Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Natur Niepasteryzowany

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomut
    Junior
    • 08-2006
    • 6

    #16
    Ale puszka całkiem ładna, jeśli puszka może być ładna. Za te pieniądze to bardzo przyzwoite piwo.

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Przyjemny dla oka słomkowy [3.5]
      Piana: Początkowo bardzo duża, potem dość szybko znika, ale bardzo mocno oblepia szkło. [3.5]
      Zapach: Słodkawo-słodowy na pierwszym planie, słabiutko czuć chmiel. Mało to wszystko intensywne. [3]
      Smak: Ciężkie piwo z dominującą słodowością, gorycz jest, ale mało przyjemna. W smaku dominuję tępota wszystkich smaków. [3]
      Wysycenie: Dośc dobre, może troszkę za małe. [3.5]
      Opakowanie: Estetyczna puszka , brak jednak wszystkich informacji. [3.5]
      Uwagi: Najlepsze piwo w Netto, lepsze od niepasteryzowanej Łomży czy Kasztelana , jednak w kategorii tanich piw ma wielu lepszych konkurentów: Sarmackie Mocne czy Perlenbacher. 2 pln za to piwo, to za dużo.

      Moja ocena: [3.125]

      Comment

      • sinus54
        Junior
        • 02-2010
        • 27

        #18
        natur

        piwko dobre jak na piwko porównywane z koncernówką - nie nabiorę się, że w puszce z terminem kilku miesięcy może by pyc piwo niepasteryzowane!
        to jest po prostu sterylizacja piwa tak jak właściciel ciechana tłumaczył kiedyś na wp.pl
        amber robi świetne piwa ale z naturem "kundli" się troszke

        Comment

        • Browar_Jezyce
          Senior
          • 10-2010
          • 131

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo jasny bursztyn. Nieco ciemniejszy od pilsowej żółci. [3.5]
          Piana: Bujna, ale niestety budują ją spore pęcherzyki. Nie jest przez to trwała i opadła po około dwóch minutach. Zostawiła wszakże kożuszkowy ślad. Ścianek nie oblepiła. [2.5]
          Zapach: Słodowo-chmielowy, apetyczny. Zapowiada treściwe piwo. [4]
          Smak: Słodowość z wyraźną, pilsową goryczką. Piwo nie jest lekkie, ale wyraziste chmielenie nie dopuszcza dominującej słodyczy. W ogóle nie odczuwam zbytnio tej słodyczy, która niektórym degustatorom się udziela. Słodowość jest, słodycz dobrze schowana pod raczej pilsową treścią. [3.5]
          Wysycenie: Latem pewnie odebrałbym to inaczej, ale w tej chwili wysycenie zbyt rozbuchane. Ostro atakuje gardło, szukając potem ujścia przez nos. [2.5]
          Opakowanie: Obok jabłonowskiego Belfasta zdecydowanie najładniejsza ze znanych mi polskich puszek. Dobrze dobrana, zbalansowana kolorystyka. Motyw drewnianej beczki podkreśla naturalny wizerunek piwa. [5]
          Uwagi: Natur niepasteryzowany to jedno z najlepszych piw z przedziału cenowego poniżej dwóch złotych, a w swojej kategorii bodaj najlepsze. Model dystrybucji (piwo dostępne tylko w dyskontach sieci Netto) chyba był trafiony, bo piwo sprzedaje się bardzo dobrze, a jego ekskluzywna mutacja (Amber Naturalny) trafiła do delikatesów Piotr i Paweł i sklepów specjalistycznych.

          Moja ocena: [3.6]
          Birofile - vlog o piwie
          Birofile na Facebooku

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
            Model dystrybucji (piwo dostępne tylko w dyskontach sieci Netto) chyba był trafiony, bo piwo sprzedaje się bardzo dobrze, a jego ekskluzywna mutacja (Amber Naturalny) trafiła do delikatesów Piotr i Paweł i sklepów specjalistycznych.
            Zatem uważasz, że Złote Lwy są ekskluzywną mutacją Remusa?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • pakumy
              Junior
              • 02-2011
              • 18

              #21
              Mi smakowało... i puszeczka rzeczywiście ładna.

              Comment

              • darekd
                Senior
                • 02-2003
                • 12220

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                Powrócę do tego piwa w chłodniejsze dni.
                Dotrzymałem słowa. Plusy - trwała piana, treściwość jak na te 6% alk. ok, ale potem już tylko źle, aromat z którego wychodzi ściera lub podobny nieco syntetyczny posmak, niestety wyraźny wyraźny w smaku. Po prostu niesmaczne. Szkoda mi Ambera, bo kiedyś mieli ambicje.

                Comment

                • darekd
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 12220

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kolor: 2 pln za to piwo, to za dużo.
                  Podzielam tu Twoją opinię. Mam tylko wątpliwości co do tych 2 zł.. Sęk w tym, że za 2 zł to kupię sobie piwa niemieckie w Lidlu /i oby jak najdłużej były /. Chętnie bym dał za Ambera więcej, tylko żeby ich ambicje nie sięgały "niższych półek" w dyskontach i marketach

                  Comment

                  • nieznajomy
                    Member
                    • 02-2011
                    • 76

                    #24
                    Zdziwiło mnie to zagranie Ambera... wejście do dyskontu to samobójstwo... może się przeliczyli ze sprzedaża naturalnego i pchają do netto w innej puszce

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      #25
                      Nie wiem co w tym takiego zadziwiającego? Romans z Netto trwa już dobrych kilka lat.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Feti
                        Senior
                        • 10-2010
                        • 801

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nieznajomy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zdziwiło mnie to zagranie Ambera... wejście do dyskontu to samobójstwo... może się przeliczyli ze sprzedaża naturalnego i pchają do netto w innej puszce
                        Pierwszy był natur, potem Naturalne. To nie to samo piwo.

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nieznajomy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zdziwiło mnie to zagranie Ambera... wejście do dyskontu to samobójstwo... może się przeliczyli ze sprzedaża naturalnego i pchają do netto w innej puszce
                          Natur i Naturalne to różne piwa, to raz. Dwa - możesz wyjaśnić dlaczego dla Ambera sprzedaż Natura w Netto to samobójstwo?

                          Comment

                          • Feti
                            Senior
                            • 10-2010
                            • 801

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Podzielam tu Twoją opinię. Mam tylko wątpliwości co do tych 2 zł.. Sęk w tym, że za 2 zł to kupię sobie piwa niemieckie w Lidlu /i oby jak najdłużej były /.
                            Z przykrością muszę coraz częściej podzielać Twoje zdanie o nędzy małych browarów. I masz rację. Lidlowskie piwa lepsze od wielu piw z małych browarów i od koncernówek.

                            Comment

                            • celtyk87
                              Senior
                              • 11-2008
                              • 208

                              #29
                              Warka 16.06.11 2/5 jest strasznie gorzka i ma metaliczny posmak. nawet schłodzenie nie pomaga.

                              Comment

                              • baania
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 317

                                #30
                                Warka 13.07.2011 zdecydowanie dobra. Solidny słodowy lager. Trochę czuć maślaność, co dla mnie jest zaletą, bo przypomina mi lubuskie
                                Podcast o piwie
                                Podcast o piwie | Facebook

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎