Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Magnus czekoladowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MlodyPiwosz
    Member
    • 04-2012
    • 73

    #46
    Jest to moje drugie piwo pite z Browaru Jagiełło. Wcześniej piłem Jagiełło Miodowe,i chyba bardziej mi smakowało niż tytułowy Magnus.
    Kolor piwa to rubinowo-wiśniowy, bardzo ładny dla oka.Piana beżowa,drobnoziarnista,opada dość szybko tworząc mały pierścień.
    Zapach: miły,czekoladowy. W smaku na pierwszym planie wyczuwalna słodycz,miodowy posmak oraz lekka goryczka,która dobrze tu pasuje. Nagazowanie piwa może być ,ale nie było by źle gdyby troszkę wyższe.
    Opakowanie: butelka 0,33l, etykieta z tabliczkami czekolady , nazwa piwa.
    Jak dla mnie piwo było za słodkie.Nie preferuje piw aromatyzowanych jak i smakowych.Kupione za ok 3zł,da się spokojnie wypić pod warunkiem gdy ktoś lubi takie piwa.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemny brąz. [4]
      Piana: Nawet ładna, gęsta, ale dość szybko redukuje się do firanki. [3.5]
      Zapach: Słodkiej czekolady mlecznej. Nic więcej. Miły, acz w ogóle nie piwny. [3.5]
      Smak: Słodowo czekoladowy, mleczna czekolada w finiszu. Słodycz niezbyt duża, ale mimo wszystko brakuje czegoś ją balansującego. Nie jestem targetem. [3]
      Wysycenie: Lekko szczypie, chyba za duże. [3.5]
      Opakowanie: Mnie odstrasza, ta czekolada na obrazku jakaś taka niejednoznaczna. Skład mógłby bardziej precyzyjny. [3.5]
      Uwagi: Od bidy może być.

      Moja ocena: [3.325]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • KDWG
        Senior
        • 03-2014
        • 143

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny, acz nie czarny. Raczej mocny brąz, z rubinowymi przebłyskami. [4]
        Piana: Beżowa, średnio obfita, raczej drobna, dość szybko redukuje się do drobnego kożuszka. Za to całkiem ładnie oblepia szkło. [4]
        Zapach: Kakao, gorzka czekolada, do tego nutki kawowe w tle. [4.5]
        Smak: Czekolada, raczej gorzka niż mleczna, choć i tak jest dość słodko. Niemniej, jest to smak raczej wyważony, a na pewno nie mulący. Jako fan czekolad i słodyczy wszelakich mogę nieco zawyżyć ocenę. [5]
        Wysycenie: Odpowiednie, nie można się do niczego przyczepić. [4]
        Opakowanie: Takie sobie, etykieta typowa dla Magnusów, na kolana nie rzuca. Minus za brak dedykowanego kapsla. [3.5]
        Uwagi: Doskonałe jako piwo deserowe, acz raczej nie do picia na akord.

        Moja ocena: [4.55]
        So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #49
          Dałem się skusić na buteleczkę 0,33 litra, ale ciężko to pić. Słodkie, z intensywnym bukietem czekoladowym, który nawet po rozcieńczeniu innym ciemnym piwem nie wygasza się. 2,99 zł w Kerfie. Nie moja bajka!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎