Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Remus

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #76
    Gdzieś półtora roku nie piłem.
    Kopyr na vlogu stwierdził przy temacie ŻAPA, że trzeba być ekstremą i pić tylko barley wine, RIS, czy IIPA. Ja te style lubię i nie jedno wypiłem, ale jego opinię mam głęboko gdzieś. Lubię piwo, do celebryty mi daleko . Pozdrawiam też z szacunkiem Browarnika Tomka za Jego wpis na swoim blogu w tym temacie.

    Piana szybko opadła, po drodze tylko musnęła szkło.
    Zapach słodowy, bez wad, ale za mało chmielowych niuchnięć.
    W smaku dużo lepiej niż Złote Lwy, czy Johannes.
    Przyjemna i spora goryczka, chmielowa ( nasze chmiele) słód delikatny, ale jest podbudową właściwą.
    Oczywiście Kopyr jest freakiem i tego nie kupi, ale ja uważam, że warto wypić warkę do 17.05.2015.

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      #77
      Dariuszu - Nie ma co się przejmować opiniami "piwnych celebrytów", takich jak Kopyr, którzy gardzą piwami poniżej 10 złotych za 0.33 l

      Swoją drogą podbijam i powiem młodzieżowo, że Browarnik Tomek na propsie za swoje wpisy.

      Remus jest piwkiem ok, niezobowiązującym, acz pije się je przyjemnie, jak tylko pojawia się w okolicy to chętnie kupuję.
      Last edited by Mario_Lopez; 26-12-2014, 20:08.
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • rivendel
        Senior
        • 06-2010
        • 262

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
        Gdzieś półtora roku nie piłem.
        Kopyr na vlogu stwierdził przy temacie ŻAPA, że trzeba być ekstremą i pić tylko barley wine, RIS, czy IIPA. Ja te style lubię i nie jedno wypiłem, ale jego opinię mam głęboko gdzieś. Lubię piwo, do celebryty mi daleko . Pozdrawiam też z szacunkiem Browarnika Tomka za Jego wpis na swoim blogu w tym temacie.
        Znaczy nie jesteś piwnym geekiem
        Ja też nie jestem i dzisiaj w tarnowskim ALCapone wykupiłem wszystkie Żapa po 3,29 za butelkę.
        Do obiadu idealne.
        Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

        Comment

        • Dukat_WSI
          Senior
          • 03-2015
          • 781

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
          Gdzieś półtora roku nie piłem.
          Kopyr na vlogu stwierdził przy temacie ŻAPA, że trzeba być ekstremą i pić tylko barley wine, RIS, czy IIPA. Ja te style lubię i nie jedno wypiłem, ale jego opinię mam głęboko gdzieś. Lubię piwo, do celebryty mi daleko . Pozdrawiam też z szacunkiem Browarnika Tomka za Jego wpis na swoim blogu w tym temacie.

          Piana szybko opadła, po drodze tylko musnęła szkło.
          Zapach słodowy, bez wad, ale za mało chmielowych niuchnięć.
          W smaku dużo lepiej niż Złote Lwy, czy Johannes.
          Przyjemna i spora goryczka, chmielowa ( nasze chmiele) słód delikatny, ale jest podbudową właściwą.
          Oczywiście Kopyr jest freakiem i tego nie kupi, ale ja uważam, że warto wypić warkę do 17.05.2015.
          Mogę poprosić o link do przytoczonego wpisu Browarnika Tomka?

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #80
            Chodziło mi o ten wpis.

            http://browarnik.blogspot.com/2014/1...da-co-nie.html

            Comment

            • krisu22
              Junior
              • 05-2014
              • 25

              #81
              Nie polecam, zdecydowanie jedno z gorszych piwo jakie piłem. W ogóle browar amber mnie jeszcze nie zachwycił. W zapachu kukurydza z puszki, w samu również takie aromaty wyczuwalne. Do piwa na pewno nie wrócę, chociaż kupione w promocji za 1,85.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2295

                #82
                A mi nawet smakowało.
                Na pewno wolę słodowo-kwaskowego, słomkowego Remusa niż ciężkie alkoholowe Żywe.
                Kupione w Suwałkach za 1.85 zł. to jest stała cena dla tego piwa na Pomorzu i Mazurach.
                Do grilla w sam raz.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎