Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg, Hvede

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • maslak
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
    Faktycznie zwiedziłem muzeum w browarze.Miłe wrażenie robi informator po polsku.Z kija leją teraz chyba 6 gatunków.Szczęśliwie nie byłem sam bo dają po dwa kupony na degustację,więc musiałbym zwiedzać browar 3 razy,żeby spróbować wszystkiego.

    Hehe, rzeczywiście motyw z kartkami na piwo jest bardzo fajny. Trzeba uściślić, że aktualnie są 2 muzea, to o którym mówicie, ze stajnią z końmi pociągowymi i możliwością degustacji oraz Carlsberg visitors center, aktualnie nieczynne, otwarte chyba jakoś od począku czerwca. Jeśli ktoś ma ochotę na wycieczkę do Danii lub nawet lepiej do Kopenhagi to zapraszam serdecznie i służe pomocę w dobraniu ciekawych piwnych miejsc do odwiedzenia :]

    pozdrawiam!

    Leave a comment:


  • kloss
    replied
    Faktycznie zwiedziłem muzeum w browarze.Miłe wrażenie robi informator po polsku.Z kija leją teraz chyba 6 gatunków.Szczęśliwie nie byłem sam bo dają po dwa kupony na degustację,więc musiałbym zwiedzać browar 3 razy,żeby spróbować wszystkiego.

    Leave a comment:


  • sulfur
    replied
    Rozumiem, że byłeś w muzeum
    Musialeś mieć szczęście bo gdy ja tam byłem w zeszłym miesiącu to z patyka go nie lali, można było dostać tylko w butelce.

    Leave a comment:


  • kloss
    replied
    Pianka nawet ładna ale nietrwała.Jak na weissa raczej nietypowe bo pozbawione kwaskowatości.Moim zdaniem dosyć goryczkowe,z wyrażnym drożdżowym,dość delikatnym posmakiem.Z kija w browarze smakuje zdecydowanie lepiej tym bardziej,że leją gratis.

    Leave a comment:


  • sulfur
    started a topic Carlsberg, Hvede

    Carlsberg, Hvede

    Mimo ze Carlsberg i Tuborg to teraz jedna "szczesliwa" rodzinka, musze przyznac ze w pszenicznych Carlsberg robi tyly.
    Buteleczka 33 cl, zawartosc alk. 5.8% obj. Pianka mniej obfita niz u Tuborga znika szybko, a kozuszek pozostajacy jest niemalze sladowy. Smak mniej kwaskowy i mniej goryczkowy co w sumie daje bardzo male wrazenia smakowe.
    Osobiscie nie bede do niego wracal.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎