Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła, Perła Miodowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robert19r20
    Member
    • 10-2010
    • 78

    #16
    hm oglądałem Auchan, Kaufland, Carrefour i troche małych sklepów - nigdzie nie ma
    żeby nie było że jestem masochistą - chce dla kapsla!

    Comment

    • Cyssiek
      Member
      • 05-2011
      • 93

      #17
      Robert, lepiej że dla kapsla, bo gdybyś dla SMAKU jej szukał, to wtedy dopiero o masochizm mógłbym cię podejrzewać
      "Goolman to jest trunek boski, pisał o nim Kochanowski"

      Comment

      • Chupacabra
        Junior
        • 03-2011
        • 10

        #18
        Czy te piwo nadal produkują ? Nigdzie go nie ma.

        Comment

        • bongobango
          Junior
          • 07-2012
          • 3

          #19
          Piwo można dostac we Wroclawiu, na pewno w sklepach na Nowowiejskiej.

          Jestem zdziwiony tym co napisaliście. Mnie to piwo pozytywnie zaskoczyło, dlatego chciałem trochę poszukać informacji na jego temat i porównań z innymi dobrymi piwami.

          Jeżeli ktoś mówi, że jest podobne do Łomży Export to (przepraszam za ten ton, ale jestem mocno przekonany o tym, ze mam racje):
          - kompletnie nie ma smaku
          - zmienił się skład Perły albo Łomży Export

          Łomża Export Miodowe: wodniste, mocno gazowane, sztuczny posmak miodu.
          Perła miodowa: pełne, słabo gazowane, łagodny posmak miodu (tzn. miód też jest słodki, wyczuwalny, powiedziałbym że dominuje nad piwem, ale nie ma tego specyficznego sztucznego śmiesznego smaku jak Łomża).

          Żeby nie było nieporozumień, wrzucam zdjęcia tej perły którą piłem:

          Comment

          • Keeper
            Member
            • 04-2011
            • 44

            #20
            Nie ma za co chwalić, ale doczepić też się nie ma czego. W smaku dość płaskie, dominuje miód, jednak dość przyjemny w smaku, naturalny, nie zalepia mordy, z goryczką słabo, bardzo słabo, choć od miodowego nie oczekuję potężnej goryczki. Pianka bardzo przyzwoita, wysycenie idealne. W porównaniu do miodowego z Łomży, które piłem już jakiś czas temu, to perła wypada zdecydowanie lepiej. Mocne 3,5 za smak i 4,0 za całokształt. W tej cenie raczej brak mu konkurencji, przynajmniej z tych miodowych co piłem.

            Comment

            • DonZ
              Senior
              • 03-2013
              • 303

              #21
              Wczoraj trafiłem na tą perełkę, wydaje mi się, że to standarodawa export i jest to najmniej miodowe piwo jakie piłem, miodowe to chyba na prima aprilis
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bongobango Wyświetlenie odpowiedzi
              Łomża Export Miodowe: wodniste, mocno gazowane, sztuczny posmak miodu.
              Perła miodowa: pełne, słabo gazowane, łagodny posmak miodu (tzn. miód też jest słodki, wyczuwalny, powiedziałbym że dominuje nad piwem, ale nie ma tego specyficznego sztucznego śmiesznego smaku jak Łomża).
              piwo z dominującym miodem to ma Ciechan
              Last edited by DonZ; 07-04-2013, 18:56.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Głębokie złoto, lekko opalizujące. [4]
                Piana: Gęsta, dość intensywna, dość trwała, średnio brudzi szkło. [4]
                Zapach: Słaby, kwaskowaty (kiszonka), lekki miód. [2]
                Smak: Słodkawe (miodowa słodycz), średni kwasek, wykończenie miodowe. Niezłe, bo niejednorodne. [3]
                Wysycenie: Średnio-niskie, niezłe. [4]
                Opakowanie: Słaby dobór kolorów jak na Perłę (ale i tak cały czas powyżej średniej), brak ekstraktu. [3]
                Uwagi: Jak na miodowe - niezłe...

                Moja ocena: [2.85]
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4999

                  #23
                  Dzis odkrylem, ze miodowe z Perly jest rowniez dostepne w USA.
                  Smakowo nie ma sie do czego przyczepic, to calkiem dobre piwo.
                  Attached Files
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment


                  • #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Klarowny, lekko żółtawe-złoto. [3]
                    Piana: Na początku obfita, następnie opada, ale do samego końca tworzy na obręcz na kufelku. [4]
                    Zapach: Czuć przede wszystkim miód w połączeniu ze słodowymi zapachami. [4]
                    Smak: Jak na piwo miodowe dominuje miód, ale dodatkowo wyczuwalny jest posmak jakichś nut słodowych troszkę źle komponujących się z miodem. [3]
                    Wysycenie: Wysycenie dość wysokie, które utrzymuje się do samego końca. [3]
                    Opakowanie: Etykieta która jest charakterystyczna dla Perły, gdzie łatwo można odczytać czerwone logo PERŁA i zobaczyć miodowe komponenty. Kiedy szukamy go na półce pośród innych produktów - łatwo je odróżnić od pozostałych produkcji tego koncernu. [4]
                    Uwagi:

                    Moja ocena: [3.5]

                    Comment

                    • michael50
                      Senior
                      • 06-2013
                      • 325

                      #25
                      Kupione wczoraj z braku innych ciekawszych produktów. Ktoś już wcześniej zauważył, że to klasyczna Perła + miód. Dokładnie takie miałem wrażenie. Do tego, ten miód to najwyższej jakości chyba nie był.
                      Ogólnie piwo było pijalne, weszło szybko, ale - podobnie jak w przypadku zwykłej Perły, będę pewnie do niej wracał tylko wtedy, gdy nic innego nie będzie na półkach.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎