Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Janów Lubelski, Janów Jasne Pełne / Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andszcz
    Senior
    • 07-2008
    • 310

    Dzwoniłem przed chwilą do Kasztelana, miła pani po drugiej stronie linii nic na ten temat nie wiedziała.
    "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2768

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzwoniłem przed chwilą do Kasztelana, miła pani po drugiej stronie linii nic na ten temat nie wiedziała.
      Bo o takie rzeczy trzeba pytać centralę w Warszawie. A najlepiej rzecznika CP.
      Last edited by Pankracy; 22-02-2010, 16:08.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Rzecznik powie to, co będzie w interesie spółki - czyli pewnie nic, jeżeli do tej pory nie podano oficjalnej informacji o przejęciu.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Rzecznik powie to, co będzie w interesie spółki - czyli pewnie nic, jeżeli do tej pory nie podano oficjalnej informacji o przejęciu.
          I zapewne tak by było gdyby udało się z nim skontaktować.
          Zastanawiające jest na co Carlsbergowi potrzebny taki browar. Mają nieczynny zakład w Chociwlu i nie wiedzą co z nim zrobić. To po co jeszcze im Janów?

          Jak na razie mamy plotkę.

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            Ludzie wyluzujcie. Nikt nic nie kupił. Jakby Janów można było łatwo kupić, to pewnie kupił by go Ciechan. Tam jest nieuregulowana sytuacja prawna. Gdyby CP kupiło ten browar i go zamknęło (przecież już jest zamknięty) to jedyne pod co by to można podciągnąć, to działalność charytatywna . Przecież oni nie mają żadnego interesu w kupowaniu takiego browaru.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • andszcz
              Senior
              • 07-2008
              • 310

              Marek Jakubiak faktycznie interesował się tym browarem (wiem od niego), ale dał sobie z nim spokój, gdy zaczęły się pojawiać problemy (może to o czym pisze Kopyr?). I dlatego skierował się ku Zwierzyńcowi (przejęcie będzie prawdopodobnie na jesieni).

              A w Janowie ponoć "szepcze się" o pojawieniu się jakiegoś nowego amatora browaru, choć akurat w jego istnienie szczerze wątpię.
              "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

              Comment

              • Lacriferno
                Senior
                • 07-2005
                • 783

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andszcz Wyświetlenie odpowiedzi
                A w Janowie ponoć "szepcze się" o pojawieniu się jakiegoś nowego amatora browaru, choć akurat w jego istnienie szczerze wątpię.
                Krążą plotki, że zainteresowany jest jeden z miejscowych przedsiębiorców. Ponoć w każdej plotce jest odrobina prawdy - z czasem może się przekonamy.

                Comment

                • andszcz
                  Senior
                  • 07-2008
                  • 310

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
                  Krążą plotki, że zainteresowany jest jeden z miejscowych przedsiębiorców. Ponoć w każdej plotce jest odrobina prawdy - z czasem może się przekonamy.
                  Niech Twoje słowo "stanie się ciałem"
                  "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6130

                    ...i zapomniał dodać że chce tam zrobić mieszalnie pasz dla papug i innego kolorowego ptactwa...

                    hehheeh mam nadzieje że jednak będą robić piwko...

                    Comment

                    • marekj
                      Senior
                      • 03-2010
                      • 508

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ludzie wyluzujcie. Nikt nic nie kupił. Jakby Janów można było łatwo kupić, to pewnie kupił by go Ciechan. Tam jest nieuregulowana sytuacja prawna. Gdyby CP kupiło ten browar i go zamknęło (przecież już jest zamknięty) to jedyne pod co by to można podciągnąć, to działalność charytatywna . Przecież oni nie mają żadnego interesu w kupowaniu takiego browaru.
                      Pan Tomasz ma rację . Jednak niedawno poinformowano mnie ,że udziałowcy (ujawnieni )odsprzedali swoje udziały byłemu dzierżawcy ,który ma wznowić produkcję .Łatwo zapewne się domyśleć ,że trzymam kciuki .

                      Comment

                      • andszcz
                        Senior
                        • 07-2008
                        • 310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pan Tomasz ma rację . Jednak niedawno poinformowano mnie ,że udziałowcy (ujawnieni )odsprzedali swoje udziały byłemu dzierżawcy ,który ma wznowić produkcję .Łatwo zapewne się domyśleć ,że trzymam kciuki .
                        Panie Marku! Jest Pan Wielki!
                        "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Piwny Radykał
                          • 04-2009
                          • 1596

                          Również trzymam kciuki. Żadnego zamkniętego piwa browaru nie szkoda mi tak, jak Janowa.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Może by tak coś na temat! Już myślałem, że piwo nadal jest dostępne.

                            Comment

                            • andszcz
                              Senior
                              • 07-2008
                              • 310

                              Coś wiadomo nt. browaru? Wprawdzie mam rodzinę w tym mieście, ale ich wiedza w temacie jest żadna (zbyt dużo fantazji i mniemanologii).
                              "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23798

                                Proponuję założyć temat w odpowiednim miejscu.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎