Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Wit

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolego, może prysznic zimny weź, bo w tym momencie obraziłeś całą społeczność browar.biz
    Mnie to nie obraża w żaden sposób.

    Natomiast bardzo mnie zastanawia dlaczego kolegów, którzy jakby nie patrzeć, wnieśli ogromny wkład w Browar.biz, w jego dzisiejszy stan i poziom, traktuje się jak dorobkiewiczów, jak osoby, które chcą wykorzystać ten wortal dla swych niecnych celów.

    Gdzie życzliwość dla pierwszego w Polsce browaru rzemieślniczego, dla pierwszej wyczekiwanej jaskółki, dla prób i błędów bo są pierwsi i inni będą mieli łatwiej.
    Nie ukrywają niczego, chcą aby inni korzystali za darmo z ich doświadczeń.

    A tu co? A no to, co można zobaczyć. Dla mnie żenada
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • GRNDpa
      Senior
      • 02-2012
      • 197

      #47
      Bo ja się już pogubiłem. Jest jakiś temat "Artezan warzy" czy będziemy o wszystkim związanym z tym browarem dyskutować w tym temacie lub "dupokopaczu"?
      Lubię placki

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        #48
        Hasintus, z całym szacunkiem ale jak poważnie traktujecie swój biznes to koledzy powinni zabronić Ci pisania w tematach związanych z Artezanem...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
          A tu co? A no to, co można zobaczyć. Dla mnie żenada
          Tu się zgodzę, tyle, że odpowiadają za nią w głównej mierze chłopaki z Artezana.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • GRNDpa
            Senior
            • 02-2012
            • 197

            #50
            Panowie Artezanowie może i nie są zbyt medialni, ale nie ma co na nich od razu psów wieszać. Mają jeszcze sporo do pokazania (taką mam przynajmniej nadzieję) i niech się tym zajmą. Niech piwo broni się samo, bo z taką obroną to może i rzeczywiście przedmówcy mają rację.
            Last edited by GRNDpa; 06-08-2012, 21:06.
            Lubię placki

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              Tu się zgodzę, tyle, że odpowiadają za nią w głównej mierze chłopaki z Artezana.
              No wiem, że wielu z tutejszych użytkowników to "hipokryci bez zasad" ale jak widzę ilu to mnie to trochę przygniata...

              Ps. Do Rzeszowiaka: normalnie same mimozy na tym forumie, aż mi ich żal.
              Last edited by fidoangel; 06-08-2012, 21:16.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                #52
                Tyle, że wypowiedzi obrażające innych użytkowników zniechęcą sporo osób do piw Artezanowych, i piwo nie będzie wówczas miało zbyt wielu okazji by się obronić samo.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mnie to nie obraża w żaden sposób.

                  Natomiast bardzo mnie zastanawia dlaczego kolegów, którzy jakby nie patrzeć, wnieśli ogromny wkład w Browar.biz, w jego dzisiejszy stan i poziom, traktuje się jak dorobkiewiczów, jak osoby, które chcą wykorzystać ten wortal dla swych niecnych celów.

                  Gdzie życzliwość dla pierwszego w Polsce browaru rzemieślniczego, dla pierwszej wyczekiwanej jaskółki, dla prób i błędów bo są pierwsi i inni będą mieli łatwiej.
                  Nie ukrywają niczego, chcą aby inni korzystali za darmo z ich doświadczeń.

                  A tu co? A no to, co można zobaczyć. Dla mnie żenada
                  Fido, bardzo Cię lubię, ale pozwolę się z Tobą nie zgodzić w paru kwestiach

                  Znam parę osób, które wniosły o wiele wiekszy wkład w Browar.biz, co nie powoduje nietykalności i jeśli dadzą plamę, to są krytykowani i nie robią z tego problemu...

                  Życzliwość, życzliwością, ale opisywanie swoich subiektywnych opinii nie jest nieżyczliwościa - zwłaszcza, że wiadomo, że było parę warek Wita i sami autorzy nie kryli, że modyfikowali receptury, a więc i smak był inny (może trzeba było zmieniać nazwy, albo dodać sygnatury). Na prośbę o zdradzenie które warki były lane w różnych lokalach otrzymaliśmy komunikat w stylu - urabiamy się dla was po łokcie i warzymy świetne piwa, a wy niewdzięczni nas krytykujecie - nie macie prawa bo jesteśmy pierwszym browarem rzemieślniczym i powiniście nas chołubić a nie krytykować...

                  Dla mnie na tym forum zawsze była najważniejsza wolność słowa w najlepszym wydaniu - piszę co uważam, a jak przegnę, to muszę się liczyć z konsekwencjami - moje posty polecą do przechmielin/białych porterów, na "łączkę" albo jak się bardzo postaram to dostanę bana. To co Ty sugerujesz - chłopaki są tacy zasłużeni, to nie można krytykować ich wytworów - pachnie mi cenzurą prewencyjną.

                  P.S. Nadal chciałbym wiedzieć, czy piwo z 17:15 i z ZUPy to była ta sama warka, bo opisy bardzo się różnią, a dla mnie wzorem wita nie jest "przekolendrowany" Obolon...
                  Last edited by iron; 06-08-2012, 21:59.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Rzeszowiak
                    Piwny Radykał
                    • 04-2009
                    • 1596

                    #54
                    Popatrz na to jako potencjalny konsument. Kupisz produkt od przedstawiciela handlowego, który po skrytykowaniu przez Ciebie próbki jego produktu będzie zachowywał się wobec Ciebie nieprzyjaźnie lub chamsko?

                    Ja rozumiem, że sporo osób na tym forum utrzymuje między sobą relacje towarzyskie, ale trzeba zachować trochę obiektywizmu, bo istnienie tzw. "świętych krów" obniży rangę tego forum w oczach osób trzecich. Zresztą pisałem już w innym wątku, że forum browar.biz nieco traci na "prestiżu" i nie jest to tylko moja osobista opinia.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #55
                      Otrzymałem na PW odpowiedż co do warek serwowanych w różnych lokalach - dzięki - ale nie dostałem upoważnienia do upublicznienia tej wiadomości, więc paka szto zostanie to moją tajemnicą...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #56
                        Jako, że Darko upowaznił mnie do upublicznienia informacji o warkach Wita serwowanych w różnych lokalach niniejszym to czynię:
                        "W lokalach 17:15, Setka, Piwoteka, ZUP, Strefa Piwa i Omerta dostępna jest lub ostatnio była warka trzecia. W Sketchu była warka druga."

                        No cóż, zawsze tak bedzie, że ilu konsumentow, tyle opinii - może jednak jestem daltonista kolendrowym.
                        Last edited by iron; 07-08-2012, 12:03.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          #57
                          Czyli Becik pił z innej warki
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czyli Becik pił z innej warki
                            I nie była to Warka

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeśli o mnie chodzi, to po spróbowaniu Artezanowego wytworu ośmielam się stwierdzić, że większość przedmówców nie wie, co to jest witbier i jak ma smakować. Po za bardzo słabym zapaszkiem jakby zleżałych drożdży, to piwo to kwintesencja stylu według mnie. Posiada delikatny aromat kolendry w tle, cytrusy są nienachalne, piwo jest gładkie, nie puste, ale lekkie. Przede wszystkim jest ono DYSKRETNE, a nie walące po nozdrzach dosłownością. Ode mnie szczere gratulacje - niestety mój osobisty witek, który wydawał mi się całkiem dobry wypadł przy Waszym słabo - taki pusty jakiś.
                              Jeśli twój wit był przy Artezanowym pusty, to chyba w ogóle go nie było. Dla mnie ideałem wita jest Blanche de Namur, a Artezanowy wygląda przy nim jak polscy siatkarze wyglądali w konfrontacji z Rosją w ćwierćfinale igrzysk. Nie oznacza to przy tym flekowania Artezana i trochę męczy mnie, że czuję się w obowiązku znów to powiedzieć, ale widać trzeba, skoro padają takie zarzuty. Bo mimo rozczarowania witem i kolejnymi średnio zachęcającymi wypowiedziami tego czy innego Artezana cały czas po sekciarsku przedsięwzięciu kibicuję, choć z uwagi na ceny klientem browaru będę raczej rzadko.

                              Może więc trzeba zgłosić w dziale z propozycjami, żeby do każdego wpisu w tematach o piwach z Artezana automatycznie dodawała się stopka: "Powyższy post jest tylko oceną piwa i nie należy go traktować jako krytykę browaru, chyba że autor napisał inaczej w treści powyższego postu/*zwłaszcza że autor pracuje w browarze Artezan (*niepotrzebne skreślić)". To tak na rozluźnienie atmosfery.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19170

                                #60
                                Ja też Blanche de Namour uważam za jednego z najlepszych witkow jakie piłem i Artezanowy wcale nie był przy nim zły. Piwo na lato - ideał. W Omercie chyba 8 zł i ciężko by było go dostać taniej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎