Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Krzepiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • funky83
    Senior
    • 07-2009
    • 136

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    W Rodzince-Bis kupowałem go w środę, czyli 08.12.2010. Trochę go tam jeszcze było, ale to partia z terminem przydatności 14.12.2010.
    Dla mnie bomba. Piłem pierwszy raz i jestem mile zaskoczony. Też kupiłem w Rodzince, ale pan Arek powiedział, że ma krzepiaka omyłkowo i to tylko jednorazowa akcja. Szkoda. Wie ktoś może czy w Warszawie można go gdzieś jeszcze kupić?

    Comment

    • fuliano
      Senior
      • 07-2010
      • 1825

      #32
      np na Broniewskiego/Rudnickiego chyba kiedyś widziałem.
      Last edited by fuliano; 11-12-2010, 19:18.

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4577

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dla mnie bomba. Piłem pierwszy raz i jestem mile zaskoczony. Też kupiłem w Rodzince, ale pan Arek powiedział, że ma krzepiaka omyłkowo i to tylko jednorazowa akcja. Szkoda. Wie ktoś może czy w Warszawie można go gdzieś jeszcze kupić?
        Wczoraj widziałem na półce z innymi Ciechanami w Carrefour Arkadia. Cena 2,28 + 0,50 kaucja.

        Comment

        • Kwadri
          Senior
          • 10-2009
          • 1216

          #34
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Cytrynowo-złoty, lekko mętny. [4]
          Piana: Średniobąblowa, niezbyt wysoka. Szybko opada do kilku wysepek. Zostawia drobne ślady. [3.5]
          Zapach: Zbożowo-słodowy z jabłkowym tłem. [4]
          Smak: Lekko zbożowy początek, a w tle cały czas jabłkowa kwaskowość. Zostaje lekko goryczkowy posmak. Dobrze orzeźwia. [4]
          Wysycenie: Średniowysokie, mogłoby być większe. [4]
          Opakowanie: Utrzymane w stylu innych Ciechanów. Kapsel z siłaczem. [4]
          Uwagi: Ciekawy napój, ale bardziej smakował mi Podpiwek Warmiński.

          Moja ocena: [3.95]
          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

          Comment

          • jabberwocky
            Junior
            • 04-2011
            • 12

            #35
            Ostantio miałam okazję spróbować, w celu orzeźwienia podczas jazdy smochodem - pierwsze wrażenie to takie, że do "lifta" jabłkowego dodano słodu, ale po paru łykach całkiem ok, bardzo przjemna alternatywa dla oranżady

            Comment

            • lisiewski
              Senior
              • 12-2009
              • 459

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Wczoraj widziałem na półce z innymi Ciechanami w Carrefour Arkadia. Cena 2,28 + 0,50 kaucja.
              Z doświadczenia wiem, że w 4 przypadkach zakupów na 5 kaucji przy kasie nie doliczono. W tej sytuacji Krzepiak wychodzi 1,79 zł (aktualna cena na półce 2,29 zł). Zawsze kupuję kilka sztuk. Znacznie smaczniejszy i zdrowszy napój niż cola czy inne tego typu przesłodzone wynalazki.

              Comment

              • skitof
                Senior
                • 11-2007
                • 2478

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Wczoraj widziałem na półce z innymi Ciechanami w Carrefour Arkadia. Cena 2,28 + 0,50 kaucja.
                To ta Warszawa droga We wrocławskiej Drink Hali jest po 2,25.

                Comment

                • Jack75g
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 555

                  #38
                  Jedno z ciekawszych piw jakie degustowałem w br.
                  Bezalkoholowe, więc można swobodnie popijać. Idealne do ugaszenia pragnienia, dla kobiet w ciąży, abstynentów itp.
                  Mętne, gęsta piana, która długo się utrzymuje. Posmaki miętowe i owocowe - bardzo smaczne.
                  Polecam i wiem że często będę do niego wracał.
                  Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                  Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #39
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Słomkowy, zgodnie zresztą z deklaracją na kontrze, lekko opalizujący. Takie były zamierzenia, więc nie widzę powodu, by nie wystawić maksymalnej oceny. [5]
                    Piana: Niska, błyskawicznie opada do marnych resztek, nie osiada na ściankach. [2]
                    Zapach: Przede wszystkim bardzo silna, orzeźwiająca woń jabłkowa, poza tym trochę trawiastego chmielu. Słodowość minimalna, w tle. Trochę uszczknę z oceny, bo zapach jest zbyt zdominowany przez jabłko. [3.5]
                    Smak: Tu jabłko też jest silne, ale nie dominuje. Oprócz niego czuć zaskakująco silną goryczkę, w tle trochę słodu, który przechodzi w lekką chlebowosć w finiszu. Całość wytrawna. Krzepiak doskonale orzeźwia, a takie jest przecież jego zadanie. [4]
                    Wysycenie: Trochę za niskie. [4]
                    Opakowanie: Etykieta tej samej stylistyce, co inne Ciechany. Zarzuty mam standardowe: nie podoba mi się "herb" z inicjałami pana Jakubiaka, a kapsel "Piwa Regionów" jest brzydki wyjątkowo. Poza tym całkiem sympatycznie. [4]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [3.675]

                    Comment


                    • #40
                      Smakuje jak rozwodniony tymbark jabłko-mięta, spodziewałem się czegoś na wzór kwasu chlebowego. Moim zdaniem średni napój.

                      Comment

                      • psik
                        Member
                        • 01-2013
                        • 86

                        #41
                        Zapach socjalistycznych kredek swiecowych, smak sfermentowanego soku gruszkowego, goryczka (przyjemna). nie umiem powiedziec czy to dobre czy nie. Wypilem bez obrzydzenia, ale nie wiem czy mi smakowalo za 2,29(?) w Carrefourze na Bemowie.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9735

                          #42
                          Czy ktoś ostatnio spotkał Krzepiaka, powiedzmy, w południowej Warszawie?
                          Kiedyś kupiłem go Młodemu w Rodzince-Bis i teraz szczaw mi d*** truje...

                          Comment

                          • funky83
                            Senior
                            • 07-2009
                            • 136

                            #43
                            Ze 2 tygodnie temu widziałem go w Rodzince-bis

                            Comment

                            • Derbeth
                              Senior
                              • 04-2013
                              • 337

                              #44
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: jasny, słomkowy [3.5]
                              Piana: bardzo skromna, ale mała warstwa utrzymuje się na powierzchni [3]
                              Zapach: pierwsze wrażenie: coś jakby jabłko, potem dochodzi mięta [4]
                              Smak: trochę kojarzy mi się z Tymbarkiem jabłko-mięta; delikatne jabłko, wyraźna szczypiąca mięta, gdzieś w tle czuć smak słodu, ale to owocowość wyraźnie dominuje; goryczki brak, słodycz umiarkowana [4]
                              Wysycenie: idealne, raczej niskie [5]
                              Opakowanie: standard Ciechana, jest specjalny kapsel, skład kiesko wyjaśniony [4]
                              Uwagi: Zupełnie nie spodziewałem się czegoś takiego - spodziewałem się albo czegoś bliskiego piwu (jak podpiwek), albo czegoś bardzo słodowego (jak napoje słodowe typu Vitamalz), tymczasem Krzepiak w smaku nie ma nic wspólnego z piwem. Mimo wszystko, jako bezalkoholowy napój gaszący pragnienie sprawdza się dobrze, pewnie będę go jeszcze kupował.

                              Moja ocena: [3.925]

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2296

                                #45
                                Niezły napój bezalkoholowy na tą porę roku.
                                Smak przede wszystkim jabłkowy z opiekanym chlebem, trochę karmelowy.
                                Od kilku dobrych lat produkt słabo dostępny.
                                Obecnie do kupienia w Pajaro na Olbrachta (W-wa) za 2.99 zł.
                                Warka 19.08.17

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎