Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Anheuser-Busch, Bud

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krotoszyniak
    Senior
    • 08-2002
    • 516

    #16
    Jak najdalej od tego typu piwa (Amerynaski Standard) , Coors , AB , Labatty itp ... Ehhh , szkoda pieniedzy , no chyba tylko zeby miec na liscie piw jakie sie sprobowalo .Ocena za te siki 6-7/20 .
    Admin z Ratebeera
    Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
    Poromotor piwnej Polski na swiat :)

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      http://www.budweiser.com/beer-pictures.html
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • jarex
        Junior
        • 06-2003
        • 27

        #18
        gabryjeluk napisał(a)
        Ja tez lubie BUD`a takie lekkie piwko do obiadku, albo pizzy. Dla mnie OK!
        Moze nawet ocena 3.9

        Slawek

        ------------------
        .też mi ..ja to do obiadku wole dwa cieple Imperatory z Jabłonowa.. ...Miller i Bud..sikacze rodem od Wuja Sama....nie wiem czy mozna się nimi upić..czym więcej pijesz tym jest coraz gorszy... nabijanie kapzy amerykańskim imperialistom...wole ukraińskie przeniczne..ocena 2.0.....i tylko na zasadzie takiej ...gdy na imprezie nie ma juz co pic to się pije i wode od kwiatków..

        Comment

        • michrom
          Junior
          • 11-2003
          • 2

          #19
          Powiem tak mi BUD smakuje. I to tylko ten Aheuser-Buscha. Niestety od czasu klopotow finansowych Broka, ktory mial wylacznosc na jego dystrybucje w Polsce diabelnie ciezko go u nas kupic.
          Z braku laku kupilem: Millera (strasznie rzadkie swinstwo) i Budweisera Budvar (nic specjalnego).
          Znalazlem BUDa w sklepie piwnym w Blue City w Warszawie, ale butelczyna 0,33 kosztuje tam 11,5 zl
          Moze ktos wie gdzie da sie to jeszcze kupic?

          Comment

          • peter_1000
            Senior
            • 05-2003
            • 583

            #20
            Buda kupiłem dziś rozlewanego w Żywcu. Wytwórca to angirelski Stag Brewing. Reszta w porównaniu z powyższymi wypowiedziami bez zmian. Jednak nie mogę powiedzieć że piwo jest niedobe. Ani mnie ziębi ani grzeje. Do obiadu (choćby w/w Pizzy) zamiast Pepsi napewno mogę polecić. Do degustacji już niekoniecznie. Gorsza według mnie jest jednak duża część polskich piw z takim (11 %) ekstraktem, gdyż tamte piwa często mnie po prostu ziębią.
            Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              #21
              skąd wiadomość że rozlewane w Żywcu?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • gumball
                Senior
                • 06-2002
                • 119

                #22
                owego Buda można nabyć w Carrefour Warszawa Bemowo (jest nawet z lodówy) , cena 2,30zl za małą butle, a co do ogólnego wrażenia ze spożycia to jestem pozytywnie zaskoczony
                piwo - to lubię!

                Comment

                • Hannibal
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1426

                  #23
                  Mój ojciec był kilkanaście lat temu w USA i mówi, że w supermarketach nie można kupić alkoholu powyżej chyba ok. 3%. Pozostałe trunki dostępne są przede wszystkim w tzw. liquer stores. Tak więc ten Bud pewnie dlatego nie jest zbyt mocny, bo można go swobodnie sprzedawać w zwykłych sklepach, a tam, jak wiadomo, jest największa klientela. W smaku podobno nie był taki zły, w każdym bądź razie dobry do napicia się po pracy. I cena jest na pewno konkurencyjna.
                  "All the good things for those who wait"

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #24
                    Bud

                    Zakupione w puszce 0,473l. Już podczas samego nalewania byłem strasznie ździwiony jaką barwę ma to piwo. Jak na lagera to jest strasznie blady. Taki jakiś jasno żółty. Jak bym dostał coś takiego w zwykłej szklance powiedziałbym że to jakiś soczek. W smaku stasznie wodnisty. Wyczuwalna jakaś pseudo goryczka. Czuję się tak jak bym pił jakiś koncentrat piwny rozrobiny z wodą. W sumie co ja gadam przecież to nie smakuje nawet jak piwo. Zapach tez prawie nie wyczuwalny. Jedyne co udało mi się wywąchać to lekki aromat chmielowy ale nie jestem pewien. Piana na początku była. Myślałem że może się chwilkę utrzyma. Myliłem się. Opadła w mgnieniu oka. Wysycenie to jedyna rzecz jaką mogę pochwalić. Cały czas widoczne bąbelki. Ogólnie to piwo (o ile tak to można nazwać) wogóle mi nie smakowało . Nie polecam. Współczuję Amerykanom takiego piwa!!!!!!!!!
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • Borysko
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1144

                      #25
                      Piwo wypiłem, tak jak to zazwyczaj czynią jego krajanie - z butli. Po otwarciu zaskoczył mnie zapaszek chmielu. Ucieszyłem się tym i ruszyłem do konsumpcji. W smaku słodowość, ale taka totalnie płaska, do tego lekka słodycz. ZERO chmielu w smaku, ZERO goryczki, co było zaskakujące po tym całkiem przyjemnym zapaszku. Piłem powoli, a gdy sie nieco ogrzało, zrobiło się wyjątkowo mdłe (brak goryczki). Jedyne co mi się podobało to niezła buteleczka i zadrukowany kapselek.
                      Wypiłem i nie powtórzę.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        #26
                        do wypicia tego napoju ryżowo-jęczmiennego mylnie zawnego piwem skusiły mnie reklamy ,kolor, zapach i smak- woda mineralna z tą różnicą że mineralna tak się nie pieni
                        i to ma być KRÓL PIW
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          #27
                          Mój egzemplarz został wyprodukowany w Londynie, więc nie wiem czy nie należało by założyć nowego tematu w WB. Bądź co bądź piwo to ma bardzo ?płaski? smak, nie skłamie gdy napisze ,że smakuje prawie jak woda. Dla sympatyków Leszka czy Żywca w sam raz.

                          Comment

                          • breslauer
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2690

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                            smakuje prawie jak woda. Dla sympatyków Leszka czy Żywca w sam raz.
                            Wszystko zależy od tego, jak smakuje podany na ciepło ...

                            Comment

                            • swerd
                              Member
                              • 04-2003
                              • 39

                              #29
                              jak dla mnie to wiecej niz jednego Bud'a nie da sie wypic, no chyba ze do jakiegos pikantnego jedzonka
                              i jeszcze jedno, lepiej smakuje pitybezposrednio z butelki
                              wlany do kufla zniecheca kolorem i brakiem piany-jedyny plus to babelki!
                              z importowanych piw najchętniej TYSKIE

                              Comment

                              • Kolesław
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 1130

                                #30
                                W Białymstoku w Auchanie wyprzedaż: czteropak (butelki 0,33) 5,99 zł. I co najwyżej tyle jest to coś warte. A ta wyprzedaż to mnie nawet ucieszyła. Trudno Polaków przekonać do czegoś innego niż konkretne lageryocne,ale sikacza też trudno wcisnąć. Przynajmniej w takiej cenie, jaką normalnie za niego chcą.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎