Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Dragon's Blood

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #31
    Kopyrze głosy totalnego rozczarowania zamilkły w tym wątku wraz z Twoim wpisem 13.XII. A nie sorki jeszcze Kaziu 17.XII.
    Nadal nikt nie pieje z zachwytu, oceniając to piwo raczej średnio (w tym ja), ale nikt (chyba) nie napisał, że pił w tym roku ewidentnego kwacha. To po pierwsze.

    Po drugie spytałem kolegę Woj69, co mu nie podeszło w tym piwie, bo jedyne co napisał (oprócz tego, że Blood to zło i zło...) to: "Niech odpowiedzią na pytanie jak ocenia(-my) TO piwo będzie jego nader "kwaśny wyraz twarzy" po tym jak skosztował pierwszy łyk ocenianego piwa".
    Może dziwny jestem, ale u mnie "kwaśny wyraz twarzy" pojawia się kiedy coś mi nie smakuje, a nie koniecznie wtedy gdy jest kwaśne...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Kopyrze głosy totalnego rozczarowania zamilkły w tym wątku wraz z Twoim wpisem 13.XII. A nie sorki jeszcze Kaziu 17.XII.
      Nadal nikt nie pieje z zachwytu, oceniając to piwo raczej średnio (w tym ja), ale nikt (chyba) nie napisał, że pił w tym roku ewidentnego kwacha. To po pierwsze.
      Twoja dedukcja ma niestety słabe punkty. Zauważ, że pierwsza warka, która nie cieszyła się popularnością, ma datę do maja. Być może piłeś z kolejnej warki, to jednak wcale nie oznacza, że woj69 nie pił właśnie z tej pierwszej.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #33
        Ale ja nie twierdzę, że nie pił. Dlatego spytałem. W odpowiedzi dostałem porównanie do słabego lagera.
        OK - odpuszczam. woj69 - jeśli poczułeś się zglanowany to sorki.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • woj69
          Member
          • 11-2008
          • 67

          #34
          Zgadza się wolę nieco mocniejsze piwa o bogatszym bukiecie smakowym typu STRONG. Jednak widzę, że kolega niezbyt dokładnie zapoznał się z moim pierwotnym postem odnoszącym się do oceny GAB- a. Zaznaczyłem tam wyraźnie, że przed jego napisaniem poczęstowałem nim kolegę, który jest zwolennikiem tego właśnie gatunku piw co w\w. Chciałem się tylko upewnić jak też oceni je osoba, która zwyczajowo pija takie właśnie piwa, oraz wykluczyć to, że moje zdanie na ich temat może być lekko wypaczone poprzez indywidualne upodobanie do piw innego gatunku. Okazało się jednak, że w\w po konsumpcji potwierdził tylko moją opinię (negatywną) i to w całej rozciągłości. Przyznam się również, że głównym motywem dla którego sięgnąłem po piwa z tego browaru było pozyskanie 4 - nowych, oryginalnych kapsli do mojej kolekcji (zał. JPG). Na tym ewidentnie kończę "przygodę" z produktami Browaru GAB. Chyba, że pojawi się w sprzedaży ich nowy produkt, na tyle dobry i w przystępnej cenie (co również jest nie bez znaczenia, bo ponad 4 zł to lekka przesada !), a ponadto opinie na FORUM będą o nim zdecydowanie lepsze. Na zakup może również wpłynąć jeszcze jeden aspekt - "wypuszczą" "nowy kapsel", a raczej banderolę....
          Attached Files

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #35
            Jak już wchodzimy w szczegóły to zapoznałem się dokładnie z treścią Twojego posta. Muszę Cię zaskoczyć, ale nie napisałeś tam, że Twój kolega wypija hektolitry angielskich piw, a jedynie, że "preferuję nieco inne gatunki piw aniżeli" Ty. I w dalszym ciągu nie napisałeś DLACZEGO Blood nie smakował zarówno Tobie jak Twojemu koledze.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • woj69
              Member
              • 11-2008
              • 67

              #36
              To może jutro, jak wrócę z pracy i nie będę zanadto wykończony, a teraz to siup do... Z piwnym pozdrowieniem,
              woj69

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎