Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dojlidy, Żubr

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skitof
    Senior
    • 11-2007
    • 2478

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tagmen Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolor: ladny [4.5]
    Piana: nieciekawa [3]
    Zapach: ujdzie [3.5]
    Smak: smakuje mnie [4]
    Wysycenie: srednie [3.5]
    Opakowanie: oklepane [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.675]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------
    Coś kolega ma mało kreatywny come back po 9 latach.
    Last edited by ART; 25-03-2011, 18:00.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Po jednym słowie na każdą podkategorię. Nie za bardzo rozbudowujesz swoje wypowiedzi?

      Comment

      • podswierkiem
        Senior
        • 11-2010
        • 796

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Po jednym słowie na każdą podkategorię. Nie za bardzo rozbudowujesz swoje wypowiedzi?
        Piotrze, przy Smaku było jeszcze "mnie", to razem dwa.
        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
        Niechybnie brakuje tam nas!
        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
        Niejeden już zginął kwiat!"

        Comment

        • Cyssiek
          Member
          • 05-2011
          • 93

          Ciekawą promocję znalazłem ostatnio w jednej z lubelskich Stokrotek - dwa żuberki 0.6 i talia żubrowych kart za friko.
          PS - wypiłem sobie wieczorem dwa z czterech i przyznam, że mnie łepetyna lekko pobolewa.
          Last edited by Cyssiek; 13-08-2011, 10:35.
          "Goolman to jest trunek boski, pisał o nim Kochanowski"

          Comment

          • Wypierniczator
            Member
            • 08-2010
            • 71

            Ostatnio na południu Polski zauważyłem limitowaną edycje Zubra w butelce ze złotą etykietą i nowym kapslem. Niestety nigdzie indziej juz go nie spotkałem, a w internecie nie ma o tym żadnej informacji. Wie może ktos coś na ten temat?
            So do all who live to see such times, but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given to us

            Comment

            • Absherr
              Member
              • 07-2010
              • 89

              Żubr Ciemnozłoty: http://browar.biz/forum/showthread.php?t=94314
              http://piwosfera.x25.pl - wszystkie piwne blogi w jednym miejscu!

              Comment

              • kufello
                Junior
                • 08-2011
                • 7

                Żubr jest dobry tylko na kaca ale żeby się nim delektować to trzeba nie mieć kubków smakowych na języku....ale reklama jest spoko.
                V.I.P. Very Important Piwko.

                Comment


                • Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Kolor klarowny, jak na jasne piwo przystało złotawo-miodowy. [4.5]
                  Piana: Piana gruboziarnista, na początku bardzo obfita, później szybko zanika - pozostawiając tylko kręgi na kuflu. [3.5]
                  Zapach: Zapach, dość przyjemny, jak na koncerniak. Czuć delikatny słód. [4]
                  Smak: Wiem, że zaraz posypią się na mnie gromy, ale mnie Żubr smakuje, szczególnie partie z Białegostoku - poznański gorzej. W smaku czuć lekki słód i nie za dużo goryczki, a ja lubie " słodkie piwa." [4]
                  Wysycenie: Nasycenie prawie w sam raz, na początku tylko troszeczkę jest zbyt mocne. [4.5]
                  Opakowanie: Żubr opakowanie ma w normie, duże wyraźne litery oraz sylwetka Żubra wyróżnia go na półkach sklepowych. [4]
                  Uwagi:

                  Moja ocena: [4]

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6136

                    Protestuje ocena 4!!!!!

                    Skandal... znam już te wpisy... ma parę postów i nie napisane skąd jest...

                    a jakże sypie gromy! Skasować tę ocenę!

                    Comment


                    • Będę bronił swojej oceny.
                      Ogólna ocena użytkowników 3,525; Moja 4,0. Czyli +0,475... Skandal
                      Wszystko szczegółowo opisałem...

                      "Znam już te wpisy.." - fakt mam mało postów, ale jestem na browar.biz od 2009 roku, częściej czytam forum i zajmuje się moim dziennikiem piwnym. Co do miejscowości z której jestem... jest mała i wolę, aby sąsiedzi nie oglądali moich postów...

                      Dlaczego, mam mało postów? Ponieważ zauważyłem, że mam odmienne zdanie w sprawie koncerniaków, niektóre mi smakują - i nie zamierzam z tego powodu wykłócać się. Mam odmienne zdanie i już...

                      Co do gromów, to nie ja je sypie, tylko spodziewałem się takiej reakcji (ironia) - trzeba czytać ze zrozumieniem....

                      Pozdrawiam

                      Comment

                      • Javox
                        PremiumUżytkownik
                        • 11-2009
                        • 6136

                        Dzięki mnie masz teraz jeden wpis więcej...
                        A możesz napisać jakieś większe miasto np. Poznań czy Tychy i wszyscy będą wiedzieć o co kaman...
                        Trzeba czytać ze zrozumieniem... to ja sypię gromy na wychwalanie tego przemysłowego piwa...
                        Ale wolna wola można pić co się chce...
                        nawet z tego działu http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=627

                        Comment


                        • Najbliżej mnie jest Rybnik....
                          Hehehe czuję w kościach, że to próba ustalenia czy jestem z KP, to od razu powiem, że nie
                          A dla wnikliwych moje ulubione piwo to Ciechan Miodowe....

                          Comment

                          • amigo007
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 252

                            Miałem dzisiaj okazję "smakować" żubra z dwóch browarów. Pierwszy zaczynał się numerem partii 3. I ten był nawet nie najgorszy, całkiem dobry. Dałbym mu ocenę 3/3+. Natomiast druga sztuka zaczynająca się numerem partii 2 (chyba z Poznania) to już kompletna porażka. Piany praktycznie zero, a w smaku niezbyt dobre. Ocena na 2/2-. Generalnie sztuka zaczynająca się numerem partii 3 dużo bardziej mi smakowała. Coś jak dawny żubr zanim go KP przejęła. A ten z Poznania to straszna lipa.
                            Last edited by amigo007; 05-02-2012, 02:09.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              3 = Białystok

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • bob1969
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 170

                                Puszka powiększana (0,568) wyprodukowana dla Biedronki, (2 czyli Poznań), czteropak, warka do maja 2013r.
                                Największe świństwo piwne jakie w życiu piłem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎