Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Halne Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #16
    Moim zdaniem jednak nie.
    W zeszłym roku miałem całą gamę raciborskich, z których mogłem wybrać te dobre (Jasne Pełne, Twierdzowe, Halne Mocne) i te słabsze. Teraz zostały tylko dwa (Pysznego nie kwalifikuję), na dodatek oba przesłodzone na tę chwilę.
    Bo zawsze lepsze jest to co trwa, niż to co się odradza - niereformowalny ze mnie konserwatysta

    Comment

    • Kwadri
      Senior
      • 10-2009
      • 1216

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Moim zdaniem jednak nie.
      W zeszłym roku miałem całą gamę raciborskich, z których mogłem wybrać te dobre (Jasne Pełne, Twierdzowe, Halne Mocne) i te słabsze. Teraz zostały tylko dwa (Pysznego nie kwalifikuję), na dodatek oba przesłodzone na tę chwilę.
      Bo zawsze lepsze jest to co trwa, niż to co się odradza - niereformowalny ze mnie konserwatysta
      Co prawda nie miałem okazji próbować wszystkich "starych" wyrobów, ale 2 mocne, które piłem - czyli Halne i Hajduk były ciekawe. Myślę, że prędzej czy później browar wprowadzi jakieś mocne do nowego asortymentu. Zobaczymy...
      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13951

        #18
        Pewnie tak, ale pytam po co? Czym się będzie wtedy odróżniać od całej reszty? Trzeba się czymś wyróżniać, żeby przetrwać - gatunkiem piwa, ceną, jakością lub mocą. Ja bym wolał żeby pojawiło się jeszcze lżejsze (10 - 4%) piwko niż Twierdzowe, ale nie wierzę żeby to się pojawiło, bo też i nie ma niestety prawa się u nas p ki co utrzymać.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎