Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek, Wrocławskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michael50
    Senior
    • 06-2013
    • 325

    Trafiłem na warkę z datą 18.01.2014 i to było coś strasznego - myślałem, że nie dopiję. Najpierw okropny smak zatęchłej piwnicy i zapach warzyw zmieszanych z chemią, a potem dziwaczny posmak w ustach, jakbym trzymał w ustach przez pół godziny gwoździe. Mam nadzieję, że po prostu trafiłem na jakąś trefną butelkę!
    Last edited by michael50; 09-12-2013, 11:36.

    Comment

    • patpul
      Junior
      • 04-2012
      • 7

      Myślę, że trafiłeś na fatalną partię. Ja wczoraj też otworzyłem butelkę z tej partii. Choć piwnicy i DMS-u nie czuję, to żelazem wali, że klękajcie narody. Tak samo jest z Belgijskim Pale Ale ze Lwówka, ale tam to bardziej schowane jest za słodami i ekstraktem.

      Comment

      • Szakali
        Senior
        • 08-2013
        • 572

        Piłem je wczoraj ze świeżo otwartej beczki , powiem szczerze ...bardzo łagodne słodowe piwo.
        Nic specjalnego , niczym się nie wyróżnia ...ale wypiłem je bez żadnego skrzywienia, po prostu wypiłem .

        Comment

        • coder
          Senior
          • 10-2006
          • 1347

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coder Wyświetlenie odpowiedzi
          Ogólne wrażenie: ciekawsze niż standardowy koncerniak, myślę, że gdyby wymienić chmiel na bardziej szlachetny byłoby bardzo udane.
          Piję to piwo po raz drugi i goryczka dużo lepsza, ogólnie piwo sprawia dobre wrażenie: bez poważnych wad technicznych, bardzo przyjemna chlebowa słodowość. Tak trzymać.

          Comment

          • TomN
            Senior
            • 03-2013
            • 106

            Otworzyłem butelkę z partii 17.05.2014 i przywitał mnie zapach skisłego piwa. Odważyłem się na łyk i niestety kwas. Reszta wylądowała w toalecie. Mam nadzieję, że po prostu miałem pecha i trafiłem na zepsutą sztukę.

            Comment

            • Mario_Lopez
              Senior
              • 08-2009
              • 991

              Mnie to piwo nigdy nie porywało, jednak nie jest jakieś niedobre.

              Standardowa dziesiątka, jakich w Czechach pełno, jednak tutaj jest mniej pełni niż u większości desitek od naszych sąsiadów.

              Typowo słodowe piwo z dziwnym absmakiem, jednak nie odrzucającym.

              Da się wypić, ale w sumie za tą cenę (3,90 plus kaucja), będę wybierał inne.
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


              EBE EBE

              Comment

              • Ravf
                Senior
                • 06-2013
                • 264

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
                3,90 plus kaucja
                No to ładnie polecieli już z ceną. Był czas kiedy kupowałem to piwo we Wrocławiu za 2 - 2,5 + kaucja i myślę, że tyle jest warte.

                Comment

                • iromek
                  Junior
                  • 01-2012
                  • 20

                  Zdecydowanie najgorsze piwo ze Lwówka. Smak szambiano - stęchły. Trudno nazwać picie Wrocławskiego rozkoszą.

                  Comment

                  • gobong
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 658

                    Pite z beczki tzn. z kufla, smaczne lekkie piwko, posmaki piwniczne lekki chmiel, powtórzone i ponownie napisze smaczne lekkie piwo.

                    Comment

                    • badejza
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 277

                      Taki czeski pils. Diacetyl + goryczka (lekko ziołowa). Nie ma nad czym się rozwodzić.
                      Chamstwo w państwie, Panie.

                      Comment

                      • Jimmy_jb
                        • 11-2005
                        • 911

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Złocisty, klarowne. [5]
                        Piana: Mało obfita, nietrwała. Do końca zostaje obrączka dookoła i jakieś ślady na powierzchni. [2]
                        Zapach: Słaby, lekko słodowy. Na granicy wyczuwalności zboże i klasyczny, kontynentalny chmiel. Ocena trochę naciągnięta bo to tylko dziesiątka. [3]
                        Smak: Lekki, aksamitny, przyjemny. Wyraźna słodowość lekko sugerująca miód, delikatna goryczka, lekki smak chmielowy, wyczuwalna smak zbożowy. Bardzo rześkie i przyjemne. W miarę picia uwypukla się goryczka (bardzo krótka, kontrująca słód) i ten charakterystyczny zbożowo-miodowy posmak z nutkami jasnych owoców, który pamiętam ze starego Lwówka. [4.5]
                        Wysycenie: Wysokie, pasuje idealnie. [5]
                        Opakowanie: Szara sepia ładnie wygląda połączona z cieniowanym jasno zielonym i blado złotą obwódką. Wszystkie informacje podane. Ładny kapsel. [5]
                        Uwagi: Bardzo dobre lekkie piwo zbliżające się do dolnych granic pilsa pod względem ogólnego wrażenia. Będę pił.

                        Moja ocena: [3.775]
                        Last edited by Jimmy_jb; 09-01-2015, 00:40.
                        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                        Comment

                        • marqqq
                          Senior
                          • 12-2014
                          • 660

                          Kupione jako 2 za 1, bo data ważności mija. Wypiłem oba, wię nie jest źle.
                          Ale generalnie za normalną cenę, szkoda zachodu.

                          Comment

                          • rafalek21
                            Senior
                            • 04-2015
                            • 1407

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ciemnozłoty, klarowny - wygląda jak sok jabłkowy [4]
                            Piana: Dość obfita, całkiem trwała, biała piana, delikatnie oblepia szkło [4]
                            Zapach: Słodowość, miód, diacetyl, gotowane warzywa, bardzo nieprzyjemny zapach. [1.5]
                            Smak: Zdecydowanie słodowe, delikatnie słodkawe, goryczka znikoma, lekkie, metaliczne. [2.5]
                            Wysycenie: Średnio-niskie, za niskie [3]
                            Opakowanie: Przeciętna etykieta, ale nie brzydka, na plus podane parametry piwa. [3.5]
                            Uwagi: Warka do 17.01.2016. Nieciekawe piwo, w aromacie diacetyl i DMS, w smaku trochę lepiej, ale goryczka praktycznie nie występuje, za to jest mennica, brakuje także wysycenia jak na tak lekkie piwo. Wypiłem prawie pół i sobie darowałem, smakowo może wielkiej tragedii nie ma, ale aromat psuje jakąkolwiek przyjemność z picia.

                            Moja ocena: [2.45]
                            Last edited by rafalek21; 12-12-2015, 13:13.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎