Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Dog in the fog

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piecyk_gazowy
    Senior
    • 05-2004
    • 124

    #76
    Dla mnie zadna nowosc czym mozna bylo by sie podniecac poprostu lech w nowym opakowaniu ( bardzo ladnym zreszta) a smakowo zwykly pils
    !!!! Fuck you prototypy!!!!

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #77
      Zaistnienie tego niezbyt udanego piwa ze stajni KP pociągnęło za sobą pewne skutki uboczne - uaktywnił się nasz "ulubiony" forumowicz - piecyk_gazowy

      A samo piwo - cóż para poszła w opakowanie - na szczęście kupiliśmy butelkę 0,33 i jakoś na spółkę z Asią zmęczyliśmy.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • sensor
        Senior
        • 02-2001
        • 817

        #78
        Z przykrością zauważam, że gdyby ktoś chciał pozytywnie ocenić piwo z dużego browaru, to powinien liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami tego czynu.

        Ocena usunieta z rankingu.
        Poczawszy od 15.04.2005, pozytywne oceny dla piw koncernowych będą bez sensownego uzasadnienia usuwane z rankingu.


        ps

        istnieje coś takiego jak dyslekcja i dysgrafia - komentarze na temat słownika ort. mogą skutecznie zniechęcić do kolejnej wizyty na forum. Ale my tu przecież nie potrzebujemy tych, co to nie dość, że piją piwo z koncernów to jeszcze pisać nie potrafią.
        Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
        Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sensor
          [...] istnieje coś takiego jak dyslekcja [...]
          Właśnie, że coś takiego nie istnieje. Ewentualnie istnieć może "dysleksja", która oznacza kłopoty z czytaniem, a nie z pisaniem.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sensor
            [...] istnieje coś takiego jak dyslekcja [...]
            Właśnie, że coś takiego nie istnieje. Ewentualnie istnieć może "dysleksja", która oznacza kłopoty z czytaniem, a nie z pisaniem.

            Przepraszam za mimowolną powtórkę.
            Last edited by Wujcio_Shaggy; 15-04-2005, 22:00. Powód: Powtórzony post
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
              Niedługo może się ukazać zestaw- 2 piwa+2 szklanki+ 2 podstawki.
              Przynajmniej taki został dla mnie dzisiaj zarezerwowany(jeszcze go nie odebrałem).
              Prawie wszystko się zgadza, oprócz tego, iż jest jedno piwo 0,66 l.
              Wszystko w gustownym kartonowym opakowaniu z załączoną ulotką przedstawiającą wszystkie rodzaje opakowań w jakich występuje "pies".

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                #82
                Nie mam nic przeciwko żeby ocena została zamieszczona jeszcze raz - poprawnie(j). Pierwotna ocena wygląda jakby była sprokurowana po 5 piwie. Co do słownika - mój dodatek nie był grzeczny owszem przyznaję się bez bicia i mam nadzieję że zostanie mi wybaczony.

                PS Sensor mógłby napisać czymże jest aromatyzowany ów Pies.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #83
                  Kupiłem Doga w Żabce, cena 2,30 za gustowną flaszeczkę 0,3. Były też puchy (2,90 zł, 0,5 l). Zaintrygowany poprzednimi komentarzami (aromat czarnej porzeczki, winogron itp.) dodaję kolejne owoce - toż to nic innego jak brzoskwinia z cytryną!
                  A poważnie myślę, że więcej się na Doga nie skuszę - nagazowanie wprost nachalne, bardzo jasne, pachnie jabłkami z odrobiną goryczy. Jak dla mnie zbyt słodkie i zbyt nieokreślone.
                  Zazwyczaj lubię wiedzieć konkretnie, czy kupuję piwo, czy napój w stylu popbeer (po to drugie nie sięgam). W tym przypadku to właśnie popbeer sprzedawany jako piwo, który pewno za rok będzi świetnie schodził z półek - wystarczy znaleźć grupę docelową. Taką jak clubbingowcy - chcąc być trendy, muszą pić Millera. Nawet w drinkach.
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • MasterM
                    Junior
                    • 04-2005
                    • 1

                    #84
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: fajny bo inny tj ciemniejszy [4.5]
                    Piana: A kto lubi piwo z pianą to nich sobie kupi pilnera urquella [5]
                    Zapach: Piwo się pije nie wącha [5]
                    Smak: Poprostu rewelacja, jest suppppppper !!!! [5]
                    Wysycenie: Odpowiednie [5]
                    Opakowanie: Extra [5]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [4.975]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------

                    Comment

                    • dziku
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 1992

                      #85
                      Rety
                      Nie wiedziałem, że "Pies..." jest aż tak szkodliwy dla zdrowia
                      Dziku


                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #86
                        Myślę że ART zaraz wyleczy kolegę MasterM z tej choroby.
                        Last edited by cielak; 20-04-2005, 22:18.
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #87
                          Dobra, niedawno oceniałem to piwo i w/g mnie wypadło dośc nieźle, teraz mam w ręku zimną, dobrze schłodzoną puszkę piwa, piję, piję i do jasnej cholery smakuje mi jak diabli. Nie wyczuwam żadnej słodyczy, tylko lekko cierpkawy jakby nieco przydymiony smak.
                          Powiem jeszcze jedną rzecz, gdyby to piwo warzył jakis mały browar to juz byłaby cała masa ochów i achów jakie super hiper, a jakby nie podpasowało to wszyscy by się cieszyli, że małe próbuje i jest ok. To co tu czytam to są najwzyczajniejsze UPRZEDZENIA do koncernów, zakładanie z góry, że to syf itd. Pomału zaczyna to juz zakrawac o paranoję ale cóż dodać. Kazdy pije co chce, wiem, że mi smakuje i wiem , że jeszcze nie raz sięgnę po to piwo bo jest naprawdę niezłym i ciekawym produktem KP.
                          To pisałem ja, becik.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                            Teroryści z FCJP zyskali nowy oręż w walce z piwami koncernowymi tylko co ma piernik do wiatraka. Ocena wg mnie w tym wypadku była mimo wszystko merytorycznie bardzo sensowie uzasadniona. Chyba, że faktycznie chodzi: jak nie kijem to pałką, ale koncernom nie wolno za dużo punktów dawać

                            i coś w tym chyba jest
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • dziku
                              Senior
                              • 12-2002
                              • 1992

                              #89
                              Wybacz Beciku, ale mój komentarz to nie efekt uprzedzenia do koncernów, a reakcja na ocenę zamieszczoną bez żadnego logicznego uzasadnienia.
                              Mnie osobiście "Dog..." nie smakuje. Bardzo mi nie smakuje. Reaguję na niego tak jak na "Warkę Strong" i "Dębowe Mocne" - fatalnym niesmakiem w ustach i zgagą. Jego "cierpki" smak kojarzy mi się ze spotykanym za komuny w sklepach koncentratem oranżadowym. Po kilku łykach uwolniłem mojego psa do sedesu. I on popłynął rurami do morza, a tam zapewne spotka się z całą sforą "piesków" uwolnionych przez innych Forumowiczów. Może z czasem stworzą nową markę - Dog in the sea ...
                              Dziku


                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dziku
                                Po kilku łykach uwolniłem mojego psa do sedesu. I on popłynął rurami do morza, a tam zapewne spotka się z całą sforą "piesków" uwolnionych przez innych Forumowiczów. Może z czasem stworzą nową markę - Dog in the sea ...
                                A potem w Trójmieście strach na plażę wychodzić. Już piszę na Ciebie donos do Rady Państw Morza Bałtyckiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎