Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie Pale Ale Belgijskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • walec
    Senior
    • 02-2010
    • 193

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
    To jak to jest z tym szkłem, dają do każdej ilości piwa i jest limit 50 i potem koniec czy będą jeszcze zestawy z 3 piwami tak jak w przypadku Mastnego?

    Edit: OK, post Myszona już mi wszystko wyjaśnił
    Chyba wszędzie jest inaczej.
    Ja właśnie byłem w Piotrze i Pawle, 5zł sztuka, do każdego piwa szklanka w kartoniku. Bardzo mi się to spodobało, kilka kupiłem, degustacja wieczorem.

    EDIT: Zapomniałem wspomnieć - Piotr i Paweł w Głogowie.
    Last edited by walec; 06-12-2010, 19:18.

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2769

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
      W Łodzi w Almie pokal do 3 piwek (po 4,99), kupiłem sześć butelek, więc otrzymałem dwa. Niestety nie dowieźli kartoników, które podobno były przygotowane na zestaw, więc pani dawała szkło "do ręki"
      W przypadku jednej z warszawskich Alm zawiodła logistyka. Szkło pojawiło się po premierze.
      1 pokal (pakowany na miejscu w okolicznościowe pudełko przez hostessę) przypadał na 3 piwa. Nie było zestawów.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
        Niestety nie dowieźli kartoników, które podobno były przygotowane na zestaw, więc pani dawała szkło "do ręki"
        Akurat u mnie wszystkie były w kartonikach, pani była lekko spięta, może dlatego chciała się pozbyc jak najszybciej tych kartoników .

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #79
          Ja wszedłem do Almy o ~17.15, bo jakoś specjalnie się nie przygotowałem, zobaczyłem zakryty stojak i wyszedłem. Cieszę się, że się uwolniłem od napalania na nowości piwne

          W razie czego, gdybym się nie załapał, wypijcie moje zdrowie
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            #80
            We Wrocławskiej Renomie taka sama sytuacja jak opisał Pankracy:

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
            W przypadku jednej z warszawskich Alm zawiodła logistyka. Szkło pojawiło się po premierze.
            1 pokal (pakowany na miejscu w okolicznościowe pudełko przez hostessę) przypadał na 3 piwa. Nie było zestawów.
            Była lekka obsuwa, potem powiedziano że pokali nie dowieźli "ze względów pogodowych" i trzeba będzie przyjść jutro, pani speszona, po chwili jednak pokale się pojawiły i teraz przymierzam się do degustacji w nim wiadomego piwa

            Comment

            • Kret_polny
              Junior
              • 11-2007
              • 2

              #81
              Kraków:
              Do "Strefy-Piwa" Brackiego nie dowieziono ( sytuacja z 18:00), więc się udałem do Almy w Galerii Kazimierz. Tam miła ( i piękna ) hostessa powiedziała mi że pokal jest do 3 piw. Nabyłem 9 ( zamówienie zbiorowe) i odebrałem 3 pokale w BOKu. Słyszałem jak pani przez telefon mówi, że zostały jej jeszcze 3 pokale do wydania i więcej nie będzie ( to była godz. ~18:30).
              Zdrowie

              Comment

              • nonFelix
                Senior
                • 12-2009
                • 109

                #82
                Piotr i Paweł w Bluecity

                Potwierdzam, piwo po 7,69 (cena z kosmosu). Po pytaniu o pokale pani zadzwoniła do kogoś i dowiedziała się, że przywiozą je później. Były już po godzinie, piwo bardzo dobre (choć miałem okazję właśnie porównać z mocniej chmielonym plzneńskim świeżym z czeskiego Opata i Brackie mogłoby być pełniejsze). Jak dla mnie za 4,99 bardzo chętnie. Za cenę z Piotra i Pawła tylko ze szklanką (no i nie chciało mi się jechać przez całą warszawę żeby oszczędzić 10 zł...).

                Comment

                • genea
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 1515

                  #83
                  W Almie na ul. Kilińskiego ok. 19-tej ze 20 szklanek i cały stojak piwa. Tak jak pisał myszon, nie było kartoników. Ludzi z resztą też nie było Mając w pamięci to co się działo rok temu, to jak wpadłem tam, to nie miałem zbyt dużej nadziei, że się załapię na szkło, a tu taka niespodzianka Nie wiem tylko dlaczego nie było piwa w Piwotece na ul.6-go Sierpnia? Byłem tam po 18 i sprzedawca nic nie wiedział na temat jakiegoś nowego piwa...
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nonFelix Wyświetlenie odpowiedzi
                    Potwierdzam, piwo po 7,69 (cena z kosmosu). Po pytaniu o pokale pani zadzwoniła do kogoś i dowiedziała się, że przywiozą je później. Były już po godzinie, piwo bardzo dobre (choć miałem okazję właśnie porównać z mocniej chmielonym plzneńskim świeżym z czeskiego Opata i Brackie mogłoby być pełniejsze). Jak dla mnie za 4,99 bardzo chętnie. Za cenę z Piotra i Pawła tylko ze szklanką (no i nie chciało mi się jechać przez całą warszawę żeby oszczędzić 10 zł...).
                    Jak gdzies pisałem że piwo będzie po7-8 to stwierdzono że będzie dużo tańsze , zobaczymy cenę ja sie skończy "promocja " w Almie
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • gubik
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 06-2010
                      • 111

                      #85
                      W Almie Arkady Wrocławskie tak samo jak w przypadku Renomy, do 3 piw po 5 zł każde pokal w specjalnym kartoniku. Może jakieś uwagi odnośnie samego piwa?
                      Mi i mojej dziewczynie, nieświadomej fance piw dolnej fermentacji posmakowało Gratulacje dla autorki przepisu, sam chciałbym kiedyś znaleźć się w roli pani Doroty Pozdrawiam

                      Comment

                      • maltodekstryna
                        Junior
                        • 07-2009
                        • 16

                        #86
                        A może jakieś fotki szklanki bo nigdzie nie moge znaleźć.

                        Comment

                        • Marmur
                          Member
                          • 01-2002
                          • 56

                          #87
                          Proszę bardzo.http://img84.imageshack.us/img84/3064/palepokal.jpg Sorry za jakość ale aparat w komórce mam marny
                          "Jak tam było, tak tam było,
                          Ale jeszcze nigdy tak nie było,
                          Żeby jakoś nie było."

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            #88
                            Fota wypas. No i te "Kamienie na szaniec" w tle
                            Zgłaszam na fotę miesiąca.
                            Last edited by delvish; 06-12-2010, 20:52.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • Other
                              Junior
                              • 12-2007
                              • 12

                              #89
                              Wracając do domu- po pracy, zajechałem przy okazji do sklepu Piotr i Paweł w Gdańskim Manhattanie- godzina 19. Jak się dowiedziałem punkt promocyjny został już dawno sprzątnięty. Po piwie zostały tylko ulotki wciśnięte między Lubuskie. To by było na tyle...

                              Comment

                              • maltodekstryna
                                Junior
                                • 07-2009
                                • 16

                                #90
                                Nie no trzeba przyznac bardzo profesjonalnie zrobione zdjęcie
                                A może jeszcze ktoś mnie oświecić, jaka pojemność pokala?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎