Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Lach Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładny złoty,odpowiedni dla "dwunastki". [4.5]
    Piana: Biała, gruboziarnista, pomimo że piwo nie było bardzo chłodne to i tak utrzymywała się bardzo krótko. [2]
    Zapach: Przede wszystkim na pierwszy plan wysuwa się słód z lekko karmelowymi nutkami. Chmiel również wyczuwalny jednak stosunkowo słabo. Zapach średnio intensywny, nawet przyjemny. [3.5]
    Smak: Mocno słodowy z maślanym posmakiem, goryczka bardzo delikatna troszkę jakby nie zharmonizowana z resztą. Piwo dość pełne w smaku, z charakterystycznym smaczkiem typowym dla mniejszych browarów, w sumie to pijąc ostatnimi czasy dużo lepsze piwa, muszę przyznać, że z chęcią spróbowałem nieco słabszego jakościowo produktu ale jednak z charakterem. [3.5]
    Wysycenie: Zdecydowanie za niskie. Bardzo niewielka ilość bąbelków poruszająca się leniwie nie daje odpowiednich odczuć na języku, a także nie utrzymuje piany w należytej formie. [2]
    Opakowanie: Przeciętne, mimo wszystko jednak nie najgorsze. Podana zawartość ekstraktu, choć bardzo trudno ją dostrzec na etykiecie. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.3]
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • Candlekeep
      Senior
      • 11-2007
      • 367

      #17
      Piłem to piwo jakieś 2 tygodnie temu. I całkowicie się zgadzam - etykieta jest tandetna i zrobiona po amatorsku.
      Reszty cech tego piwa już nie pamiętam. A to chyba też o czymś świadczy. Nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia - ani na plus, ani na jakiś straszny minus.
      Last edited by Candlekeep; 02-01-2010, 21:29.

      Comment

      • granat862
        Senior
        • 12-2004
        • 945

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty [4]
        Piana: Niska, szybko opada osadzając się na szkle. [3]
        Zapach: Słodowy, z takim kwaśnym akcentem. [2.5]
        Smak: Pierwsze co atakuje kubki smakowe to lekka słodowość którą brutalnie po chwili zastępuje dość silna kwaskowatość z niewielką goryczką. [2.5]
        Wysycenie: Średnio wysokie [4]
        Opakowanie: Goły kapsel, a etykietę lepszą zrobiło by dziecko w 2 klasie. [2.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.7]
        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

        Comment

        • Browar-Besko
          Senior
          • 06-2011
          • 317

          #19
          Przyzwoite NORMALNE piwo do picia !
          Smak zrównoważony, chmielowy z nutą kwiatu lipy. Piana zbyt mała. Piękny pomarańczowo-miodowy kolor, jak widać na zdjęciu.
          Cena 3,50 zł.
          Attached Files

          Comment

          • Browar-Besko
            Senior
            • 06-2011
            • 317

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: piękny pomarańczowo-miodowy kolor [4.5]
            Piana: zbyt mała [3]
            Zapach: przyjemny lipowo-chmielowy [4.5]
            Smak: zrównoważony, chmielowy z nutą kwiatu lipy [4]
            Wysycenie: trochę za małe [4]
            Opakowanie: etykieta taka sobie, mogłaby być ładniejsza, goły kapsel - śmiechu warte by taki browar nie dbał o taki szczegół, mogę zaprojektować im za dwie skrzynki piwa, albo niech zrobią konkurs, na kontretykiecie jest ważna informacja dla osób żyjących w zgodzie z naturą dotycząca butelki, tutaj akurat bezzwrotna [3.5]
            Uwagi: normalne piwo do picia (nie unijne)

            Moja ocena: [4.075]

            Comment

            • Browar-Besko
              Senior
              • 06-2011
              • 317

              #21
              Proszę przenieść moje dwa powyższe posty do Lacha Mocnego, bo dopiero teraz zorientowałem się, że dodałem do złej kategorii.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #22
                proszę ocenić na nowo w odpowiednim miejscu i zgłosić powyższe posty do usunięcia.
                Last edited by ART; 07-06-2012, 13:14.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • TraczJanusz
                  Member
                  • 04-2011
                  • 74

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Fajny złoto-miodowy kolorek, bardzo klarowny. [4.5]
                  Piana: Na początku pojawiła się piana, średnio gęsta i ok. Pianka trzymała się średnio długo. W połowie picia zniknęła prawie całkiem. [3.5]
                  Zapach: Przyjemny słodowo-chmielowy zapach. Na pewno zachęcający, [4.5]
                  Smak: Dobry, solidny Pils!, bardzo wyraźna goryczka, czuć też dobrze słód. Dominuje chmielowa goryczka i naprawdę czyni to tego Pilsa bardzo smacznym. Może nie poraża smakiem ale jest lepsze niż dobre [4.5]
                  Wysycenie: Nieco za bardzo wysycone, pod koniec picia miałem napompowany delikatnie bebech :P [3]
                  Opakowanie: Nieudana etykieta, na pierwszy rzut oka wygląda jak piwo komercyjne, musiałem wczytywać się w info na kontrze żeby wpaść na to że to regional jednak :P, dodaje 0,5 za bezzwrotną butelke :P [3.5]
                  Uwagi: Super Pilsik , w cenie 3zł dostałem smaczne regionalne piwo wraz z butelką , POLECAM!

                  Moja ocena: [4.275]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎