Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koreb, Łaskie Trendy Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snieguuu
    Member
    • 09-2010
    • 50

    #31
    pije właśnie... i jest strasznie dziwne w smaku i zapachu ... słodkie w smaku słodycz maskuje prawie całkowicie goryczke która dopiero po kilku chwilach od przełkniecia gdzieś tam nieśmiało się wychyla + ten właśnie dziwny smak... chyba już doświadczyłem tego w Srebrnym Smoku.. albo raczej w Konstancinie w którymś piwku...

    za tą cenę... chyba coś pod 6 zł.. nie polecam nikomu... strasznie się zawiodłem...

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #32
      W zapachu potężna kiszona kapusta, w smaku powtórka ale nieco przytłumiona.
      Smakuje jak parodia berliner weisse

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        W zapachu potężna kiszona kapusta, w smaku powtórka ale nieco przytłumiona.
        Smakuje jak parodia berliner weisse
        Wypiłeś całość??
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Wypiłeś całość??
          Nie byłem w nastroju "montypajtonowskim" i po 2 łykach poszło do zlewu oczywiście.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie byłem w nastroju "montypajtonowskim" i po 2 łykach poszło do zlewu oczywiście.
            Mięczak. W Brukseli dali radę

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6134

              #36
              Że to jeszcze produkują? I cena bez zmian i ktoś to kupuje?

              ".... Paani Popiołkowa kooniec swiata... "

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #37
                A bo kurka wodna.... mnie podkusiło. Czytam o bojkotach i innych pieprzotach, i sobie myślę - to na pewno źli i zawistni ludzie piszą, takie typowe, polskie narzekanie. I mam za swoje, że mnie rodzice wychowali w braku poszanowania dla medialnych autorytetów

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2645

                  #38
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy. Klarowny. Wizualnie przyjemny. [4]
                  Piana: Znikoma. Nawet podczas nalewania nie udaje się wytworzyć niczego poza gruboteksturową szumowiną, która szybko znika. Jest natomiast tylko obręcz wokół szkła i jakieś poprzyklejane gluty. [2]
                  Zapach: Zapach słodowy, poprzetykany jakby słodkawymi, karmelowymi nutami. Mimo, że nie jest nieprzyjemnie, to jednak trochę dziwnie. [3.5]
                  Smak: Smak bardzo wodnisty. Brakuje treści. Znikoma goryczka krąży na granicy percepcji. Słody się chowają by nieznacznie tylko dać o sobie znać na bardzo płaskim finiszu. Wyczuwalna też jakaś nienaturalna słodko-kwaśność. [2.5]
                  Wysycenie: Nasycenie jest tragicznie niskie. I ten element określiłbym największą wadą Łaskiego, mimo że piwo ma tych wyraźnych wad sporo. [1.5]
                  Opakowanie: A tutaj z kolei element najlepszy. Można nie przepadać za taką estetyką, ale trzeba przyznać, że opakowanie jest graficznie bardzo oryginalne i wyróżnia się na tle innych wyrobów. Oczywiście, że można natomiast mieć zastrzeżenia co do samej treści opisów. Tak samo jak do czarnego kapsla, co w tym przypadku na tle całej kreacji jest wręcz karygodne. [4]
                  Uwagi: Bardzo rozczarowujące piwo, które nieco wcześniej przyjemnie zaskakuje na sklepowej półce.
                  Do tego kosmiczna cena ponad 5 zł, co klasyfikuje je niemal na samym dole rankingów jakość/cena.
                  Nie, nie... nie polecam.

                  Moja ocena: [2.9]
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • Browar-Besko
                    Senior
                    • 06-2011
                    • 317

                    #39
                    Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
                    Smak chmielowo-słodowy z nutą świerzego wiejskiego chleba. Piana słaba. Piękny złoto-miodowy kolor, jak widać na zdjęciu.
                    Cena 5,60 zł.
                    Attached Files

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #40
                      Nie unijne?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie unijne?
                        Chyba nie, za to świerze.

                        Comment

                        • Browar-Besko
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 317

                          #42
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: piękny złoto-miodowy [4.5]
                          Piana: słaba [2.5]
                          Zapach: chmielowo-mandarynkowy [4]
                          Smak: chmielowo-słodowy z nutą świeżego wiejskiego chleba [4]
                          Wysycenie: prawidłowe [4.5]
                          Opakowanie: ładne, czarny kapsel - śmiechu warte by taki browar nie dbał o taki szczegół, mogę zaprojektować im za dwie skrzynki piwa, albo niech zrobią konkurs, na kontretykiecie brak ważnej informacji dla osób żyjących w zgodzie z naturą tzn. czy butelka zwrotna czy nie, brak podanej temperatury spożycia, [4]
                          Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

                          Moja ocena: [3.9]

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12203

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
                            czarny kapsel - śmiechu warte by taki browar nie dbał o taki szczegół, mogę zaprojektować im za dwie skrzynki piwa, albo niech zrobią konkurs
                            Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)
                            Z Twoją "nieświerzą" ortografią to za dwie skrzynki nie zatrudni Cię ani Koreb, ani Jagiełło, któremu zaproponowałeś identyczną usługę za również dwie skrzynki piwa:

                            Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                            ani Grybów, choć też byś chciał:

                            Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                            ani Racibórz /cena stała/:

                            Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                            Możemy poprosić o zmianę płyty? Ten leitmotiv (że pozwolę sobie użyć takiego "unijnego" określenia) nieco już ograny.

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #44
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Złoty, ładny. [5]
                              Piana: Z początku nic, Przy laniu z wysoka wytworzyła się cienka warstwa, która jednak szybko opadła do nędznych resztek. [1.5]
                              Zapach: Słodkawo-owocowy, lekko kiszonkowy. Nieciekawy, [2]
                              Smak: Słodowo-słodkawy, z niezbyt przyjemną nutą wymoczonego ziarna. Goryczki niemal zero. Kiepskie. [2]
                              Wysycenie: Niskie, za niskie. [2.5]
                              Opakowanie: Mało gustowne, ale za to dopracowane. goły kapsel. [3]
                              Uwagi: Pite 10 września 2012 r.

                              Moja ocena: [2.175]

                              Comment

                              • wit
                                Senior
                                • 12-2012
                                • 144

                                #45
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Dość ciekawy odcień bursztynu [3.5]
                                Piana: Taka sobie, na początku ładna, potem dość szybko zrobiła się bardzo cienka. [3.5]
                                Zapach: Duży plus, silnie drożdżowy, bardzo intensywny, lekko kwiatowy. [4.5]
                                Smak: Swojskie, cierpkie (odrobina garbnika), ale za dużo słodyczy. Drugi minus to w zasadzie brak akcentów chmielowych. Ale ogólnie - bardzo przyjemny [4]
                                Wysycenie: Bardzo delikatne. Rzadko mam takie odczucie, ale chyba przydałoby się mocniejsze. [3]
                                Opakowanie: Absolutnie prześliczna, kreatywna, kolorowa i rozrywkowa etykieta. Naprawdę wyróżnia się. [4]
                                Uwagi: Piwo deserowe, myślę, że do spróbowania ponownie.

                                Moja ocena: [4.05]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎