Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan, Wit

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • YouPeter
    Senior
    • 05-2004
    • 2379

    #91
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasno żółty, odpowiedni dla stylu. [5]
    Piana: Biała, grubopęcherzykowa. Utrzymuje się bardzo krótko i nie pozostawia po sobie większych śladów. [2]
    Zapach: Początkowo pierwsze skrzypce gra pszenica i goździki. Kolendra jest wyczuwalna jakby w tle. Jednak z biegiem czasu również i ona staje się jakby bardziej intensywna, choć mogłoby być jej więcej. [3.5]
    Smak: Piwo bardzo delikatne, orzeźwiające i lekkie. Tak jak w zapachu tak i w smaku kolendra z każdym kolejnym łykiem dochodzi do głosu. Goździki i tutaj są również dość intensywne. Po przełknięciu pojawia się delikatna grejpfrutowa cytrusowość. Goryczka przyjemna i dość intensywna. Razem z wspomnianym grejpfrutem idealnie się harmonizuje i sprawia wrażenie jakby pochodziła właśnie od niego. [4]
    Wysycenie: Za niskie. [3]
    Opakowanie: Etykieta niczym specjalnym się nie wyróżnia. Jest bardzo prosta ale przez to również bardzo czytelna. Oprócz ekstraktu wymieniono dokładnie skład surowcowy co jest dużym plusem. [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.575]
    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #92
      Odświeżam temat, nie wiem może miałem zaćmę albo warka lipna bo piwo ledwo pijalne, kwaśne strasznie.

      Comment

      • von_scheisse
        Senior
        • 02-2012
        • 488

        #93
        Barwa: Cytrynowa, mętne
        Piana: Obfita, drobna, biała i stosunkowo trwała
        Zapach: Kolendrowo-cytrusowy
        Smak: Słodowy, słodkawy, drożdżowo-zbożowy, w tle lekka kolendra i cytrusy. Piwo orzeźwiające.

        Chyba najlepszy dotychczas pity przeze mnie wit. Warka do 23 czerwca 2013 r.
        Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
        http://www.chmielnik-jakubowy.pl
        https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

        Comment

        • x57
          Senior
          • 05-2011
          • 247

          #94
          Kolor słomkowy.
          Piana wysoka i bardzo trwała.
          Aromat intensywny, mocna zbożowa słodkość, kolendra, lekkie cytrusy, w tle lekkie winne aromaty(?).
          Smak zbożowość, kolendra, lekkie cytrusy, goryczka niska, nagazowanie wysokie.
          Pijalne i orzeźwiające, całość trochę psują te winne aromaty, pewnie spowodowane zbliżaniem się terminu ważności (23.06.13).

          Comment

          • ender140
            Senior
            • 11-2010
            • 107

            #95
            Zawiodłem się. Straszliwie mocno wysycone, kolendry w smaku niewiele, kwaśne, ale nie cytrusowo, tylko jak aspiryna. Pierwszym witem, jakie piłem, było Czernihiwskie i nadal oba ich wity pozostają niedoścignione.

            Comment

            • Cannabee776i99
              Senior
              • 08-2009
              • 658

              #96
              Ostatnia warka słabsza. Jak napisał poprzednik kwaśna, ale nie cytrusowo. Czekam na poprawę.

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                #97
                Akurat ostatnia warka jak najbardziej w porządku, tylko ta piana... Panowie zróbcie coś z tym

                Comment

                • Kalianna
                  Member
                  • 08-2013
                  • 41

                  #98
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Słomkowy, opalizujący [4.5]
                  Piana: Na początku dość obfita, z czasem redukuje się, ale tragedii nie ma. [4]
                  Zapach: Bardzo delikatny, powiedziałabym, że nawet nieco zbyt delikatny. raczej wytrawnie cytrusowy. [3.5]
                  Smak: Szlachetnie wytrawne, orzeźwiajace, cytrusowe z przewagą gorzkiego grejfruta i kwaśnej cytryny. Kolendry nie wyczułam, a jestem na nią wyczulona. [4.5]
                  Wysycenie: Jak dla mnie świetnie pasujące. [4.5]
                  Opakowanie: Pite z beczki, więc oceniam etykietę na kran - bez rewelacji. [3.5]
                  Uwagi: Wybitnie pijalne, orzeźwiające piwo na upalne lato. Do powtórzenia.

                  Moja ocena: [4.05]
                  Respect beer.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎