Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Na Jurze, [Pinta] Atak Chmielu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AaLeX
    Senior
    • 07-2011
    • 575

    Bardzo dobre piwo. Mocna goryczka, na szczęście u mnie też zero karmelu bo nie lubię. Piana wysoka, kolor ciemny bursztyn. Jedyny minus to cena. Czemu tak cholernie drogie?? Nie spotkałem poniżej 6zł, moje kosztowało 6,49zł w Auchan.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      W Warszawie Leclerc na Bielanach stała cena 5,49.
      Last edited by dadek; 31-12-2018, 00:38.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2294

        Ostatnio w Lidlach można było trafić na wyprzedaży za 4.99 zł.
        Za piątaka jak gdzieś traficie warto zrobić małe zapasy, bo piwo mimo czasem mocniej karmelowych warek warte powrotów jak ma się ochotę na AIPĘ.

        Comment

        • agarth1979
          Senior
          • 06-2013
          • 119

          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemna miedź, klarowne. [4.5]
          Piana: Beżowa, trwała, oblepia ładnie szkło. [5]
          Zapach: Cytrusowy, dość intensywny [4.5]
          Smak: Mocna goryczka odchmielowa, zalegająca, intensywna. Lekko skontrowana słodem. [4]
          Wysycenie: Przyjemne, pasujące do stylu [4]
          Opakowanie: Klasyka gatunku [4.5]
          Uwagi: warka 30.11.2018

          Moja ocena: [4.325]

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
            Ostatnio w Lidlach można było trafić na wyprzedaży za 4.99 zł.
            Za piątaka jak gdzieś traficie warto zrobić małe zapasy, bo piwo mimo czasem mocniej karmelowych warek warte powrotów jak ma się ochotę na AIPĘ.
            Zapodałem wspominkowo po latach, choć nie za piątaka i się nie zawiodłem. Klasyka i prostota w jednym, a przy tym broni się po tylu latach.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              A mnie to piwo trochę po latach rozczarowało. Nie ma już tak czystego profilu. Ani zapachowego, ani smakowego. Mało cytrusów, iglasty akcenty też mniej wyraźne. Jasne, że do wypicia, ale teraz pojawiły się w nim jakieś nuty nieco podobne do opiekanych, jakby rodem z lagera wiedeńskiego.
              Warka pita przeze mnie: do 07.11.2019.

              Comment

              • slyboots
                Senior
                • 03-2014
                • 292

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemna miedz, herbata, klarowne [5]
                Piana: Brak piany, delikatnie tylko przy szkle, powiązane z brakiem wysycenia [1.5]
                Zapach: Cytrusy, żywica, słodowy, słodki, sosna [4.5]
                Smak: SZOK !!! Rozwodnione !? Jestem zaskoczony ! na pewno mniej treściwe jak kiedyś, jest porządna goryczka jaką lubie choć z opakowania znikła ilość IBU a było to kiedyś 70, cytrusy, żywica, goryczka intensywna i zalegająca to jest SUPER , zdecydowany chmiel [4]
                Wysycenie: Wysycenie zdecydowanie za niskie ... prawie go nie ma ! zapomnieli nagazowac ? dlatego nie było piany ! [1.5]
                Opakowanie: Klasyczne i nie zmienne, dla mnie idealne [5]
                Uwagi: Kupione w Lidlu

                WARKA:
                20.04.2021

                Zdecydowanie coś z tym Atakiem Chmielu PINTA zakombinowała bo to już nie ta intensywność co kiedyś. Jak wszystko co dobre kiedyś się musi zepsuć tak jak w życiu :P

                Jest mocne lecz jakość spadła. Na pewno brak wysycenia CO2 mnie bardzo zaskoczył teraz sie domyślam skąd ta "Promocja" w Lidlu :P

                Zawsze podziwiałem Atak Chmielu i widzę że trzeba będzie długo poczekać zanim wrócę bo się trochę na Pintę zdenerwowałem

                Polecam mimo wszystko bo to w końcu Atak Chmielu ale nie w ta stronę to zmierza

                Pozdrawiam

                Moja ocena: [3.9]
                Attached Files
                Last edited by slyboots; 12-08-2020, 19:17.

                Comment

                • kaczka116
                  Senior
                  • 10-2015
                  • 1350

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slyboots Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kolor: Ciemna miedz, herbata, klarowne [5]

                  Piana: Brak piany, delikatnie tylko przy szkle, powiązane z brakiem wysycenia [1.5]

                  Zapach: Cytrusy, żywica, słodowy, słodki, sosna [4.5]

                  Smak: SZOK !!! Rozwodnione !? Jestem zaskoczony ! na pewno mniej treściwe jak kiedyś, jest porządna goryczka jaką lubie choć z opakowania znikła ilość IBU a było to kiedyś 70, cytrusy, żywica, goryczka intensywna i zalegająca to jest SUPER , zdecydowany chmiel [4]

                  Wysycenie: Wysycenie zdecydowanie za niskie ... prawie go nie ma ! zapomnieli nagazowac ? dlatego nie było piany ! [1.5]

                  Opakowanie: Klasyczne i nie zmienne, dla mnie idealne [5]

                  Uwagi: Kupione w Lidlu



                  WARKA:

                  20.04.2021



                  Zdecydowanie coś z tym Atakiem Chmielu PINTA zakombinowała bo to już nie ta intensywność co kiedyś. Jak wszystko co dobre kiedyś się musi zepsuć tak jak w życiu :P



                  Jest mocne lecz jakość spadła. Na pewno brak wysycenia CO2 mnie bardzo zaskoczył teraz sie domyślam skąd ta "Promocja" w Lidlu :P



                  Zawsze podziwiałem Atak Chmielu i widzę że trzeba będzie długo poczekać zanim wrócę bo się trochę na Pintę zdenerwowałem



                  Polecam mimo wszystko bo to w końcu Atak Chmielu ale nie w ta stronę to zmierza



                  Pozdrawiam



                  Moja ocena: [3.9]
                  Dajesz zdjęcie etykiety, więc doczytaj dokładnie miejsce warzenia

                  A ludzie bardzo chwała na ut ta warkę

                  Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
                  Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                  Untappd

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slyboots Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolor

                    Jest mocne lecz jakość spadła. Na pewno brak wysycenia CO2 mnie bardzo zaskoczył teraz sie domyślam skąd ta "Promocja" w Lidlu :P
                    ]
                    Promocja w Lidlu dziś była , 8 w cenie 4 . Zakupiłem ale jeszcze nie spożywałem tego najlepszego browaru w PL
                    Oczywiście chodzi o piwo z Wieprza a nie z BNJ , żeby nie było jakiś nieścisłości .
                    Last edited by LESNICZYy; 14-08-2020, 20:15.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎