Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

EDI, Swojskie Palone

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    ...taniej chyba samemu słód uwędzić, cieszę się, że już nie na oponie....
    Popłakałem się ze śmiechu
    Nie wiem kim jest pan Edward, ale na produkcji piwa to on się chyba kiepsko zna. Czytam opinie o jego wyrobach i ilość negatywnych opinii jest wręcz porażająca. Mam wrażenie, że ten cały browar EDI, to jakiś kwaśny żart chyba jest.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #32
      7 zł na taragach turystyczntych i tak :


      Kolor: Ciemny nieprzejrzysty
      Piana: nie ma takiej
      Zapach: Największa zaleta tego piwa można nos trzymać w kuflu, śliwki, dojrzałe winogrona, wędzonka,
      Smak: Dominują wędzone śliwki suszone, końcówka wytrawna, dość smaczne piwo
      Wysycenie: Niestety miałem jakieś mizerne, coś jest nie tak z ostatnią partią piw EDIego gdyż lustro piwa jest za wysoko, w ciemnym mocnym było prawie pod kapsel, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, może ktoś zna sięna tym ?
      Opakowanie: typowa dla tego browaru, prosta i normalna

      To piwo jest godne uwagi jeśli chodzi o ten browar, szkoda tylko ze piana i wysycenie nie spełniają warunków.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Popłakałem się ze śmiechu
        Nie wiem kim jest pan Edward, ale na produkcji piwa to on się chyba kiepsko zna. Czytam opinie o jego wyrobach i ilość negatywnych opinii jest wręcz porażająca. Mam wrażenie, że ten cały browar EDI, to jakiś kwaśny żart chyba jest.
        A może się jeszcze ...
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎