Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, O.K. Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jarek191
    Member
    • 02-2006
    • 85

    #91
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: klarowne słomkowe [4]
    Piana: Słabo ! Na początku coś się pojawiło, ale strasznie szybko opadła [3]
    Zapach: Zapach przyzwoity. Wyraźnie wyczuwalny chmiel [4]
    Smak: Smak trochę "mdły". Czuć niby chmiel, ale coś go stępia i smak przez to robi się niewyraźny. [3.5]
    Wysycenie: Dobre, szkoda, że nie podtrzymuje pianki. [4]
    Opakowanie: Opakowanie "się mi podobuje". Nawiązanie do tradycji o.k. [5]
    Uwagi: Kupiłem w Wa-wie na ul. Olbrachta. Mają tam zarówno wersję puszkową jak i butelkową.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • coldfire
      Senior
      • 01-2008
      • 374

      #92
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złocisty, dosyć ciemny jak na pilsa, chyba nawet troszeczkę za ciemny. [3.5]
      Piana: Niska, gruboziarnista, szybko opada. Na szkle nie zostają żadne smugi. [2.5]
      Zapach: Intensywny, mocno chmielowy, troszeczkę słodu też było obecne. [4]
      Smak: Całkiem smaczne. Dosyć intensywna goryczka, smak chmielu też wyczuwalny. Słód na drugim planie. W smaku na pewno bardziej treściwy od standardowej koncernówki. [4]
      Wysycenie: Intensywne, przyjemnie piecze w język, ale powoduje też nieprzyjemną cierpkość. [3.5]
      Opakowanie: Fajny, choć wyjątkowo skromny projekt graficzny, brak informacji o ekstrakcie, co pewnie wynika z przeznaczenia rynkowego piwa. [4]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.8]
      Piwa i pacierza nie odmawiam

      Comment

      • granat862
        Senior
        • 12-2004
        • 945

        #93
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasno złoty, klarowny. [4]
        Piana: Niwielka, grubopęcheżykowa, bardzo szybko opada. [2.5]
        Zapach: Przyjemny chmielowo slodowy, sielanke psuje delikatny alkocholowy aromat. [3.5]
        Smak: Delikatnie slodowe, z dobrze wywazona goryczką, tak jak lubie. [4.5]
        Wysycenie: Idealne, nie napelnia żołądka gazem i zarazem długo sie utrzymuje na stałym poziomie. [5]
        Opakowanie: Główny motyw nie zmienny od lat i to mi się w tym piwie podoba, minus za brak miejsca produkcji i brak ekstraktu. [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.925]
        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika granat862 Wyświetlenie odpowiedzi
          Główny motyw nie zmienny od lat i to mi się w tym piwie podoba
          Niestety włodarzom Carlsberg Polska ten motyw już się znudził ...

          Comment

          • granat862
            Senior
            • 12-2004
            • 945

            #95
            Ja się przyzwyczaiłem do tego wizerunku OK, i mi będzie go brakować.
            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

            Comment

            • Sexbeer
              Junior
              • 11-2003
              • 29

              #96
              Znalazłem dzisiaj zupełnym przypadkiem okeja w Carrefour Express w Warszawie na Solidarności (po drugiej stronie sądów). Zdziwienie tym większe, że sklep nigdy nie słynął z jakiegoś wielkiego wyboru piwa. Został jeszcze prawie cały karton.
              "Kto wcześnie się z łózka zbiera,
              Ten wcześnie umiera."
              (-)Terrence Pratchett

              Comment

              • mapajak
                Senior
                • 12-2002
                • 1187

                #97
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: ładny, złoty [5]
                Piana: początkowo obfita, szybko dziurawi sie i opada do pływających po powierzchni resztek, nie znaczy śladów na szkle [2.5]
                Zapach: ładny, głównie słodowo-słodki, czysty ale za słaby [3.5]
                Smak: czysty, ale za słaby - wodnisty, słodowy zakończony delikatną, za słabą goryczką [3]
                Wysycenie: za szybko się ulatnia, do końca delikatnie pracuje [3.5]
                Opakowanie: zwrotna butelka, ładna, klasyczna etykieta, minus za brak zawartości ekstraktu [4]
                Uwagi: piję równolegle dla porównania Okocim Premium Pils i stwierdzam, że jest to to samo piwo, nie ma żadnej różnicy oprócz butelki

                Moja ocena: [3.3]

                Comment

                • Out_Of_Time_Man
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 8

                  #98
                  Czy O.K. jest jeszcze gdzieś dostępny?

                  Comment

                  • mapajak
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 1187

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Out_Of_Time_Man Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy O.K. jest jeszcze gdzieś dostępny?
                    W Dębicy jest w ciągłej sprzedaży.

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Jak to jest z tym "okejem"? Produkują go dalej czy nie? Bo właśnie dzisiaj u siebie w sklepie po długiej przerwie zobaczyłem to piwo z datą ważności do kwietnia 2010 r.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak to jest z tym "okejem"? Produkują go dalej czy nie? Bo właśnie dzisiaj u siebie w sklepie po długiej przerwie zobaczyłem to piwo z datą ważności do kwietnia 2010 r.
                        A dlaczego mieliby nie produkować? W łódzkim Zofmarze jest w stałej ofercie.

                        Comment

                        • YouPeter
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2379

                          Ostatnimi czasy w żadnym sklepie w mojej okolicy go nie było a wcześniej był wszędzie.
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            Pojawił się na Hali Targowej.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • Mario_Lopez
                              Senior
                              • 08-2009
                              • 991

                              Nie chcę mi się go oceniać w ARTomacie, bo jest to kolejny przeciętniak, brak mu wyrazu, płyciutkie w smaku, od biedy można się napić, ale żadnego wrażenia nie robi.
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                              EBE EBE

                              Comment

                              • Bosunn
                                Junior
                                • 11-2004
                                • 5

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Jasny, łatwo wpadający w oko. [5]
                                Piana: Przyzwoita, może ciut za słaba. [4.5]
                                Zapach: Bardzo przyjemny i napawający optymizmem. [5]
                                Smak: Właśnie najbardziej ten smak mi odpowiada. Lekko stonowany. Czuć, że coś się pije, a nie roztwór wodny. [5]
                                Wysycenie: W normie, tak jak powinno być. [5]
                                Opakowanie: Klasyczna i tradycyjna szata graficzna bez zbędnych elementów. [5]
                                Uwagi: Moim zdaniem jest to bez wątpienia najlepsze Polskie piwo typu pils. Uważam, że w jajkości znacznie przewyższa ulubionego przez większość Żywca. Piszę, moim zdaniem; są przecież różne gusta.

                                Moja ocena: [4.95]
                                ---------------
                                Ocena usunieta z rankingu.
                                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Brak konkretów na temat koloru, piany, zapachu i smaku.
                                Art, Admin

                                ---------------
                                Last edited by ART; 03-06-2010, 13:31.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎