Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] Lady Blanche

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jerry_Brewery
    Member
    • 02-2014
    • 69

    #46
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Absolutnie nie ma się do czego przyczepić, cytrynowy i bardzo, bardzo mętny [5]
    Piana: Początkowo bardzo ładna, wysoka i gęsta, ale szybko opada. [3.5]
    Zapach: Przepisowy, ze sporą dawką cytrusów oraz lekką goździkową zadziornością. [4]
    Smak: Troszkę zbyt płaski i wodnisty. Wiem, że witbiery powinny być subtelne, niemniej osobiście preferuję, gdy pomarańcze i przyprawy dziko harcują mi po gardle, a nie jedynie się czają. [3]
    Wysycenie: Niemal idealne dla witbiera, czuć je dość wyraźnie, ale w przyjemny, orzeźwiający sposób [4.5]
    Opakowanie: Daję maksa za trafne wytypowanie sami wiecie czego [5]
    Uwagi: Po szczegóły moich doznań odsyłam na bloga -> http://bit.ly/Tt6PeW

    Moja ocena: [3.675]
    jerrybrewery.wordpress.com

    Comment

    • Jowita
      Member
      • 04-2014
      • 50

      #47
      Kolor: Jasne złoto, kompletnie zamglone
      Piana: Drobna, biała, dość obfita, oblepia szkło, niestety opada do drobnej koronki
      Zapach: Niezbyt wyraźny, lekka cytrynowa kwaśność, kolendra, banany, jest też delikatna ale niebananowa słodka nuta
      Smak: Nawet jak na wita trochę bez wyrazu, nuty pszeniczne, cytusowy
      Wysycenie: Średnie
      Opakowanie: W stylu AleBrowaru, można lubić lub nie
      Uwagi: W moim egzemplarzu kontretykieta była tak sfatygowana że z nacięcia daty przydatności nie przetrwały

      Przeciętne

      Comment

      • rgrzech
        Senior
        • 12-2013
        • 230

        #48
        Wielkie rozczarowanie. Aromat słaby, nut charakterystycznych dla wita trzeba się doszukiwać. Błądzą one gdzieś w tle, schowane za (także słabym) aromatem pszenicznym.
        Smak to już totalna porażka. Lekka zbożowość i nic więcej. Piwo jest pozbawione charakteru, jest wodniste i zbyt wytrawne ja na swój styl.
        Oceniana wersja butelkowa.

        Comment

        • rowdy
          Senior
          • 03-2013
          • 121

          #49
          Kupiłem dzisiaj w Alicji (ważność do 10 sierpnia). Niestety aromat kanalizacyjno-apteczny. Nie wylałem tylko z sentymentu. Piwo ewidentnie zepsute

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rowdy Wyświetlenie odpowiedzi
            Kupiłem dzisiaj w Alicji (ważność do 10 sierpnia). Niestety aromat kanalizacyjno-apteczny. Nie wylałem tylko z sentymentu. Piwo ewidentnie zepsute
            U mnie to samo. Do tego posmak farby plakatowej. Porażka.
            Kupione w Lublinie.
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • maycka
              Junior
              • 01-2011
              • 23

              #51
              Przykro stwierdzić, ale moje też było zepsute. Zupełny brak piany, kanaliza i dziwny posmak (farba?).
              Kupione we Frykasie w Wawie.

              Comment

              • dawidd007
                Junior
                • 06-2009
                • 15

                #52
                Niestety też potwierdzam piwo zepsute, poszło w kanał.
                Piwo zakupione w Krakowie.
                Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce byśmy byli szczęśliwi :)

                Comment

                • yoda79
                  Senior
                  • 01-2013
                  • 861

                  #53
                  I nikt nic z tym nie robi? Ani browar ani sklepy?

                  Comment

                  • Ronoaro
                    Senior
                    • 04-2013
                    • 160

                    #54
                    A co mają robić? Gdyby piwo uwarzone zostało przez Olimp, Birbanta czy Widawę&Kopyra to shitstorm na forum osiągnąłby punkt krytyczny. O AleBrowarze i Pincie mówi się albo dobrze albo wcale.

                    Comment

                    • yoda79
                      Senior
                      • 01-2013
                      • 861

                      #55
                      Zupełna kompromitacja.
                      Last edited by yoda79; 09-07-2014, 11:58.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                        A co mają robić? Gdyby piwo uwarzone zostało przez Olimp, Birbanta czy Widawę&Kopyra to shitstorm na forum osiągnąłby punkt krytyczny. O AleBrowarze i Pincie mówi się albo dobrze albo wcale.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zupełna kompromitacja.
                        Czyja? Forowiczów?

                        Comment

                        • yoda79
                          Senior
                          • 01-2013
                          • 861

                          #57
                          Browaru przede wszystkim, ale sklepów też. Jak można sprzedawać zepsute (wszystko na to wskazuje) piwo? Pamiętam jazdy po Olimpie za pierwszą warkę Prometeusza... Ech, hipokryzja.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #58
                            Pytanie czy już ktoś to piwo zareklamował u sprzedawcy?

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rowdy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kupiłem dzisiaj w Alicji (ważność do 10 sierpnia). Niestety aromat kanalizacyjno-apteczny. Nie wylałem tylko z sentymentu. Piwo ewidentnie zepsute
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                              U mnie to samo. Do tego posmak farby plakatowej. Porażka.
                              Kupione w Lublinie.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maycka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przykro stwierdzić, ale moje też było zepsute. Zupełny brak piany, kanaliza i dziwny posmak (farba?).
                              Kupione we Frykasie w Wawie.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dawidd007 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Niestety też potwierdzam piwo zepsute, poszło w kanał.
                              Piwo zakupione w Krakowie.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                              I nikt nic z tym nie robi? Ani browar ani sklepy?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zupełna kompromitacja.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyja? Forowiczów?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Browaru przede wszystkim, ale sklepów też. Jak można sprzedawać zepsute (wszystko na to wskazuje) piwo? Pamiętam jazdy po Olimpie za pierwszą warkę Prometeusza... Ech, hipokryzja.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ronoaro Wyświetlenie odpowiedzi
                              A co mają robić? Gdyby piwo uwarzone zostało przez Olimp, Birbanta czy Widawę&Kopyra to shitstorm na forum osiągnąłby punkt krytyczny. O AleBrowarze i Pincie mówi się albo dobrze albo wcale.
                              Sam jesteś shitstorm powyższe komentarze to ewidentne poklepywanie po plecach.
                              Last edited by ART; 09-07-2014, 12:17.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • ender140
                                Senior
                                • 11-2010
                                • 107

                                #60
                                Warka do 5.10.2014. Nie wiem, jak można to sprzedawać. Jakbym popijał apteczkę samochodową. Ani chmielu, ani kolendry, ani nic. Kwaśna woda o smaku plastra opatrunkowego. Żenada. Sytuacja trwa od czasu wznowienia produkcji kilka miesięcy temu. Nikt tego nie kontroluje?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎