Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cimper Pivovara, Pilka Svijetlo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    Cimper Pivovara, Pilka Svijetlo

    Piwo z minibrowaru Cimper w Mursko Sredisce na granicy chorwacko-słoweńskiej.
    Ekstrakt 12,2 %, alkohol 4, 8 %. Piękna, drobna, gęsta piana, długo się utrzymuje. Kolor jasno-bursztynowy, nie klarowny, bo piwo jest niefiltrowane, nie jest też pasteryzowane.
    Przyjemny kwaskowaty, owocowy zapach. Złożony smak, nuty owocowe, trochę kwaskowate oraz wytrawne. Pije się z przyjemnością. Nagazowanie w sam raz, mimo że pije wersję butelkowaną. Generalnie piwo jest lane do szkła w lokalu, ale na życzenie klienta na miejscu jest butelkowane do szklanej butelki z porcelanką 1 l (cena 22 kuny)
    lub do pet 1,5 l (cena 15 kun). Najlepsze i najsmaczniejsze piwo jakie piłem w Chorwacji.
    Attached Files
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Po raz trzeci odwiedziłem browarek i testowałem to piwo na miejscu jak i obecnie z butelki w domu.
    Piwo nadal bardzo dobre, obecnie bardziej dominują elementy zbożowe zarówno w zapachu i jak i smaku. Ceny od dówch lat bez zmian. Na miejscu lane 0,5 l kosztuje 9 kun, lane do peta 1,5 l - 15 kun. Jak na Chorwację to bardzo tanio. W kompleksie uruchomiono hotel, z miarę tanimi pokojami. Można się zatrzymac na noc i spokojnie napic się kilka kufelków.

    Comment

    • dryx
      † 1966-2017 Piwosz w Raju
      • 04-2002
      • 1735

      #3
      Kufelek piwa w przybrowarnianym ogródku.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎