.06.2014 również dobre.Bogata i ciekawa słodowość sprawiła że wypite z przyjemnością.Piwo lekko schłodzone.
      mb WOS

      Comment

      • zgreg
        Member
        • 01-2013
        • 60

        Warki lipcowe jakby lepsze od wcześniejszych, co ciekawe wraz ze ścierą odeszła tak jaby duża pijalność,która idzie w stronę posmaku koncernowgo.Ogólnie jednak może być :-)
        Last edited by zgreg; 12-04-2014, 17:18.

        Comment

        • Mario_Lopez
          Senior
          • 08-2009
          • 991

          Warka 01.07.14.02 - Niezła, coraz lepiej, bo do braku posmaku ścierki, doszła dosyć mocna goryczka, jednak nie ta z tych najprzyjemniejszych i troszkę jakby alkohol się uwydatnił.
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Warki z datą 6.07 raczej nie polecam. Można wypić, ale po co.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • zgreg
              Member
              • 01-2013
              • 60

              Zauważyłem braki tego piwa, może wyleci całkiem z biedry.Płakać bym nie płakał zbytnio bo zrobiło się niedobre ostatnio.

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                24.07.2014 - całkiem całkiem. Zza słodowej lekko miodowej warstwy nawet śmiało wychyla łeb lekka chwmielowa goryczka. Dobijam się tym zacnym trunkiem po powrocie z Łazienkowskiej i pubu, więc sensory mocno nieświeże niczym Irena Szewińska w kroku. Ale pije się miło i miło. Kolejne łyki płyną lekko, gładko i z gracją, tak jak Wisła popłynęła dzisiaj w stolicy

                UPDATE: a tak w ogóle to Sarmackie potaniało z 3,49 na 3,39 czy mi się wydaje? przynajmniej ja za tyle nabyłem. ależ walczą Łódzkie o klienta! Brawo!
                Last edited by chechaouen; 09-05-2014, 23:44.

                Comment

                • kurgan
                  Gość
                  • 04-2004
                  • 315

                  Kopyr po piwie w teście pojechał, może niepotrzebnie schłodził ale IMHO piwo smakuje momentami jak Rampuszak 12
                  Last edited by kurgan; 10-05-2014, 10:07.

                  Comment

                  • zohan666
                    Senior
                    • 11-2012
                    • 259

                    Podchodziłem do tego piwa kilka razy i z tego co pamiętam raz było dobre, a reszta w kanał.
                    Nie wiem czy to nie zależy od tego ile piwo stoi w danej biedronce (plastikowa butelka). Wydaje mi się, że ta dobra sztuka, to było piwo świeże tj. nowa dostawa, ale może to tylko wkręt.

                    Comment

                    • TomN
                      Senior
                      • 03-2013
                      • 106

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kurgan Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kopyr po piwie w teście pojechał, może niepotrzebnie schłodził ale IMHO piwo smakuje momentami jak Rampuszak 12
                      Problem jest z tym piwem taki, że niektóre warki są dobre, inne przeciętne, a niektóre po prostu słabe. Parę litrów sam wylałem do kibla, bo nie byłem w stanie wziąć nawet drugiego, trzeciego łyka.

                      Comment

                      • Branti
                        Junior
                        • 04-2014
                        • 12

                        Warka do 13.08.14 bez dziwnych posmaków alkoholowych, pite z butelki w plenerze, smakowało

                        Comment

                        • ro-ot
                          Member
                          • 09-2006
                          • 52

                          Miesięczna przerwa w tak gorącym temacie... Czyli nie tylko u mnie od dłuższego czasu nie ma śladu po Sarmackim?

                          Comment

                          • zgreg
                            Member
                            • 01-2013
                            • 60

                            Dokładnie-nie ma śladu po nim.Jakoś się to zbiegło w czasie, że po teście piw z biedry znanego blogera.

                            Comment

                            • kurgan
                              Gość
                              • 04-2004
                              • 315

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgreg Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dokładnie-nie ma śladu po nim.Jakoś się to zbiegło w czasie, że po teście piw z biedry znanego blogera.
                              Jest, tylko cenzor kasuje posty.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                Bo były poniżej akceptowalnego poziomu kultury wypowiedzi.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎