Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    Bo widzisz, "Robal" w Magdalence (za przeproszeniem) ekskluzywny asortyment posiada, na zamożny target sfokusowany jest . A dotrzeć łatwo...
    Po prostu z tzw. P+R Al.K-i popychasz [707] albo [807] drobne (rozkładowo ) 25 minut i po chwili z miną zwycięzcy ustawiasz się do kasy ze zgrzewką pod każdą pachą. Można? Można .

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2296

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      A w Wawce za cholerę nie kupisz, już w niektórych Biedrach na pytanie o Sarmackie pytają "a co to?" . A daaawno już nie piłem...
      Nieprawda. W mojej najbliższej Biedrze na Woli jest w stałej ofercie. Najświeższa warka to 12.02.15.

      Comment

      • ArtK31
        Senior
        • 04-2005
        • 708

        W tyskiej Biedronce pojawiło się Sarmackie, po dłuższej przerwie (warka 03.02.2015).

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4577

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          Nieprawda. W mojej najbliższej Biedrze na Woli jest w stałej ofercie. Najświeższa warka to 12.02.15.
          Na Woli ale gdzie konkretnie?

          Comment

          • majeure
            Senior
            • 03-2011
            • 315

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Na Woli ale gdzie konkretnie?
            Wczoraj widziałem w Biedronce na Powstańców Śląskich 9 (vis-à-vis przystanku Synów Pułku w kierunku Połczyńskiej).

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              No to już widzę, jak dadek zatrzymuje tam tramwaj i pędzi do biedry
              Darek, jeździsz na 8, 10 lub 26?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4577

                8 nie ale 10 i 26 jak najbardziej. Muszę tak zrobić bo specjalnie jechać to ode mnie kawał drogi.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2296

                  A ja myślałem o Biedronie przy rondzie Olbrachta/Redutowa.
                  Ale za identyczną cenę to Ci bardziej polecam beczkowe mocne Jabłonowo w pobliskim sklepie Pod Strzechą.
                  Też leją litr, też PET, ale dzięki temu, że jest niepasteryzowane stawiam ja wyżej w hierarchii przed Sarmackim.
                  Świeża skarpeta zawsze smakuje lepiej

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    W magdaleńskim Robalu kolejna warka piwa, którego w ofercie Dżeronimo ni mo - 19.02.05 .

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      Wciąż nie mogę pojąć tej podjary tym piwem. Przecież to badziew, tylko tyle że tani. Za niewiele więcej są znacząco lepsze.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • Mario_Lopez
                        Senior
                        • 08-2009
                        • 991

                        Owszem, może i badziew, ale proszę, znajdź mi lepsze piwo w takiej cenie i jeszcze o pojemności litra (pomijając opakowanie oczywiście).

                        Uprzedzony kolega jest chyba.
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                        EBE EBE

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Dziś w konkurencyjnej sieci pojawiła się alternatywa dla Sarmackiego.
                          W Lidlu jest Uhersky Brod Premium. Warka z datą 10.03.2015 ma moim zdaniem dużo wspólnego z Sarmackim będącym w formie. Cena to 2.69 za pół litra, ale jak się ma gdzie oddać butelkę, to wyjdzie 2.19. Poprzedni rzut z końca wakacji smakował zupełnie inaczej. Tutaj diacetylu jest w nadmiarze, ma to nawet swój urok, ale jak ktoś przewrażliwiony na jego punkcie, to niech się strzeże

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Rycho_128
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 1039

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wciąż nie mogę pojąć tej podjary tym piwem. Przecież to badziew, tylko tyle że tani. Za niewiele więcej są znacząco lepsze.
                            Dobre-niedobre, ale cooltowe to piwo jest. Że badziew - no cóż. Ja to piłem, przeżyłem, a co dalej, zobaczymy. Że są lepsze - tu zgoda
                            Last edited by Rycho_128; 24-11-2014, 22:57.
                            Gdański Browar WaRy
                            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              Wychodzi na to, że teraz będą tłukli dla LIDLA za lepsze pieniądze... Trudno, ale 2,69 za pół litra "dawnego Sarmackiego" to przesada, wolę już inne w tej cenie.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • fans
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 195

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wciąż nie mogę pojąć tej podjary tym piwem. Przecież to badziew, tylko tyle że tani. Za niewiele więcej są znacząco lepsze.
                                Zdarzają się modne piwa za 6,7 zł,których się nie da wypić.Z '' Szarmanckim'' mnie się to nie zdarzyło.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎