Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monteith's, Black

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Monteith's, Black

    Butelka 0,33 ,alkohol 5,2%.
    Na etykiecie napis "crisp and smooth" co bardziej kojarzy mi się z czipsami.
    Piana niewielka.Barwa wydaje się czarna ale pod światło widać ciemnowiśniowy odcień.
    Przyjemny,lekko przypalony zapach.
    Smak słodkawo-kwaskowy z wyrażną przypaloną,dymną nutą.
    Lekki posmak gorzkiej czekolady.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Aktualne foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #3
      Monteith's Black Beer [a.5.2%]

      A mysterious dark beer smoothly blended from five premium malts to deliver complex biscuit, caramel, chocolate and coffee flavours. Savour the ingenuity of this classic beer as it lingers on the palate.

      Kolor: bardzo ciemny, brązowy ale prześwituje, pod światło widać rubinowe refleksy [5]

      Piana: drobnoziarnista, beżowa, szybko się redukuje do dosyć trwałego, grubego kożucha [4]

      Zapach: palony słód, kawa i gorzka czekolada na początek, dalej nuta karmelu i cukru, tło raczej ubogie, trochę orzechów i nuta winna [3.5]

      Smak: palono-karmelowy, lekko słodkawy, czuć dym, gorzką czekoladęi chmiel, baza słodowa lekka, trochę chlebowa, w tle orzechy, wino i cukier, zupełnie jak w zapachu, niby całkiem przyjemny ale jakiś taki pustawy, do tego piwo jest trochę wodniste [3.5]

      Nasycenie: średnie a i tak wydaje się za wysokie przez brak treści [4]

      Opakowanie: brązowa flaszka 0.33 z wytłoczoną nazwą browaru i rokiem założenia, jakby skurczona NRW skrzyżowana z Vichy, na etykiecie proste białe napisy na czarnym tle, kapsel firmowy [5]

      Producent: Monteith's Brewing Co., Cnr Turumaha & Herbert Sts, Greymouth. Brewed in Auckland, Timaru & Greymouth; www.monteiths.co.nz; 0800 102 337
      Zakupione w: Sklep z piwem na Fulham Palace Rd., Hammersmith, Londyn
      Degustowane: 16.01.2012r. ok. godz. 22.00
      Data ważności: 02.2012
      Numer partii: 1139554J12
      Cena: 1.69 funta
      Soundtrack: "Amiga" by SBB

      A ja miałem takie:
      Click image for larger version

Name:	Monteith's Black.jpg
Views:	1
Size:	34,7 KB
ID:	2037614
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎