Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

EDI, Piwo Migdałowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    No to ładne granaty można sobie wyprodukować, jeśli ktoś nie wypije od razu.
    Tyle, że tego się nie da od razu wypić. 0,2l może tak ale nie poł litra. Zresztą ten cukier był od początku w kuflu, tyle że nie było widać co to takiego. Totalna porażka...

    Na dodatek browar liczy sobie po 5zł od sztuki za każdy z ich produktów, a na Targach tą cenę jeszcze zwiększają do 6 i 7zł! Ja nie wiem jak to mozliwe, że jeszcze nie zbankrutowali, tym bardziej że, z tego co mi powiedziano - piwa nie można kupić nigdzie poza Wschową...

    Co do etykiet - faktycznie są masakryczne, te modelki to chyba po sąsiadach we wsi zbierali
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #17
      Co do etykiet - faktycznie są masakryczne, te modelki to chyba po sąsiadach we wsi zbierali
      Żeby chociaż była zdrapka jak na słowackim Topvarze:P

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
        Tyle, że tego się nie da od razu wypić. 0,2l może tak ale nie poł litra.
        Kopyrowi chodziło o to, że jakbyś potrzymał to piwo w domu ze dwa tygodnie to by mogło być bum.

        To, że nie zbankrutowali to jedynie dowód, że jest masa ludzi, którzy chcą kupować wyroby z małego browaru i to jest bardzo optymistyczne

        7zł za piwo z takiego rzemieślniczego browaru to całkiem dobra cena. Gdyby jeszcze wyroby były lepsze.
        Last edited by jacer; 27-02-2011, 15:41.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi

          7zł za piwo z takiego rzemieślniczego browaru to całkiem dobra cena. Gdyby jeszcze wyroby były lepsze.
          Proponuję odwrotnie - najpierw jakość, potem cena.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Proponuję odwrotnie - najpierw jakość, potem cena.
            Mówię ogólnie.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #21
              Mam nadzieję że córki wrednego będą na rozkładówce playboya lub miss polonia ;-)
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Kopyrowi chodziło o to, że jakbyś potrzymał to piwo w domu ze dwa tygodnie to by mogło być bum.
                Aha, widać nie do końca zrozumiałem, faktycznie byłoby takie ryzyko.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                To, że nie zbankrutowali to jedynie dowód, że jest masa ludzi, którzy chcą kupować wyroby z małego browaru i to jest bardzo optymistyczne
                Ja również bardzo się z tego cieszę i też należę do takiej grupy ludzi, chodziło mi natomiast o fakt, że dystrybucja piw tego browaru jest tak ograniczona, że ciężko do nich dotrzeć, przez co browar ma mniejsze szanse zarobienia - utrzymania się. I to mnie dziwi.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                7zł za piwo z takiego rzemieślniczego browaru to całkiem dobra cena. Gdyby jeszcze wyroby były lepsze.
                Tu podeprę się postem Marusi. Cena może być wysoka, ale kupione za nią piwo powinno prezentować jakiś poziom. EDI ma kilka pozycji, za które nie dałbym nawet połowy tej ceny.
                Last edited by wrednyhawran; 27-02-2011, 20:47.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam nadzieję że córki wrednego będą na rozkładówce playboya lub miss polonia ;-)
                  Hehe, też bym sobie tego życzył

                  Wyczułem Twoją ironię, dlatego już prostuję, że nie miałem na myśli urody modelek, a tylko podałem w wątpliwość ich profesjonalizm. Zdjęcia na etykietach bardziej przypominają te z naszej klasy, a nie profesjonalne zdjęcia modelek wykonane przez zawodowego fotografa. Ale może się niepotrzebnie czepiam

                  Co do pomysłu ze zdrapką - jestem za
                  Last edited by wrednyhawran; 27-02-2011, 20:55.
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #24
                    Na etykietach są córki p.Wilków
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • wrednyhawran
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1784

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na etykietach są córki p.Wilków
                      Aaa, tego nie wiedziałem. W takim razie intuicja mnie nie zawiodła
                      Last edited by wrednyhawran; 27-02-2011, 21:22.
                      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                      Małe Piwko Blog
                      Małe Piwko Blog na facebooku
                      Domowy Browar Demon

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎