Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bernard, Želiv Magni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    Bernard, Želiv Magni

    Želivský Klášterní Pivovar, Magni - Klášterní Borúvkově Pivo
    Zakupione w Krakowie w Marii, 5,00 PLN, butelka 0,33 l, 5,7% alc.
    Po otwarciu i nalaniu ukazał się czerwony kolorek stylu a`la kriek, podobnie z intensywnością owoców, intensywny smak i zapach borówki i bardzo mocny posmak drożdżowy. Na początku był to posmak niepożądany ale po kilku łykach jakoś to piwo mnie do siebie przekonało, zasmakowało mi, jak byłem dzieckiem podjadałem drożdże z kuchni i może mi się sentyment dzieciństwa włączył . Natomiast mojej kobiecie (fanatyczce krieków ) wręcz przeciwnie stwierdziła że jest ohydne.

    Etykieta prostokątna z widokiem klasztoru z lotu ptaka oraz ozdobami w postaci szyszek chmielowych.
    Last edited by sibarh; 03-06-2011, 14:42.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Oooo czyli piwko już z nowego miejsca po przeprowadzce z Żeliwia.

    Dodam tylko, że jest to piwo jagodowe, nie borówkowe.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      #3
      "Jagoda" to ponoć nazwa zwyczajowa Właściwa to -Borówka czarna- chociaż owoc jest fioletowy, kolor to piwo miało.... ciemno było ale... czerwony. Czeski film

      Comment

      • otvirak
        Senior
        • 04-2005
        • 764

        #4
        Łooo matko

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
        "Jagoda" to ponoć nazwa zwyczajowa Właściwa to -Borówka czarna- chociaż owoc jest fioletowy, kolor to piwo miało.... ciemno było ale... czerwony. Czeski film
        Nie nazwa zwyczajowa, ale określenie całej grupy (typu) owoców. Są jagody borówki, jagody maliny itd. Już gdzieś na forum się o to wykłócałem A pivo czeka w lodówce
        niepoprawny czechofil


        Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
        WISŁA MISTRZ!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎