Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Rybnicki Niepasteryzowany

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pier_88
    Junior
    • 05-2009
    • 15

    #16
    Można widzieć czym ci to zdjęcie przeszkadza... nie było to wkleiłem na forum są dziesiątki tematów w których np sibarh "też niema od siebie nic do dodania " a wkleja zdjęcia do stron gdzie piwo jest opisywane a fotki brak...

    szkoda czasu widzę tracić na takich jak ty...

    Comment

    • snieguuu
      Member
      • 09-2010
      • 50

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli od siebie nie masz nic do dodania prócz zdjęcia należało uczynić to w galerii, w odpowiednim dziale a nie tu.
      ja osobiscie bardzo sie ciesze ze w/w kolega dodal zdjecie... przynajmniej wiem czego mniej wiecej szukac... niektorzy to naprawde nie maja juz sie o co czepiac... pozdrawiam

      Comment

      • Mafar
        Senior
        • 04-2003
        • 1262

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pier_88 Wyświetlenie odpowiedzi
        Można widzieć czym ci to zdjęcie przeszkadza... nie było to wkleiłem na forum są dziesiątki tematów w których np sibarh "też niema od siebie nic do dodania " a wkleja zdjęcia do stron gdzie piwo jest opisywane a fotki brak...

        szkoda czasu widzę tracić na takich jak ty...
        Zdjęcie było już dodane w innym temacie
        Polakom gratulujemy Brackiego

        Gdy rozum śpi budzą się demony

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo według mojej wiedzy jest produkowane w Łomży. Zmiana etykiety i już mamy nowe piwo.
          Sądziłem że prościej robić piwo na rynek południowy w browarze na południu. No ale to był tylko domysł. W Żorach z billboardu krzyczeli kłamczuchy że to miejscowe piwo Przeniesione pod Łomżę.
          Last edited by ART; 07-11-2010, 00:22.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: złocisto-bursztynowy, bardzo ładny, klarowny [5]
            Piana: obfita, opada powoli, pozostaje na piwie ok 1cm kożuszek, osadza się na szkle małymi krzaczkami, brudno-biała [4]
            Zapach: dość intensywny, mocnej fermentacji, słodu, dopiero w tle leciutki chmielowy zapach [4]
            Smak: hmm, sam nie wiem, czy to co czuję to dość mocny posmak chmielowy czy nie, jakiś jest za mało konkretny, gdzieś zanika, dość dobrze wyczuwalna miła i przyjemna goryczka [3.5]
            Wysycenie: średnio nagazowane, leciutkie szczypanie język i podniebienie [4]
            Opakowanie: nawiązanie dl klasycznego produktu, firmowy kapsel, dla mnie ok [4.5]
            Uwagi: ogólnie kolejne dobre piwo niepasteryzowane z Łomży, dziwne, że śląskie produkt robią teraz na Podlasiu - ale chyba powinienem przestać się już dziwić wszystkiemu

            Moja ocena: [3.875]
            Attached Files
            Last edited by becik; 08-11-2010, 21:25.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złoty kolor, klarowny. [5]
              Piana: Średnia, mało obfita, opada dość szybko. [3.5]
              Zapach: W sam raz, lekko wyczuwalny słód oraz chmielowa nutka. [4]
              Smak: Dobre, nie za mocna goryczka. Trudno doszukać się tu akcentów niepasteryzowanych, ale ogólnie smak jest na spory plus. [4]
              Wysycenie: Dobre, lekko drażni gardło. Utrzymuje się dłuższy czas, przez co piwo nie jest wodnistą breją [4]
              Opakowanie: Fajny kapsel, kolorystyka trochę w za smutnych kolorach jak dla mnie, przez to może się mało wyróżniać na półce. [4]
              Uwagi: Dobra cena piwa (1,89 zł za butelkę) mnie przekonała do zakupu tego piwa. Smaczne - pewnie kupię nie raz.

              Moja ocena: [4]
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • trzcina_pt
                Member
                • 05-2007
                • 32

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                Uwagi: Dobra cena piwa (1,89 zł za butelkę) mnie przekonała do zakupu tego piwa. Smaczne - pewnie kupię nie raz.
                to dobra cena.
                Ja zakupiłem za 2,40 w sklepie Ordona róg Kasprzaka.
                Gdzie tak tanio można nabyć te piwo?.
                Daleko mu do Noteckiego ale to całkiem niezłe piwo od czasu do czasu
                Last edited by ART; 13-12-2010, 22:25. Powód: cyt.

                Comment

                • Kwadri
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 1216

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Złoty. [4]
                  Piana: Średniopęcherzykowa, opada powoli do cienkiej warstwy. Później tylko pierścień. [3.5]
                  Zapach: Słodowy, dość intensywny. Później nieco ładniejszy, chmielowo-chlebowy. [4]
                  Smak: Wydaje się pusty, mało treściwy. Lekko słodowy początek ze średniointensywną goryczą. Złe nie jest, ale na więcej nie zasługuje. [3.5]
                  Wysycenie: Raczej drobne, choć nie brakuje. [4]
                  Opakowanie: Etykieta podobna do Rybnickiego Fulla. Rażą napisy "oryginalny, tradycyjny", do tego kapsel choć dedykowany to nie pasuje do całości. [3]
                  Uwagi: Z datą do 22.12.2010. Pite dzień przed terminem.

                  Moja ocena: [3.7]
                  www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                  Comment

                  • R_F
                    Senior
                    • 11-2003
                    • 159

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Kolor lekko bursztynowy, lekko mętnawy [2.5]
                    Piana: Piana utrzymała sie około minutki potem juz jej nie było, został tylko nalot na szklance [3.5]
                    Zapach: Zapach chmielowy, przyjemny dla nosa [4.5]
                    Smak: Smak lekko chmielowy ale czuć jak zostaje coś na języku, nie jest to to samo co pite w terminie. [3]
                    Wysycenie: Wysycenie lekkie, przyjemne dla języka [4.5]
                    Opakowanie: Opakowanie znośne, ładny kapsel [4]
                    Uwagi: Piwo spożyte dzisiaj z data przydatności do 22.12.2010. Kolor i smak już są inne niż 2 miesiące temu, ale da się spokojnie jeszcze je wypić

                    Moja ocena: [3.675]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. TU: Ocena piwa po terminie.
                    Art, Admin

                    ---------------
                    Last edited by ART; 14-02-2011, 22:00.

                    Comment

                    • Cannabee776i99
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 658

                      #25
                      Napiszę tylko, że jest to tak paskudne, że nie dałem rady wypić nawet połowy.

                      Comment

                      • dzemek
                        Senior
                        • 12-2010
                        • 450

                        #26
                        Wypic da radę ale żeby szczególnie powalało to nie powiedziałbym, ot takie sobie kolejne piwo bez wyraźnego smaku a niepasteryzacji odróznic nie sposób od zwykłego Rybnickiego Fulla.

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          #27
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ciemnosłomkowy, niczym się nie wyróżniający. [4]
                          Piana: Średnia krajowa - najpierw obficie, potem szybko znika [3]
                          Zapach: Nuta słodowa dominuje, lekko słodkawy. [3.5]
                          Smak: Żadnych rewelacjI - właściwie niczym się nie różni od RYBNICKIEGO FULLA. [3]
                          Wysycenie: Duże bąble, szybko się wygazowywuje. [3]
                          Opakowanie: W konwencji, plus za dedykowany kapsel. [4]
                          Uwagi: Kupione w "Whisky & Spirit". Żadna rewelacja, piwo poprawne, ale nic ponadto.

                          Moja ocena: [3.275]
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • j_Q
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 176

                            #28
                            Wyjaśnijcie mi, koledzy i koleżanki, jedną rzecz:
                            Rybnickie niepasteryzowane piłem wielokrotnie, kupowane w butelce, i bardzo mi smakowało. Rzekłbym nawet, że piłem je z prawdziwą przyjemnością. W ostatnią sobotę, będąc przejazdem w Rybniku, postanowiłem odwiedzić tamtejszy rynek, na którym natknąłem się na owo piwo z nalewaka. Postanowiłem spróbować. Miałem wrażenie, że piję jakiegoś chemicznego koncerniaka, a nie piwo ważone obecnie w Łomży. Ledwo dopiłem do końca, z każdym łykiem czując coraz większą zgagę w żołądku. W smaku, poza sztuczną goryczką nie czułem nic. Piwo nie było skwaśniałe, więc chyba nie był to skutek jego nieświeżości. Kurcze, możliwe, że co innego leją w butelki, a co innego w kegi?

                            Comment

                            • R_F
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 159

                              #29
                              Nie ma czegoś takiego jak Rybnickie Niepasteryzowane w kegach

                              Comment

                              • j_Q
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 176

                                #30
                                Ok, więc co to mogło być? Pasteryzowana wersja tego samego piwa?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎