Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Brackie Pale Ale Belgijskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • disko
    Member
    • 04-2010
    • 76

    Bylem w Almie w Sopocie kilka minut po 18. Piwo bylo juz wystawione, ale nie bylo zadnej hostessy (tylko jakis pan nerwowo sie tam krecil), zadnych ulotek czy informacji o szkle. W niewiedzy wzialem dwa piwa i wyszedlem bez szklanki

    Comment

    • snorre
      Senior
      • 02-2006
      • 655

      Dziś kupiłem w Almie w Starym Browarze - cena 4,99, żadnych pokali nie było, miłych dziewczyn też nie(znaczy się przy Pale Ale na promocji, bo jakoś tak dziwnie było że w innych sklepach panie były wyjątkowo miłe i atrakcyjne )
      Co do piwa krótko - bardzo dobre!
      Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        To jest dla mnie porażka, że tych zestawów promocyjnych przewidziano tak mało. Zainteresowanie znacznie przekracza podaż i Żywiec mógłby postarać się o lepszą osiagalność tych szklanek. Zestawy z PU + grawerowana szklanka przewalają się w każdym markecie, a tu jest problem żeby tylko Almy zaopatrzyć.
        Będą na giełdach i Allegro.

        Comment

        • bobza
          Senior
          • 01-2009
          • 222

          Można próbować w pubach, wczoraj odwiedziłem cztery wymienione na stronie www w poszukiwaniu lanego, piwa nie mieli (ma być dziś w "7 kotach") za to wszędzie dojechało szkło do BBPA.
          Last edited by bobza; 07-12-2010, 13:45.
          http://www.alebrowar.pl/

          http://www.facebook.com/AleBrowar

          Comment

          • Jack75g
            Senior
            • 02-2009
            • 555

            Alma Rzeszów - jest BBPA i pokal.
            Piwo umieszczone na dziale promocje z dala od działu piwnego, co do pokala to trzeba się dopominać przy kasie, kto nieświadomy to jego strata.
            Piwo po 4,99 zł. Warunkiem otrzymania pokala jest zakup 3 butelek.

            Jeśli chodzi o ubiegłoroczny pokal Koźlak Dubeltowy 2009 można go było dostać przez cały rok na allegro za 7 złotych.

            Ja na giełdzie w Radomiu w br. nie znalazłem kupca na nowy w kartonie za 5 zł
            Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

            Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli chodzi o ubiegłoroczny pokal Koźlak Dubeltowy 2009 można go było dostać przez cały rok na allegro za 7 złotych.

              Ja na giełdzie w Radomiu w br. nie znalazłem kupca na nowy w kartonie za 5 zł
              W niektórych sklepach z piwek dostępny jest do teraz, tak też pewnie będzie z pokalem BBPA.
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                A ja wczoraj piłem je w knajpie Róg Brackiej I Reformackiej. Nie wiedziałem że będzie, poszedłem tam na Portera. A tu na barze stoi butelka z dziwną kontrą, obracam... mieli jeszcze kilka w lodówce. Dobre piwo, tylko trochę za zimne było.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • YouPeter
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2379

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  To jest dla mnie porażka, że tych zestawów promocyjnych przewidziano tak mało. Zainteresowanie znacznie przekracza podaż i Żywiec mógłby postarać się o lepszą osiagalność tych szklanek. Zestawy z PU + grawerowana szklanka przewalają się w każdym markecie, a tu jest problem żeby tylko Almy zaopatrzyć.
                  Po prostu BBPA jest limitowane, a PU nie.
                  Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Aaa podstawki były. Cieńka tekturka, średnica niewiele większa od butelki.
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • artur2
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 535

                      Wczoraj byłem w PiP na Promienistej nie słyszeli o takim piwie
                      Dzisiaj zakupiłem piwo w Almie na Wyspiańskiego po 4,99. Było jeszcze jego sporo. Pokal przysługiwał do każdych 3 zakupionych butelek (trzeba się było zapytać o niego w informacji). Brak hostess i kartoników.
                      Last edited by artur2; 07-12-2010, 15:45.
                      Mniej alkoholu, więcej smaku !
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • skitof
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 2478

                        Na razie to wam mogę tylko pozazdrościć, bo choroba nie pozwala mi na degustację, ale już po pierwszych wrażeniach i opisach widać, że Brackie PA ma dużo lepsze wejście niż Bracki KD.

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na razie to wam mogę tylko pozazdrościć, bo choroba nie pozwala mi na degustację, ale już po pierwszych wrażeniach i opisach widać, że Brackie PA ma dużo lepsze wejście niż Bracki KD.
                          Wiadomo, kobiety łagodzą obyczaje

                          Comment

                          • Shedao
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 900

                            Na stronce podanej w poście 29 jest lista lokali w których jest (powinno być) serwowane BPAB, stąd pytanie: czy są to wszędzie butelki, czy też jest jakakolwiek szansa na lane?

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na stronce podanej w poście 29 jest lista lokali w których jest (powinno być) serwowane BPAB, stąd pytanie: czy są to wszędzie butelki, czy też jest jakakolwiek szansa na lane?
                              BPAB jest wyłącznie w butelce.

                              Comment

                              • Czik
                                Member
                                • 09-2010
                                • 33

                                Czy w sklepach prywatnych, nie-sieciowych będą dostępne pokale? Dzwoniłem do Rodzinki Bis i Joli zapytać się o to piwo, jeszcze nie dotarło a o szkle nic nie wiadomo.
                                Last edited by Czik; 07-12-2010, 18:15.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎