Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Dawne Niepasteryzowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Spotkała mnie niemiła niespodzianka - Dawne z datą przydatności 15.06.09 nie nadaje się do spożycia. Jakąś zawiesinę widać już w butelce ( niestety zobaczyłem dopiero w domu ). W smaku i zapachu bardzo podobne do kiszonej kapusty. Po jednym łyku dwie butelki powędrowały do kanalizacji. To pewnie efekt zlego przechowywania w sklepie ? transporcie ? . Czy może ktoś trafił też na podobną lipę ?
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      Z Dawnym nie, miałem ostatnio tę samą partię i była w porządku - gorzej z Mazowieckim i Zdrojowym (n/p).
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • ed_hunter
        Junior
        • 07-2008
        • 28

        Niestety, trzeba w tej chwili oglądać każdą butelkę z Konstancina pod światło - trafiają się skisłe sztuki, trafiłem na Dawne i Mazowieckie. W jednej skrzynce 19 dobrych, i jedno zepsute.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
          Spotkała mnie niemiła niespodzianka - Dawne z datą przydatności 15.06.09 nie nadaje się do spożycia. Jakąś zawiesinę widać już w butelce
          Miałeś pecha. W niedziele piłem tą samą warkę i była pyszna.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • supersklep
            PiwBiz
            • 01-2005
            • 982

            Niestety potwierdzam że Dawne szybko mętnieje niezależnie czy było w lodówce czy nie te z datą do 15-06 do wymiany ale i następna dostawa już mętnieje co z automatu oznacza kwaśnieje.Smak niestety też gorszy od czasu kiedy pisałem w marcu o tym piwie.Czy to nie w związku z przejściem piwowara do Lwówka ???


            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              Kiedy żaden piwowar z Konstancina nie odszedł do Lwówka.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • supersklep
                PiwBiz
                • 01-2005
                • 982

                Przeczytałem taka wypowiedż w temacie o Lwówku i może cos żle pokombinowałem


                Senior

                Rejestracja: 01-2007
                Miejscowość: Warszawa
                Posty: 336
                Standardowy
                Dyskusja, jak widzę, jest zażarta, ale proszę, nie sugerujcie się projektami etykiet. Piwo jeszcze nie uwarzone, więc z oceną radzę poczekać.

                Przy okazji chciałbym poinformować o dwóch sprawach:
                1. Z dniem 31.05 kończę, niestety, swoją pracę w Browarze Konstancin
                2. Z dniem 01.06 zaczynam pracę w Browarze Lwówek Śląski

                Wszystkich zainteresowanych informacjami o Browarze Lwówek Śląski serdecznie zapraszam do Lwówka 20 czerwca.
                __________________
                Robię to co lubię - produkuję piwo.


                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  Wszystko się zgadza, tylko, że Aleksander nie piastował w Browarze Konstancin stanowiska piwowara lecz Dyrektora Generalnego
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    Potwierdzam, Dawne z datą przydatnosci do 15.06 ma lekko kwaśny posmak, choć nie jest mętne i nawet bąbelkuje. Troche jestem zawiedziony bo piwko wiozłem 150 km :/

                    Comment

                    • perłyfan
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 1244

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                      Niestety potwierdzam że Dawne szybko mętnieje niezależnie czy było w lodówce czy nie te z datą do 15-06 do wymiany ale i następna dostawa już mętnieje co z automatu oznacza kwaśnieje.Smak niestety też gorszy od czasu kiedy pisałem w marcu o tym piwie.Czy to nie w związku z przejściem piwowara do Lwówka ???
                      Te moje dwie lipne sztuki były właśnie od Ciebie,więc jesteś winien co najmniej jedną dobrą . Mazowieckie niepasteryzowane też było już lekko mętne, ale w smaku o dziwo w porządku.
                      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                      Comment

                      • supersklep
                        PiwBiz
                        • 01-2005
                        • 982

                        Wszystkie nie otwierane sztuki mają wymienić


                        Comment

                        • supersklep
                          PiwBiz
                          • 01-2005
                          • 982

                          Nooooo zwracam honor bo ta świeża partia to super smak z taką końcówką chlebowo-zbożową


                          Comment

                          • pt47
                            Member
                            • 08-2008
                            • 39

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nooooo zwracam honor bo ta świeża partia to super smak z taką końcówką chlebowo-zbożową
                            Dawne poddawane jest kilku zmianom (obniżenie odfermentowania- mniejsza zawartość etanolu i zmiany w chmieleniu). Ta ostatnia (18.06) partia jest już warzona na nowych słodach i bez udziału cukru.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pt47 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dawne poddawane jest kilku zmianom (obniżenie odfermentowania- mniejsza zawartość etanolu i zmiany w chmieleniu). Ta ostatnia (18.06) partia jest już warzona na nowych słodach i bez udziału cukru.
                              O i to jest bardzo dobry kierunek. Mam nadzieję, że z korzyścią dla smaku.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                No proszę, tak jak wcześniej Dawne zupełnie mnie nie zachwycało, to egzemplarze pite parę dni temu zaskoczyły mnie głębią smaku - miło wiedzieć, że to nie przypadek lub chwilowe fanaberie moich kubków smakowych. Dobre, słodowe, treściwe piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎