Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Obywatel1978
    Senior
    • 09-2007
    • 281

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo jest wypijalne, lepsze od lechotyskożywca
    I tu się zgadzam. Wypite jako pierwsze danego dnia, całkiem mi smakowało. Dużo bardziej świeże i treściwe od pitego bezpośrednio po nim Kanclerza, który ostatnio stał się nieznośnie wodnisty. Natomiast wracając do Okocimia, to jest to taki przeciętny, nie wyróżniający się specjalnie Eurolager, aczkolwiek nie jest on nieprzyjemny w odbiorze.

    Comment

    • amigo007
      Senior
      • 02-2008
      • 252

      #62
      Co do piwa okocim jasne pełne, to zastąpiło ono dotychczasowe okocim premium pils. Muszę przyznać, że jasnego pełnego jeszcze nie piłem. A jest promocja w żabce 7zł za 4 sztuki (plus kaucja). Tylko nie wiem czy specjalnie iść daleko do żabki, z tego co się dotychczas przekonałem to z reguły nie ma u nich tych tańszych promocyjnych produktów. Ostatnio w promocji był carlsberg w butelce, oczywiście w sklepie brak było butelkowego carlsberga. Był tylko w puszce. Pewnie tak samo będzie z tą promocją okocim jasne pełne :-(

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #63
        A sądzisz że cokolwiek prócz nazwy w tym piwie się zmieniło? Bo ja jestem przekonany, że nic. Musiałoby kosztować 15 groszy, żebym je kupił, i to tylko po to, żeby je zaraz po zakupie wylać do zlewu - mam niedobór butelek w browarze.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6134

          #64
          Piwo do kotleta... bo grille powoli odchodzą do schowków...

          Da się wypić i nic ponad to...

          Zmiany są ale w grafice... kapsel z akcentem czerwonym... i Z. Bartman na "głównej"...
          Attached Files

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #65
            Według kodu B. OKOCIM

            piany zero
            w aromacie da radę wyczuć w tle zapach chmielu. Po za tym zero

            SMAK: ooo, lepiej zapamiętałem to piwo, może teraz piłem za chłodne? Pierwsze kilka łyków powiedzmy jest ok, zwykły nawet przyjemnie orzeźwiający eurolager.
            Później ta nijakość i pustka zaczyna męczyć. Pojawiają się posmaki kwaskowato-ścierowo-cierpkie. Nie potrafię tego wyjaśnić. Mam takie odczucia przy większości polskiej (i nie tylko) masówce. niby wyprany eurolager, ale jednak w tej nijakości jest coś drażniącego.

            Wypić wypiłem, ale następne do testów kupię dopiero w upalne lato do kiełbasy (bo w ubiegłym roku w tym czasie nawet wchodziło)

            Jedyna nadzieja w OK.BEER ale ono też zleciało ze smakiem.
            Zatem muszę podejść od Lidla po białą puszkę.
            i na granicy percepcji.
            Lepsze od żubro-tysko-tatry, ale tylko nieznacznie, bo wypić się da, tylko po co.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #66
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: słomka, klarowne [3]
              Piana: średnia, zostaje obrączka, lekko brudzi szkło [3.5]
              Zapach: słodowo-landrynkowy, mała intensywność [2.5]
              Smak: lekki słód, średni nieprzyjemny, ściągający kwasek, szmatowata "goryczka", uczucie sztuczności/"apteki"; wodniste [1.5]
              Wysycenie: na początku za duże, drapie, potem za małe, dziwne to [2.5]
              Opakowanie: beznadziejna etykieta z jakimś gostkiem pokazującym wytatuowany biceps, informacje żadne [1.5]
              Uwagi: Podobno nr 9 sprzedaży w Polsce. Dziwny jest ten świat.

              Moja ocena: [2.175]
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • bob1969
                Senior
                • 02-2008
                • 170

                #67
                Te nowe etykiety wogóle do mnie nie przemawiają. Zupełnie jakby pochodziły z napoju gazowanego albo innej oranżady.

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  #68
                  Etykietka tragiczna, ale była dziś promocja w Almie, 1,57zł to wziąłem jedno na obaczenie czy to dawny Okocim czy jakieś cuś nowego. Jutro recenzja.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    #69
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: ładny, w miarę ciemniejszy odcień złota [4]
                    Piana: Bardzo ładna, oblepia szkło [4.5]
                    Zapach: Przeciętny, nic się nie dzieje, ale też nic się nie dzieje złego [3]
                    Smak: Gorzej, bo tego nic nie dziania się jeszcze mniej, ale piwo pijalne [2.5]
                    Wysycenie: W normie [3]
                    Opakowanie: Nie tędy droga, nowoczesne badziewie jak dla energetyka czy innej lemoniady. [1]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [2.9]
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • kurgan
                      Gość
                      • 04-2004
                      • 315

                      #70
                      Piwo idealne...na grzaniec
                      Bez dodatków niepijalne, apteka i homoetykieta.
                      Koncerniak nie bez powodu
                      Last edited by kurgan; 10-04-2014, 16:46.

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Według kodu B. OKOCIM

                        piany zero
                        w aromacie da radę wyczuć w tle zapach chmielu. Po za tym zero

                        SMAK:................nijakość i pustka zaczyna męczyć. Pojawiają się posmaki kwaskowato-ścierowo-cierpkie. Nie potrafię tego wyjaśnić. Mam takie odczucia przy większości polskiej (i nie tylko) masówce. niby wyprany eurolager, ale jednak w tej nijakości jest coś drażniącego.

                        Wypić wypiłem, ale następne do testów kupię dopiero w upalne lato do kiełbasy (bo w ubiegłym roku w tym czasie nawet wchodziło)

                        ......................................
                        Lepsze od żubro-tysko-tatry, ale tylko nieznacznie, bo wypić się da, tylko po co.
                        mam takie same wrażenia jak moje cytowane wyżej

                        Wypić można, ale po co. Do grilla wolę kupić tańszego fasberga

                        Zapisuję w notesie, że "kupić można tylko po co"
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Pivotal
                          Senior
                          • 05-2013
                          • 671

                          #72
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Przejrzysty,złoty z drobinkami. [3.5]
                          Piana: Powyżej średniej. Drobnoziarnista,koloru żółtawego,szybko się zmniejsza,ale wystarczy zawirować by znów zwiększyła objętość. [3]
                          Zapach: Słaby. Słodowość,owocowość,lekki chmiel. [2]
                          Smak: Wyraźna goryczka,która jest w ustach przez dłuży czas oraz słód. Piwo jest dość słodkawe,a goryczka,taka trochę przyciężkawa. [3.5]
                          Wysycenie: Na początku duży,dość szybko maleje,obecny do końca spożycia piwa. [3]
                          Opakowanie: Butelka 500ml,zwrotna. Etykiety mogą być,chociaż stary wzór bardziej mi się podobał,kapsel w porządku. Edycja konkursowa...wygrałem wielkie NIC! [3.5]
                          Uwagi: Warka do 29.11.2014,wypite 11.06'14. Poszło w gardło bez problemu,ale kiedyś lepiej mi smakowało.

                          Moja ocena: [2.9]

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            #73
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemnozłoty, piwo jest klarowne. [5]
                            Piana: Niezbyt wysoka i bardzo nietrwała. Czapeczka wysokości jednego palca utrzymywała się może z 10 sekund. [1.5]
                            Zapach: Bardzo czysty, tj. prawie go nie ma. Za to przynajmniej nie pachnie skarpetkami, a na upartego idzie się jakiegoś ziołowego aromatu doniuchać. [2]
                            Smak: Nie ma tragedii; jest jakaś wyczuwalna podbudowa słodowa, ale zamiast goryczkowej kontry jest lekki alkoholowy posmak. Lekkie landrynki, tyle. [2.5]
                            Wysycenie: Nieco wyższe by być mogło. [4.5]
                            Opakowanie: Nie lubię siatkówki (gra się fajnie, ogląda nudno), a cały ten "nowoczesny" design mniej mi się podoba, niż stary, który też nie był powalający. [3.5]
                            Uwagi: Ujdzie.

                            Moja ocena: [2.5]

                            Comment

                            • Javox
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2009
                              • 6134

                              #74
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Ciemniejsze złoto. [3.5]
                              Piana: Tylko na starcie a potem tylko niepełna warstewka. [2]
                              Zapach: Bardzo słaby... pewnie coś słodowego. [2]
                              Smak: Słodkawa słodowość, kwaskowatość, prawie nie wyczuwalna goryczka. [2.5]
                              Wysycenie: Średnie. [3]
                              Opakowanie: Najlepsze bo to wyrób koncernowy. Bogatemu zabronisz? [3.5]
                              Uwagi: Mogło być dużo gorsze. Bezrefleksyjny lagerek.

                              Moja ocena: [2.4]

                              Niestety nie wygrałem darmowego płynu piwopodobnego
                              Attached Files
                              Last edited by Javox; 30-09-2014, 10:03.

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6134

                                #75
                                Nic na lepsze się nie zmieniło no bo z jakiej racji!

                                Piana słaba, gaz wielki ot cienkie piwko dla mas.

                                Grafika z pomysłem i dopracowana, bardzo podoba mi się nowy kapsel.
                                Szkoda że w butelce nie ma chociaż cienia dawnego okocimskiego.
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎