Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Lubuskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iw1
    Junior
    • 06-2009
    • 5

    Warszawa PiP M1 1.69zł 3.07.2012

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pupil Wyświetlenie odpowiedzi
      Miasto to Chrzanów,a termin ważności do lipca.
      Zwracam honor. U siebie też spotkałem tę promocję. Widać to jakaś odgórna akcja całej sieci.

      Wypada zatem zrobić nieco zapasów IMO jednego z najlepszych piwek sesyjnych w tym kraju
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
        Wypada zatem zrobić nieco zapasów IMO jednego z najlepszych piwek sesyjnych w tym kraju
        U mnie "sesyjność" kończy się przy 5% alkoholu. Po przekroczeniu 6% zaczyna się "mózgotrzep".
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie "sesyjność" kończy się przy 5% alkoholu. Po przekroczeniu 6% zaczyna się "mózgotrzep".
          Bo tak jest z reguły jak piszesz. Lubuskie jest wyjątkiem i nie wiem od czego to zależy, ale mogę tego piwa wydoić mnóstwo
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Po maśle łatwiej spływa

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Feti
              Senior
              • 10-2010
              • 801

              PASrtia promocyjna ma tylko masełko. Poprzednio był obrzydliwy DMS. A jego nie cierpię. Piwo przeciętne, ale wypite po Tyskim ( w gościach się nie wybrzydza) ambrozja. Sekciarz ze mnie. Piwo z wadami lepsze od takiego bez wad.

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4570

                Cena ciut skoczyła bo dziś kupiłem w PiP w Blue City po 1,79 + 0,35 kaucja. Bardzo mi smakuje.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2295

                  Warka do 19.07. b. przyzwoita. Nieco jaśniejszy kolor i wreszcie wyraźniejsza goryczka niż słodowość co jest nieco zaskakujące w porównaniu do tego co BOSS proponował w Lubuskim w tym roku. Życzyłbym sobie, żeby to nie był jednorazowy "wybryk".

                  Comment

                  • mausag
                    Junior
                    • 03-2009
                    • 18

                    Jak czytam po ile kupujecie to aż włosy się jeżą. U mnie po 1,29funta... czyli na złotówki jakieś 6,7. Zakupione w sklepie z polską żywnością. Lubusz w tej samej cenie.

                    Comment

                    • mrmario
                      Member
                      • 03-2012
                      • 40

                      Tam się więcej zarabia to tak jakby w PL takie piwa kosztowały na granicy 1 zł
                      To samo tyczy się innych rzeczy np. paliwa
                      Last edited by mrmario; 15-06-2012, 08:44.
                      Naprawa i sprzedaż komputerów, pogotowie komputerowe, odzyskiwanie danych, tworzenie stron internetowych, optymalizacja i pozycjonowanie stron www.

                      Comment

                      • mausag
                        Junior
                        • 03-2009
                        • 18

                        Nie o to chodzi, bo kupuję różne piwa angielskie lub importowane i po 2 £(a polskie koncernowe po 1£). Chodzi o to jaka różnica. I z tego morał, że trzeba robić zapas podczas urlopu w Polsce.

                        Comment

                        • Manifesto
                          Member
                          • 05-2010
                          • 70

                          Hmmmm odkąd w sprzedaży pojawiły się Ciechan Lagerowe i Lwówek Belg nie kupuję Lubuskiego - kiedyś mojego ulubionego polskiego jasnego piwa. Warka o której pisał kosher już prawdopodobnie nie będzie dostępna a bardzo bym chciał poczuć w smaku "stare" Lubuskie - to goryczkowe sprzed "epoki diacetylu". Czy ktoś próbował ostatnio to piwko? Jeśli tak to będę wdzięczny za informację czy rzeczywiście goryczka w tym piwie wróciła do łask.
                          Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                          Comment

                          • Manifesto
                            Member
                            • 05-2010
                            • 70

                            Warka do 30. 07. to jedno wielkie masło w smaku. Ilość diacetylu w pitym dzisiaj egzemplarzu była tak nieprzyzwoicie duża że niewielką goryczkę w smaku czułem tylko w kilku pierwszych łykach piwa. Lubuskie to obecnie jedna wielka niewiadoma dlatego przez najbliższych parę miesięcy na pewno tego piwa nie kupię, są ciekawsze alternatywy w postaci chociażby piw z Konstancina za podobne pieniądze.
                            Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2295

                              Dwie różne warki- terminy do połowy sierpnia i do połowy września nieprzyzwoicie słodkie... bueee...

                              Comment

                              • gobong
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 658

                                Syndrom końca sezonu letniego, kiedyś bardzo smaczne piwo dzisiaj niepijalne. Mam nadzieje że razem z upałami to minie. Sprawdzę w listopadzie albo grudniu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎