Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Mazowieckie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9735

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
    Lepsze od kilku komercyjnych megaprodukcji.
    O gustach się nie dyskutuje , ale tuś mnie, bracie, powalił...

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      #17
      A ja ostatnio właśnie to piwo sączę i muszę powiedzieć, że po wypiciu, w sumie chyba ponad 20 butelek, jestem wciąż nim zachwycony. Wchodzi bardzo gładko, pomino zawartości alkoholu, ma smak i zapach jak zawsze dobry. Chyba jedno z najlepszych mocnych na naszym rynku.

      Comment

      • j_Q
        Senior
        • 10-2009
        • 176

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Intensywnie złoty [4.5]
        Piana: Z początku obfita, na koniec pozostały pojedyncze wysepki [3.5]
        Zapach: Intensywnie słodowy, mocny, lekko słodkawy. Leciutka goryczka [4]
        Smak: Pełny, treściwy. Dominuje słód, w tle ładnie podkreślony goryczką, która pozostaje długo w ustach po przełknięciu. Niestety, gdzieś się wplątała mysz ... [4]
        Wysycenie: Bąbelki niezbyt intensywne, ale ładnie wyczuwalne. Jest ok [4]
        Opakowanie: Etykieta utrzymana w stylu "Mazowieckiego", dość prosta i sztampowa. Kolor czarny dla mocnego piwa moim zdaniem niezbyt trafiony [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.95]

        Comment

        • Samoglow
          Senior
          • 07-2007
          • 606

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złocisty, może jasno bursztynowy. Ładny i w miarę odpowiedni do ekstraktu, [4]
          Piana: Nic specjalnego. Ładnie rośnie, wydaje się dość gęsta, ale po niecałej minucie redukuje się do znikomej otoczki. [3.5]
          Zapach: Ciężki, słodowo - witaminowy, delikatnie miodowy. Brak mu wyrazu. Niby mocne, ale jednak jakiś taki ten zapach "leniwy". [3.5]
          Smak: Mocno przeciętne piwo. Ciężkie pomimo tylko 14,1%. Jak na 7 % alk za mocno go czuć i za mocno grzeje. W dodatku dość niskie wysycenie powoduje, że piwo jest jeszcze cięższe. Słodowość zamiast przyjemna i dopełniająca lekką słodyczą jest tu zbyt natarczywa i nieprzyjemna. Goryczka także niezbyt wyczuwalna i chmielu próżno szukać. W porównaniu z Amberem Mocnym Redem o identycznych parametrach przegrywa na starcie. [3]
          Wysycenie: No jednak trochę zbyt niskie. Nawet jak na piwo mocne. [3.5]
          Opakowanie: Fajany bączek, podane ekstrakt i alkohol i skład. Dedykowany kapsel. [5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.4]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎