Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bucanero, Cristal/Palma Cristal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #16
    Nadal 4,9% alkoholu. Nadal warzone w należącym do InBev browarze Bucanero w Holguín.

    Barwa ciemnosłomkowa/jasnozłocista. Całkowicie klarowna.
    Biała piana, o raczej drobnej teksturze. Utrzymuje się pierzynką przez kilka minut, po czym stabilizuje się do naprawdę trwałego kożuszka. Na szkle widoczne wzorki.
    Aromat typowo lagerowy ze słodkawymi odcieniami (w składzie cukier) oraz lekko ziarnistą słodowością.
    Smak ascetyczny, z niedużą kartonową słodowością i słodzikowatymi odcieniami. Goryczka bardzo wycofana. Odrobina trawiastych chmieli gdzieś na samym końcu próbuje przypominać o tym, że to piwo.
    Nagazowanie średnie.
    Zielona butelka 350ml, jak na zdjęciu sibarha, z niego zmienionym układem napisów. Etykieta z palmą. Kapsel przypisany piwu.

    Piwo, co do którego nie miałem oczekiwań, więc i nie rozczarowało. Standardowy plażowiec. Na plus naprawdę przyzwoita i trwała piana. 6 w skali 1-10.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎