Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Kolejorz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #16
    Ja także przypomnę, że na etykietach piw "serii kaszubskiej" z Ciechanowa jest napis "Z każdej sprzedanej butelki 2 grosze dla piłkarzy z KASZUB!!!"
    A przy okazji ciekawostka dla kolekcjonerów. Są wersje etykiet z napisem "... z kaszub !!!"
    Ja mam obie
    Poszukuję

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #17
      Temat etykiet piłkarskich był już omawiany:
      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)

      Comment

      • juzes
        Member
        • 06-2005
        • 95

        #18
        Za http://lechpoznan.net

        Kibice z Szamotuł jako pierwsi moga nabywać piwo "Kolejorz"! Trunek dostepny jest w pubie Sabrina przy ulicy Lipowej 54, a także w sklepie monopolowym Kucharscy przy ulicy Zamkowej 10. Piwo pojawiło się już także w Poznaniu i Koziegłowach, można je dostać w pubie Shisha na uliczy Taczaka 15 oraz w Koziegłowach na osiedlu leśnym w sklepach Marco. Butelka o pojemności 0.33 l kosztuje 1,70zł z czego 10gr przekazywane jest na Lecha Poznań.
        http://juzes.lubon.net.pl
        http://www.budowa.maroonpoint.com/

        Comment

        • pedro4d
          Senior
          • 01-2004
          • 102

          #19
          W Poznaniu jest dostępne w markecie "Maga" na os. Pod Lipami. Cena - 1,60 zł za 0,33 l.

          Comment

          • szarpik
            Senior
            • 02-2002
            • 676

            #20
            Aktualnie dobiega konca tzw. sondaz i rozpoczyna sia sprzedaz oficjalna , wiec bedzie mozna kupic to piwo w duzo wiekszej ilosci sklepow , juz teraz jest dostepny miedzy innymi w markecie Piotr i Pawel na Kopernika i w sieci sklepow Jerzyk. Piwo ze swej strony oczywiscie bardzo polecam , jest bardzo smaczne , a juz jak sie spojrzy na etykietke to sie rozplynac mozna:PP. Jeszcze miesiac temu nikt by nie przypuszczal ze kibice Lecha beda szturmowac sklepy w ktorych sprzedaje sie Czarnkowskie piwo , a ten browar w Poznaniu byl malo dostepny , mysle ze bedzie to bardzo dobra inicjatywa i dla klubu i dla browaru i dla kibicow ktorzy w koncu przerzuca sie z bezsmakowej sieczki na wartosciowe piwo.
            LECH LECH "KOLEJORZ"!!!

            ps. sory za brak polskich znaków - problemy z klawiatura
            WWW.EKSTRAKLASA.NET

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #21
              o piwie Kolejorz a co za tym idzie o Browarze Czarnków reportaż nadała TVN 24 - o dziwo Browar przedstawiony był w bardzo pozytywnym świetle. (jako mały lokalny browar, z szansami na podbicie lokalnego rynku)
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                #22
                Zamówiłem skrzynkę niepasteryzowanego Kolejorza na Giełdę Świdnicką. Będzie można spróbować, jeśli ktoś dotychczas nie pił
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • mr_mustard
                  Junior
                  • 08-2005
                  • 1

                  #23
                  Byłem wczoraj w Czarnkowie i zaopatrzyłem się w "Kolejorza" bez problemu...

                  Comment

                  • lukex
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 262

                    #24
                    ocena

                    no coż . piwo jest tragiczne.w smaku przypomina tyskie .

                    Comment

                    • NoLeafClover
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 449

                      #25
                      czy tragiczne to nie wiem, rzecz gustu, a mnie co dziwne to lepiej smakowało ciepłe niż zimne, dla mnie jako kibica Lecha fajnie że coś takiego powstało
                      NoLeafClover

                      Comment

                      • Dreamer
                        Senior
                        • 05-2003
                        • 1576

                        #26
                        Nowa partia Kolejorza w ciągłej sprzedaży "u Dziada" na Pomorskiej w Łodzi. Cuda się zdarzają !
                        Last edited by Dreamer; 18-03-2006, 02:09.
                        Blog: Piwna Brytania

                        Comment

                        • szarpik
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 676

                          #27
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Klarowny , ale nie "przejrzysty" , jednym słowem odpowiedni) [4.5]
                          Piana: gesta pianka , utrzymuje się dość długo [4.5]
                          Zapach: słodowy , przyjemny [4.5]
                          Smak: Pełny , wyrazisty , utrzymuje się dłuższą chwile po skosztowanym "łyku" [4.5]
                          Wysycenie: Idealnie wyważone , nie jest zbyt mnocne , a jednak piwo nie rozgazowuje się podczas spożywania [5]
                          Opakowanie: Wpada w oko , wyróżnia się na pułce , choć "dzieło sztuki" to nie jest [4]
                          Uwagi: Co prawda zostało wypuszczone w najgorszym okresie dla sprzedaży piwa , ale mam nadzieję , że zawojuje Wielkopolski rynek piwny (choć podobno jest tez do kupienia w "Domu Piwa" w Gdyni. Uważam , że jest to zdecydowanie najsmaczniejsze piwo produkowane dla kibiców piłkarskich (choć nie tylko dla nich)

                          Moja ocena: [4.5]
                          WWW.EKSTRAKLASA.NET

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #28
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Piwo zupełnie klarowne, nie wiem gdzie Szarpik znalazł "nieprzejrzystość" i dlaczego właściwie przejrzystosć miałaby być jakąś odmienną cechą niż klarowność
                            Kolor złoty, bardzo łądny. Dobrze się prezentuje w wąskiej szklance, więc w szkle o grubszym przekroju pewnie jeszcze lepiej. [4.5]
                            Piana: Dość wysoka, drobnoziarnista. Dość dobrze się trzyma. [4]
                            Zapach: Bardzo silny, słodowo-chmielowy ze zdecydowaną przewagą tego pierwszego. Bardzo zachęcający [5]
                            Smak: Po przełknięciu słodowość przez chwilę walczy z goryczką, ale ten drugi element w końcu wygrywa. Piwo ma neistety jakiś taki niezbyt przyjemny smaczek, który przeszkadza w konsumpcji - jakby metaliczno-ścierowaty W oryginalnym Noteckim tego nie było, stąd moje wielkie zdziwienie. Poza tym piwo wydaje się dość wodniste. Oj, rozczarowanie, bo przyzwycaiłem się do porządnego standardu Czarnkowa. Co nie znaczy że piwo jest złe, bo nie jest, po prostu nie spełnia oczekiwań. [3]
                            Wysycenie: Trochę za niskie. [3.5]
                            Opakowanie: Nie powiem żeby etykieta była ładna jak na mój gust, ale jeśli próbować oceniać ją okiem kibica, to jest w porządku. Czytelna, szkoda tylko że nie ma podanego ekstraktu. No i kapsle bardzo łądny, choć prosty. [4]
                            Uwagi: Otrzymane od kota_z_cheshire za wygrany konkurs. Dziękuję

                            Moja ocena: [3.95]

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: bardzo ładny nie za jasny [5]
                              Piana: obfita długo się utrzymuje pozostawiając spory dywanik [4.5]
                              Zapach: zapach chmielowy [4]
                              Smak: mocna goryczka tylko jakby rozwodnione mała ilość gazu powoduje że pozbawione charakteru [4]
                              Wysycenie: na początku dużo drobnych bąbelków unosi sie ku górze lecz po chwili robi sie woda [3.5]
                              Opakowanie: za pomysł i napis piątka mały minus za brak info o ekstrakcie [4.5]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [4.1]
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                #30
                                Według nieoficjalnych informacji za jakiś miesiąc będzie można się napić Kolejorza z beczki , Czekamy !

                                ps.
                                T.A. - Faktycznie coś "pokiełbasiłem" z tym kolorem , ale nie mam wielkiego talentu do opisywania poszczególnych elementów piwa
                                Chodziło mi o to że piwo jest klarowne , ale nie przesadnie jasne
                                Twoje zdrowie
                                Last edited by szarpik; 28-03-2006, 14:30.
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎